Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 45

  • 69 309
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 390
Въобще не се сърдя  Simple Smile А щом има български производител на биоетанол би ли ми казала кой е и дали продава на дребно? Аз не държа да е немски, просто камината е немска и от същия магазин купуваме етанола. Не е евтин обаче - 10 л е 40 лв., и то уж с някаква отстъпка като клиенти. С удоволствие бих купувала по-евтин  Wink

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 16:29 от Vayana

# 61
  • Мнения: 1 748
Цонна, неее, не изхвърляй книгите. Ще се разплача направо. Дари ги на някоя библиотека или раздай част от тях, запази тези, които смяташ, че искаш да подариш на близките ти хора, един ден, когато дойде момента. Те все още имат толкова стойност, колкото в деня, в който са купени, просто ти си ги прочела, т.е. употребила, но те не са ненужни...

# 62
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема ,Ема ! Много красиво и бяло  bouquet

Цонна, недей ги хвърля.  PraynigПодари ги на някоя втора употреба или библиотека. Или ги съхранявай докато им намериш място.

Аз моите ги прехвърлям вече не знам колко си пъти; към Англия, след това към Б-я ,след това пак в Англия на склад ,след това насам пътуване и след това 2 години на склад и най-накрая сега ги вадя. Доста ги редуцирах ,но не мога да е разделя с тях напълно.

За коледната украса ще се вихрим през декември. Отвън няма да слагаме на къщата лампички тази година ,но имаме два високи бора в градината ,от които ще взема клонки и ще украсим и вътре .И на бора ще сложа малко играчки ,иначе сме с изкуствена елха у дома  .

Лейди, честита ти библиотека .Чакам снимки с голямо нетърпение. Обожавам да гледам библиотеки  bouquet

Г-це Д. много светла, пастелна и жизнерадостна маса .Ти ли нямаше посуда ?  hahaha
Умееш ги тези красоти.  bouquet

Пина, добре завърнала се .Много ми е драго да те видя пак тук  bouquet

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Пина с малко закъснение, много се радвам, че си тук Hug
Моля, не зачезвай за тооолкова дълго време, ти създаде темата и четири години вече тя ври и кипи от страсти Simple Smile

# 64
  • Варна
  • Мнения: 898
Да, и според мен това жълто 2016 има много общо с горчицата. При всикчи положения много ми хареса. Днес в @Home имаше хавлии в такова жълто. Много ми хареса цвета. Не е някакво искрящо, в същото време много топло. В НМ има страхотно жълто плетено одеяло. Не спирам да го мисля.

# 65
  • Мнения: 644
Това жълто като акцент тук там да, но за повече - не. Пууу и марсалата не ми харесваше. Не може ли да има и втори цвят на годината.

# 66
  • Мнения: 677
Много хубави снимки, Г-це Димитрова!

Още вдъхновения Heart Eyes

1..., 2..., 3..., 4..., 5..., 6..., 7...

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, много вдъхновяващо!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Госпожице, samsung galaxy s6. Наистина много хубави снимки прави. Сигурно донякъде може да замести Оли, но дслр с обектив - едва ли.
При теб всеки път е все едно различна къща и различен балкон. Как ги аранжираш, местиш... Зорко следя зелената саксийка, за да съм сигурна, че си ти! Laughing (малко като на Амели Пулен градинските джуджета, хаха)
Joy имам цели три от тях, Made in Italy ,  но си страшно наблюдателна, въртя ги на всеки перваз, който ми влиза ми влиза в сценария  Laughing.

Много се радвам, че така ми се радвате на снимките, щото ...уж приключихме с аквариумите, пък мен още ме държи ремонтния джин, и като няма накъде -въртя и размествам .

Нямам посуда, правилно сте ме разбрали  Crazy ..Днес, от черния петък се прибрах с някоя-друга чаша за чай, като измисля на кой ъгъл да завъртя пейката , или сменя за пореден път възглавниците може и да аранжирам пак ...

Ваяна, ако се навие ММ, в малкото аквариумче има място за една такава красотичка, ще му предложа  Simple Smile
Лейди, честито за библиотеката, чакаме търпеливо снимки  Simple Smile Жълто одеало имам от English home, сега ме подсети, намятам стогодишното кресло, но е прибрано, точно защото ме боли главата от жълти столове, жълто одеало и тн ...

Нова, щях да ти казвам за шевиците -много ти е хубава идеята, и ако можеш сама -направи го.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 390
Госпожице, предложи я за Коледен подарък и няма да може да ти откаже ☺

# 70
  • Мнения: 2 674
.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 19:14 от Цонна

# 71
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Госпожице, предложи я за Коледен подарък и няма да може да ти откаже ☺
Подарък за него естествено! Ние тигани, ютии и други подобни не щем Mr. Green!
С никаква покупка за ремонта от черния петък не мога да се похваля! Не, че знам много къде да търся де...

# 72
  • Мнения: 494
Лейди, пускай да видим библиотеката, че няма да мога да спя иначе!😄 Голяма са ми слабост!

# 73
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Я да Ви подразня http://prikachi.com/images/492/8486492I.jpg малко

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 21:38 от Titina

# 74
  • USA
  • Мнения: 2 149
Здравейте, може ли някой да ми намери камината, която показа shinebox в американски сайт или такъв с доставка до САЩ. Опитах, но все на италиански ми излиза, а нищо не разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт