Лекарства след ЕТ

  • 1 467
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 510
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Нека тук да споделим коя какви лекарства е приемала след ЕТ, въпреки това, че е строго индивидуално. Благодаря Ви

# 1
  • София
  • Мнения: 23 164
след различни ет-та различни лекарства, имам 11 такива и все нещо е различно.
на теб от каква полза ще са ти чужди предписания  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 510
Определено много неща са различни. Просто искам да видя на различните места и при различните бъдещи мами, какво предписват. Не ми помага за нищо, просто проявявам интерес, докато чакам да дойде деня на истината.

# 3
  • Мнения: 2 645
Клексан, аспирин, стероиди, прогестерон инжекции, естрофем, пренатални витамини, омега 3, пробиотик

# 4
  • Мнения: 347
Дуфастон, утрогестан, но-шпа, естрофем, лепенки -климара, фраксипарин, аспирин протект, прегнакер плюс.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 844
И аз не виждам много полза да се сравняваме кой какво е пил  newsm78, но все пак.... моите лекарства бяха следните:
Дуфастон, утрогестан, естрофем, преднизолон кортико, глюкофаж, фраксипарин, но-шпа/папаверин, неофолик мета и неоксид.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 411
Има и такива дето сме само с един утрогестан Simple Smile

# 7
  • Мнения: 344
Има и такива дето сме само с един утрогестан Simple Smile
И аз това исках да пиша, че утрогестан е програма минимум, обаче много ми се иска да намаля дозата, която принципно е 2х3 глобули. Дали някой от чужбинските клиники знае, дали там е прието да предписват по-малко утрогестан (или какъвто и да било прогестеронов препарат), че да намаля риска от стероидите в организма?
Иначе клексан през ден или всеки ден също се предписва, ако имаш тромбофилия.

# 8
  • Мнения: 510
Момичета, а на някого предписвали ли са ЗАРЗИО? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт