Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 45

  • 69 305
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Предишни теми:

44, 43, 42, 41,
40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32 , 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21,
20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 15:03 от Емa

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет в новата тема ...Ема  bouquet

Барба, е сега вече трябва да споделиш какъв е този телефон, дето снима така, хич да не се тръшкам за широко стъкло, че дядо ти Коледа ми върна писмото с желанието  Crossing Arms

Малко възглавнички, стъкларийка , пръчки ...

# 2
  • Мнения: 2 411
Благодаря на Ема за новата тема bouquet. Много бързо изписахте старата и не успях да прочета всичко и да видя много от снимките. Барба, справила си се чудесно със стаята на малкия newsm10. Продължавам да следя темата и да се уча. За съжаление аз нямам какво да показвам Sad, но това, което научих тук е безценно.
В духа на Коледа и детските стаи
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 644
Барба, аз вчера през телефона писах и гледах, но тази сутрин видях големите снимки и всичко ми е ясно.
Имам дежавю - бях харесала почти същата "кристална луна" Simple Smile за тийн стаята. Видях и постера с квадратчетата, за който попитах, но мисля сме големи вече.
И аз съм си купила зеленото шкафче, което нямам идея къде ще сложа. ММ няколко пъти ме пита за какво ми е и къде ще стои, отговарям му: Трябва ми, ще видим...  Joy

# 4
  • Мнения: 2 140
Ема, благодаря за темата!  bouquet

# 5
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 327
Благодаря за новата тема  Grinning

Барба, много хубава стая и чудесни снимки. А гледката......

От мен снимка, която ме грабна, въпреки, че на пръв поглед няма с какво:

# 6
  • София
  • Мнения: 2 995
Барба ме вдъхнови за някои решения, защото малката расте, вече и сменихме леглото с такова, с размера на жълтото, и се чудех как да продължа натам.
Благодаря! Всичко изглежда чудесно и на място.

# 7
  • Мнения: 494
Благодаря за темата Ема💐

Малко червеничко и някоя и друга топка и масата за Коледа е готова!
Столчетата на блу са чудесни!
Лейди, пусни, кои постери си разпечатала! Аз толкова много съм харесала, че не знам, кой по напред, затова си стоим още с голите стени, ама не ща вече!

# 8
  • Мнения: 5 944
Благодаря за темата  bouquet
Барб, мерси за закачалките Кубис bouquet Снощи ги намерих и аз в каталога на Икеа, много са хубави. А гледката от прозореца вече ти е запазена марка  Heart Eyes
Искам да ви питам и аз за картинките за постери - тук коментирахте, че трябва да са ед-колко си  "dpi"- простете невежеството ми  Blush, но какво е това и къде има информация за него? Аз намирам само инфо за пикселите. Има ли връзка  newsm78
Моля някоя добра душа да каже - къде точно трябва да се гледа дали става или не. Подозирам, че е в  "свойства", но не винаги се вижда  Rolling Eyes
Ето тези  например биха ли станали добре в по-голям формат  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 748
Записвам се да не ви изпусна. Мислех с нещо коледно да се запиша, ама тази тема няма да изкара до Коледа, така че нещо есенно:



И тази камина от амазонските разпродажби много ме впечатли, за феновете на contemporary
http://it.buyvip.com/#page=d&dept=home&sale=A1XCW3UFL5HS … ef=qd_home_eb_1_2

# 10
  • София
  • Мнения: 1 390
Привет и от мен! За темата  bouquet
Такава камина - подобна - имам на трапезарната си маса, отделно триъгълната, която сте виждали. Приятно е, и дава щипка шик  Wink
Мога да я снимам...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Барб, чудесна стая!
Кажи за корнизите за кордите? Искам да сложа като твоите корнизи на тавана, за да скрия корниза на пердето, но ако може да се вгради и нещо за картини ще е супер.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Влизам да кажа на Barbabeau - страхотна стая, поздравления!  bouquet
Всяко момче би било щастливо да има такава.  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 11 747
Барба, добре че не изпуснах детската стая, от кога я чакам! Много е хубаво, напоследък ме влече жълтото. Чудна детска стая!
Сигурно още много неща съм изпуснала, за съжаление!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, благодаря за темата, която пак е възхитително оформена.

Добре че времето се развали, та започна да ми идва едно такова украсително настроение. Дори купих нови топки за декорация. Но не бързайте още, рано е за Новогодишни мизансцени.

П.С. Ти наистина ли имаш папки на всяка?  Rolling Eyes С каква памет ти е компютърът? Че някои хора като мен  Embarassed, понякога нямат спирка в постването.

О, Пина се появи  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт