Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравеите мами . За път се вклю4вам във вашият форум с един много важен за мен въпрос. Нашата бибка е на 10 месеца и след още два ще ми се наложи да тарся някой който да ми я гледа ,защото ми спират май4инството и трябва да работя. При липса на баби и така нататак няма кой и се 4удя дали немога да я запиша на ясла. 4увала сам 4е на такава вазраст в по4ти невъзможно. Вие знаете ли нещо със сигурност. Ние сме от Пловдив. Благодаря предварително. newsm78
Цитирай

Пловдив

Добре дошла първо!
В детските ясли децата ги приемат при навършени 8 месеца. Така че в това отношение (за възрастта) няма проблем. Проблема е, че ще те мотаят и ще искат да започне поне през септември. Ако си настоятелна, опитай се да ги убедиш да се запишите по-рано от септември. Но малко се съмнявам. Ще ти излязат с номера, че сега нямат свободни места, защото не са изписани децата, които ще ходят на градина.
Ако имаш други въпроси питай.
Успех с бюрокрацията!   bouquet
Цитирай
Цитат
Parvo se izvinqvam 4e pi6a na latineca no PC-to ne6to se bagna. Ami znam li i az kakvo da pravq .Kazaha mi dnes 4e v 4astni qsli po-lesno gi priemali i po-barzo,no zapla6taneto v takiva v Plovdiv e dosta solidno. Ne6to ot roda na 160 evro na mesec.  :crazyeyes:Mai po-dobre e bava4ka.6TE  vidim kakvo 6te pravim.Nai-veroqtno mama 6te si stoi v ka6ti o6te malko da si q gleda.Mersi za otgovora vse pak Smile
Първо се извинявам че пиша на латинеца но PC-то нещо се бъгна. Ами знам ли и аз какво да правя .Казаха ми днес че в частни ясли по-лесно ги приемали и по-бързо,но заплащането в такива в Пловдив е доста солидно. Нещо от рода на 160 евро на месец.  Май по-добре е бавачка.ще  видим какво ще правим.Най-вероятно мама ще си стои в къщи още малко да си я гледа.Мерси за отговора все пак
« Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 20:16 от Ellypr »
Цитирай

Пловдив, България

Ти все пак обиколи яслите, които са ти по-близко и подай овреме по една молба да ти пази ред - имало такива порядки, долколкото чувам от съседките ми тук - аз живея в кв. Въстанически - иначе никога няма да Ви дойде времето ....
А по въпроса с бавачките - ако приемаш всички неудобства - намират се  такива за по 160 лв., колкото ти е и майчинството, така, че - УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ Smile
Цитирай

Пловдив

Здрасти, аз съм Даниела, също от Пловдив.

Когато дъщеря ми постъпваше в ясла искаха да е навършила 1 година, да ходи за да е по-самостоятелна. Иначе, по закон до колкото си спомням трябва да са навършили 10 месеца.

Сега записването става много трудно, имам чувството, че детето още като се роди трябва да подадеш молба за ясла. И така е наистина. Една позната е с близнета и и живее точно до яслата и след модадена молба към момента още не е сигурно дали ще приемат децата. Ако не си подала молба, направи го.
Успех.
Ако имаш още питане за нещо, моля не се притеснявай, питай.

Поздрави, Даниела.
Цитирай

София / Пловдив

Здравей, Малка Мама!
  За специализирана ясла ли питаш или за обикновенна?
  Ако е второто, виж в този форум НАШИТЕ ДЕЦА, има доста инфо.
  Успех!
Цитирай

ПЛОВДИВ

Незнам дали за два месеца ще ви вземат някъде,но можеш да опиташ.Ние ходим от 3 дни а сме подали от октомври молба а и яслата е пълна нашата група е 26 деца с 18 креватчета.,сега се изчаква да напускат три годишните.Може би трябра да пообиколиш да разпиташ на място.,или пък да се погледате още малко.УСПЕХ.
Цитирай
Здрасти Малка Мама,

ние сме подали молба юни 2005  и скоро не съм ходила да проверя дали има някакъв шанс скоро. сега сме с детегледачка. ти за какви частни ясли в пловдив говориш , знаеш ли има ли и куде се намират. аз до колкото се интересувах само частни градини има , но ясли не.
ако имаш някаква информация моля да я дадеш!!!

поздрави
Цитирай

гр. Пловдив

И къде ги тези частни ясли в Пловдив?
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Здравейте!
И мен живо ме интересува въпроса с частните ясли в Пловдив - разпитвах, но такова нещо не разбрах да има! Моля, дайте инфо, ако наистина съществуват в Пловдив частни ясли!
Иначе, в една от яслите (която ни е най-близо) през февруари записах Калина, но ми дадоха номер чак за септември 2007 година!
Аз обаче още този септември трябва да се върна на работа!

Може и инфо за бавачки на лични да ми пратите, че не остава време! А мен ангажиментите все повече ме притискат и напоследък си тормозя съседите да я пазят, ама вече ми е страшно неудобно!
Благодаря предварително за всяка инфо!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.