Професионални серии за коса - тема 90

  • 34 950
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 670
 Вив, Hug взаимно е  bouquet

значи кофти ми е за вас, дето се вредихте на супер намаления за кратко, ама такова е.
Имат право по принцип, ако са го упоменали някъде. Има сайтове, които анулират кодове, ако са ползвали неправомерно, случвало ми се е  Mr. Green пишат си го в правилата за ползване. Тук не съм се интересувала как е. И моя код за 5% сигурно замина в канала, но и без него съм доволна от покупките, ще и сгрея душата за известно време  Flutter  Исках и Олаплекс, ама нямам нерви да търся, изтощих се  Mr. Green

Аз също съм ЗА Фейс групичка, за тайни трикове  Joy Mr. Green да не виждат къде са им пробивните  Joy

# 106
  • Мнения: 259
Ама мн бързо пишете , човек не може да ви насмогне  Hug
Тоталната сметка ми е следната:
Ш и М и ексфолианта Хронолоджист ; Алтерна : ш и б Тен ; бамбуците за блясък и бамбуците за обем ; травел комплектите-хайверените и бамбука; бамбуковото термо и СС крема ; тристъпковата система против косопад ; подхранващото мляко ; Кюн - нощната грижа и противокосопадния серум ;
Обаче имаше и още нещо ... Ама не мога да се сетя  hahaha newsm78 #Crazy общо 4 поръчки

# 107
  • Мнения: 3 413
Вив, Hug взаимно е  bouquet

значи кофти ми е за вас, дето се вредихте на супер намаления за кратко, ама такова е.
Имат право по принцип, ако са го упоменали някъде. Има сайтове, които анулират кодове, ако са ползвали неправомерно, случвало ми се е  Mr. Green пишат си го в правилата за ползване. Тук не съм се интересувала как е. И моя код за 55 сигурно замина в канала, но и без него съм доволна от покупките, ще и сгрея душата за известно време  Flutter

Аз също съм ЗА Фейс групичка, за тайни трикове  Joy Mr. Green да не виждат къде са им пробивните  Joy
Ако знаеш аз как я сгрях днес, но портфейла ми направо се вледени  Laughing Laughing

# 108
  • Мнения: X
Лелеее, Цветичкааа, завидях благородно с цялата тази Алтерна Heart Eyes Hug
Да му се не види и целомъдрието ми смотано! hahaha но пак де, намазах почти всичко желано. Flutter

# 109
  • Мнения: 1 453
[/quote]

Не, не е и искрено се дразня на случващото се.
Скрит текст:
Истината е, че до тук забелязах поне 3-4 сериозни нарушения по ЗЗП от страна и на двата онлайн магазина - Рибата и Арлен (да не казвам, че и Ензо, но по други причини).

Лошото в случая е, че тези търговци знаят, че са в нарушение като залагат евентуалните санкции в очакваните проценти печалба и за това им е все едно - пак са на печалба от събраните приходи по време на акцията.А щом си позволяват да се държат открито така с потребителите, то значи не ги плаши и срив в реномето им при евентуално производство срещу тях пред КЗП. Затова номерът със заплахи с КЗП се съмнявам да мине, най-малкото защото хората от кол центровете имат инструкции и не могат да вземат самостоятелни решения. Каквото са им казали "от горе" това е...

Скрит текст:
В случай, че някой реши все пак да се оплаче в КЗП нека ми пише, мога да помагам. Аз ще почакам още малко да видя какво ще стане с моята поръчка.

ПП: По подобни причини преди 2 години наложиха санкции по повод незаконосъобразното провеждане на черен петък в Емаг, които санкции по спомени май бяха потвърдени и от съда. Та така...

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Аз отново товаря количка, моля ви, УБИЙТЕ МЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!
Спри се  Stop  Joy като една луда на друга го казвам, погледни си тайния шкаф да се спреш, ако не помогне..край, поръчваш  Mr. Green
За едни мъртви клетки що пари трошим  Joy

Искрено се забавлявам с вас тези дни ! Уникални сте !  Hug

С кеф да използвате всичко което сте си поръчали !

# 111
  • Мнения: 1 670
Вив, Hug взаимно е  bouquet

значи кофти ми е за вас, дето се вредихте на супер намаления за кратко, ама такова е.
Имат право по принцип, ако са го упоменали някъде. Има сайтове, които анулират кодове, ако са ползвали неправомерно, случвало ми се е  Mr. Green пишат си го в правилата за ползване. Тук не съм се интересувала как е. И моя код за 55 сигурно замина в канала, но и без него съм доволна от покупките, ще и сгрея душата за известно време  Flutter

Аз също съм ЗА Фейс групичка, за тайни трикове  Joy Mr. Green да не виждат къде са им пробивните  Joy
Ако знаеш аз как я сгрях днес, но портфейла ми направо се вледени  Laughing Laughing
Ами защото не ме послуша, предупредих те  hahaha

дано мъжете ни нищо не разберат  Mr. Green

# 112
  • Мнения: X
Еех, момичета, недейто с лошо Hug
Рибоците и друг път са се излагали стабилно, но определено не мисля, че от Арлен е било умишлено, а и преди това всички бяха предупредени, че кода отпада за петъка. Признавам, че и мен ме хвана яд, че минах само с 40те %, но го преглътнах. Mr. Green винаги са били свръх лоялни към клиентите, както каза Вив то сърце не ти дава и ти да не си лоялен към тях.

# 113
  • Мнения: 2 255
Ох момичета, цял ден се смея с вас, а толкова работа имах  Mr. Green
Както и да е, аз се разминах с много скромна поръчка за около 60лв и се надявам по Коледа пак да пуснат Керастаз на добри цени Praynig
Яд ме е, че забравих да добавя един дифузер в поръчката, но нищо - ще си го взема друг път Simple Smile
Надявам се да няма голяма активност в размените от другата седмица Joy


Редактирам:
Добре, рибката не ме бяха дразнили, но сега ме ядосаха... Тъй като си пуснах поръчката от тях и сега се сетих, че искам да добавя артикул, се обадих и помолих да бъде добавен към поръчката ми, защото сама не мога да направя корекция. И разбира се ми отказаха #Cussing out
А повече се ядосвам, защото става въпрос за магическия дифузер на Лейбъла и никъде го нямат наличен, бях помолила в магазин да го поръчат - не го направиха, а сега ми отказа и да го добавят... Усещам, че ще скъсам с тях... И без това си пазарувам Керастаз и Лейбъл М основно, а вече ги има в Арлен.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 17:29 от Lollaa*

# 114
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Мимичета,
ние хубаво си се глезим, но споделете дали сте срещали детски шампоан/балсам за къдрици, че принцесата вкъщи е с къдрава коса, а аз нямам опит с такава?  Blush

# 115
  • Мнения: 1 453
Еех, момичета, недейто с лошо Hug
Рибоците и друг път са се излагали стабилно, но определено не мисля, че от Арлен е било умишлено, а и преди това всички бяха предупредени, че кода отпада за петъка. Признавам, че и мен ме хвана яд, че минах само с 40те %, но го преглътнах. Mr. Green винаги са били свръх лоялни към клиентите, както каза Вив то сърце не ти дава и ти да не си лоялен към тях.

Ама аз не разбрах, то повече ли от 40 % е имало в Арлен? Shocked Пак съм проспала нещо. Моите май точно 40 % идват...Значи да чакам поръчка? smile3508

ПП: На моменти темата е по-забила и от Рибата. Joy

Скрит текст:
Линде, не е с лошо, никой не иска да навреди на собствената си изгода най-малко, защото всички имаме полза от намаления и т.н., но толкова ми е писнало да гледам търговци, които се подиграват с хората. Всеки (редактирам се - почти всеки) търговец като стъпи на българския пазар и започва с номерата, които не си позволява в други държави  Rolling Eyes  

# 116
  • Мнения: X
Аз смятам, че офертата -40% на Алтерна е повече от добра  Peace Това, че някои минаха с по -60% като се отчете по погрешка кода за -20% е щастлив бъг  Grinning

# 117
  • София
  • Мнения: 1 139
Записвам се в новата темичка  Grinning
Фрея, много тематично и забавно оформление! Поздравления bouquet

Предната тема още не съм я дочела, но ще наваксам събота и неделя.
Сутринта в 5.30, ставайки за работа, прегледах Арлен набързо, но много неща бяха изчерпани. Следобед- същата работа. Та поръчах от Златна рибка следните неща:

-сух спрей с анти-фриз ефект Kendi Dry Oil Mist
-балсам за обем и плътност Alterna Bamboo Volume Conditioner
-реконструктур с кератин и зелен чай Aphogee
-крем за къдрици O'right


# 118
  • София
  • Мнения: 10 858
Луди сме си от където и да го погледнеш  Joy ама я колко нови луди изкочиха от небитието, м  Mr. Green Не сме сами, не сме сами  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Цветичка, изби рибата с поръчките  Mr. Green Кефиш ме, шти звънна  Hug Hug Hug

Ама Джей, и аз откривам тоя бъг в моята система.  Laughing Купувам, ако може от големите опаковки, ползвам веднъж и искам ново  Mr. Green Ако може - в голяма опаковка, че много ме кефят  Joy

# 119
  • София
  • Мнения: 160
Отчетох се, смятам, че достойно  Joy
- шампоан и маска Kerastase Densifique;
- шампоан и маска Sexy hair от лилавата серия за изглаждане;
- Л2 300мл;
- ампули Loreal Aminexil;
- Масло с моринга и макадамия CHI Miss Universe

Всичко това от рибата.
Поискала съм и мостри, пък да видим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт