По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 4

  • 58 403
  • 744
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добре дошли в новата тема!

Темата е насочена към широк кръг от потребители като двойки и жени използващи донорски материал, които:

  • опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
  • в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
  • са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
  • опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
  • в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линкове към предишните теми:
Скрит текст:

# 1
  • Мнения: 1 721
Първааа Simple Smile Пънче,  благодаря за темата  bouquet пожелавам много решени проблеми,  както и положителни резултати!

# 2
  • Мнения: 3 047
Вторааааа bouquet  Пънче, благодарско за темичката  Hug

Аз чакам цикъл и да ходя да пускам АМХ и да броим антрални с Калчев  Whistling

Я кажете, каква СГ да пуснем на ММ за контрола на пити добавки  Thinking  Гледам че в Малинов има обикновенна и само по стриктни показатели, и вече разширените  newsm78  Мислех си за тази по стриктните показатели  Crazy

# 3
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мислех си за тази по стриктните показатели  Crazy
Тази трябва да е с морфология по Крюгер, нали? Значи такава  Peace

Ние контроли вече не правим, излишен разход ми се виждат  Rolling Eyes Ако има подобрение за опита - супер, ако не - ще се справят с наличното. И без това следващия път ще настоявам за ИМСИ освен МАКС-а, че нещо го пропускат от време на време като видят малко по-добра СГ и ще говоря да ги сложат в ембриоскоп тоя път.

# 4
  • Мнения: 2 357
Мерси Пънче за новата темичка  bouquet
Аз не знам за какво да настоявам. Ако може за късмет  Joy
Я кажете, вие пиете ли Аргинин, под каква форма и в какви дози. Не че в момента не пия шепа химия от добавки, но винаги може повече.

# 5
  • Мнения: 1 485
Пънче  bouquet мерси за новата тема!
Lightworker аз пих аргинин по 1000 мг на ден. То какво ли не пих, не знам дали имаше някаква файда, ама се успокоявам, че съм направила каквото трябва.

# 6
  • Мнения: 2 497
Ей ме на и мене и се връщам да изчитам старата тема Embarassed Дано тази да се напълни само с хубави новини Peace Пънче, благодаря bouquet

# 7
  • Мнения: 4 696
Дано да има поне няколко коледни подаръка в новата тема! bouquet

# 8
  • Мнения: 3 191
Е, записвам се.... Не знам коя подред..... Все тая, важното е, че ще ви наглеждам  Hug

Ели - и тук да кажа, че ти стискам палци и ти пожелавам борбени човечета и да си бременна до термин! Praynig

Имах ужасна нощ - с ММ загубихме ключа на колата вчера в един мол, усетихме се към 12 вечерта ooooh! докато ги намерим до 10 сутринта направо ми се изприщи душата....
След това получих много хубави новини и деня придоби много положителна насоченост. Ходих и са тренирам, че вчера покрай черните петъци пропуснах Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 910
Благодаря за темата , Пънче!
Прибрах се току що от клиниката. Взех си генетичните и резултата е - Женски кариотип 46 XX .
Сега остава да видим биопсията и ако там е ок нз  къде да търсим проблема.
И аз петък вечер се наревах едно хубаво за всичко на куп . Но днес съм пак на коня.  Wink
Забравих да си пия Инофолика,мога ли да пия  2 довечера?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Пънче, благодаря за новата тема  Hug 
Моите и те бяха на ембриоскоп последната стимулация но ... уви знаеш развитието от онзи ден. Сега ще искам и аз задължително МАКС и ИМСИ  та дано имаме повече късмет.

# 11
  • Мнения: 3 047
Мислех си за тази по стриктните показатели  Crazy
Тази трябва да е с морфология по Крюгер, нали? Значи такава  Peace

Ние контроли вече не правим, излишен разход ми се виждат  Rolling Eyes Ако има подобрение за опита - супер, ако не - ще се справят с наличното. И без това следващия път ще настоявам за ИМСИ освен МАКС-а, че нещо го пропускат от време на време като видят малко по-добра СГ и ще говоря да ги сложат в ембриоскоп тоя път.

 Тенкс Пънче  Hug 
Утре записвам час за вторник  Praynig

# 12
  • Мнения: 2 357
Стефи, браво за кариотипа.
Инозитола - пий и двете прахчета, няма проблем.

# 13
  • Мнения: 5 894
Хайде цоп и аз в новата тема. Дано я напълним с коледни двучертичкови подаръци Heart Eyes
Лайт, аз пия аргинин 2х500 дневно. Много е удобно да се пие заедно с инозитол, НАК и фолиева, ако пиеш и тях, усвояват се по-добре заедно Wink
Стефа, инозитолът се усвоява най-добре на два приема. Т.е, ако си пропуснала да го пиеш единия път, се обезмисля да приемаш двойна доза.

# 14
  • Мнения: 299
Пънче, мерси за новата тема! Дано приемате нови попълнения... Blush
Да се запиша и аз Simple Smile Чакам да ми дойде цикъла и да започваме със стимулацията на овулацията Sad но кога ще дойде той не се знае Rolling Eyes. Доки иска да пия дуфастон за да го предизвикаме, но аз всячески отказвам Naughty

Общи условия

Активация на акаунт