Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
 newsm78
Я кажете сега на какви кантарчета се мерите, електронни или други такива със стрелки ?!!?
каква марка са и кои са верни и кои не, защото аз в последните няколко дни се качих на няколко различни кантарчета и вси4ките разли4но ми показват и се чудя на кое да вярвам ?!?!?
А съм решила да си потърся някое което поне да показва реалното тегло  Wink Wink  Wink
Цитирай

Варна

Абе електронните са най-добре!
Ама и те като им се скапят батериите, започват да показват каквото си искат!
Аз имам иначе вкъщи обикновенно, купуно пред 5-6 години от метро за 17-18 лв.
Мисля, че добре си показва, като го сравнявах с показанията на всички около нас амаааа
няма гаранция!
Истината е, че трябва да се мериш на един и същ кантар, по едно и също време, тогава реално ще разбереш дали си отслабнала или качила hahaha
Цитирай

Gabrovo - Sofia

Ами аз се тегля на електронен и разликата в килограмите ми дава като го сложа на различно място, иначе си е верен. А марката не я знам, не я пише.
Цитирай

София, Бели Брези

Електронен на Елит. Мери точно, когато му се скапят батериите, просто отказва да мери вместо да ме лъже
Цитирай

Ще следя темата  щот на аватара се вижда каква съдба го очаква моя кантар.2 пъти едно и също не показва(децата го попиляха).Затова съм решила при първа възможност да си купя електронен.
Цитирай
Електронен на Елит. Мери точно, когато му се скапят батериите, просто отказва да мери вместо да ме лъже

Oт куде си го взела, да ли в технополисите го има ?!?!?
колко пари4ки е какъв модел, с какви батерии работи?!?!?
Вкъщи имаме доста неща на Елит и вси4ките са 4удесни, та май ще се доверя и сега на тях  Wink Wink Wink
Цитирай

На остров

Електронен на ТСМ миналата седмица си го взех - 19лв.Надявам се да мери точно имам и механичен много стар за сравнение Wink.
Цитирай
Ами казвай де, хайде мери се  Wink Wink Wink
Цитирай

София,Драгалевци

Моят също е електронен.Мери много точно,до грам.Освен това може да се програмира в зависимост от пола, теглото и ръста да отчита мазнините в %.Кантарите на ТСМ имат същите функции и до колкото съм чувала са добри.
Цитирай

В ТСМ видях кантар-електронен ,без някакви други екстри-15лв.Вижда ми се много евтин,та искам да попитам,дали някоя от вас има такъв?!И какви са отзивите?! newsm78
Цитирай

София

Имам електронен на Bosch за 150 лв. от Технополис. Мисля,че мери правилно, а от старият ми механичен, разликата е 3 кг. в повече за електронния, което ме изненада неприятно. За един ден качих 3 кг.  Mr. Green
Цитирай

София

Мера се на обикновен със стрелка,плюс-минус 1 кг разлика дава Wink
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Аз се оплаквах вече от един механичен кантар. Подозирах,че не мери правилно и накамарих върху него тежести - 39 килограма. Мереше точно и сега се чудя, възможно ли е до 50 да дава отклонения? newsm78
Иначе съм много доволна от него - показва, че съм 49 кг.  Mr. Green
Цитирай

И аз ползвам електронен на TCM,купих си го като бременна.Страшно съм доволна newsm10Но е от малко по-скъпите,беше около 30 лв.Даже е и симпатичен Wink,целият стъклен.
Цитирай

Пловдив

Мера се на обикновен със стрелка,плюс-минус 1 кг разлика дава Wink
И аз с такъв се меря, но ми дава разлика с + 2 кг.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора