Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 апр. 2006, 11:53 ч.

Триизмерния видеозон

• 3 010
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте, мамита, според вас коя седмица е нормално да се отиде на триизмерен видеозон newsm78, за да се види дали на бебо всичко му е наред? До сега са ме гледали само на ехограф, аз съм в 9-та седмица! Дали ако отида сега не е прекалено рано или е точно на време newsm12

# 1
ехограф и видеоzон е едно и също нещо. ако говориш zа подробен преглед ти е рано, те органите не са се обраzували още към 18/20 седмица мисля е най добре.
лека бременност ти желая  Hug

# 2
  • София
Първата фетална морфология май се правеше в 15-16гс,моята беше тогава.9гс ми се струва рано,мен досега само на 3Д са ме гледали и като си гледам снимката от 9гс....по-добре изчакай.

# 3
  • София
Около 20-22-ра са се оформили достатъчно добре органите, за да се разгледат внимателно. По-рано няма да бъде толкова качествен прегледа.

# 4
  • Габрово
най-добре е да стигнеш 18г.с.
прегледа се прави  м/у 18 и 21, но ако има някакви проблеми е хубаво по-рано. Дано всичко е ок. Praynig

# 5
  • varna
рано ти е още,най-добре към 20 г.с.! Grinningлека бременност ти желая Peace

# 6
  • София
офффф извинявам се за невежеството, мислех 4е 2-те не6та са различни,защото мен ме гледат с този уред дето се слага на него презерватив и ти го мушкат и гледат бебето:oops:, а пък си мислех 4е уреда който то го опрат отгоре на корема е друг newsm78

# 7
  • На небето
офффф извинявам се за невежеството, мислех 4е 2-те не6та са различни,защото мен ме гледат с този уред дето се слага на него презерватив и ти го мушкат и гледат бебето:oops:, а пък си мислех 4е уреда който то го опрат отгоре на корема е друг newsm78
Това е вагинален видеозон и не е много препоръчителен. 3Д видеозона те гледат отвън на корема, и гледаш бебето си триизмерно. В по късен период виждаш и как изглежда очи, нос, оста и т.н.

# 8
  • София
Аз ходих в 19 г.с.

# 9
  • София

този с презерватива е за първите месеци, после бебчето пораства и се гледа само отгоре.Фетална морфология правихме 16-та седмица и послев в 8-я месец /за мое успокоение, иначеняма нужда/. Броихме с доцент Томова пръсчетата на ръчичките и краченцата  Simple Smile

# 10
Най добре е към 20-22 седмица.Първият път когато ходих бях в 15седмица.Не ме върнаха,разбира се(та нали си плащам),но ми записаха час именно за 20 седмица.Няма да усетиш кога ще мине това време,сага ти е рано.Лека и спокойна бременност.

# 11
!!!!!!!!!!!!!Първия преглед по фетална морфология не е 18 ,20 или 22 г.с. ,а е в 12 г.с.  и се казва НУХАЛНА ТРАНСЛУЦЕНЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Прави се на обикновен 2Д или 3Д ехограф ,макар че на приятелката ми Мазнейкова го прави с вагинален ехограф..
Другите прегледи ,за които говорят момичетата са също важни и не трябва да се пропускат...
Успех и лека бременост!  bouquet
Прочети в началото на БГ-Мама има за това кои прегледи кога се правят..Също и темите на доц. Кременски!!!!!

# 12
  • софия
Мимозата, в 12г.с. вече с вагинален не е редно да се преглежда. И какво, ако стойностите са суспектни- БХС пак е към 16г.с.

# 13
И аз като теб мислех ,че не се преглежда с вагинален ,но е факт.Приятелката ми ходи при Мазнейкова в 12 г.с. ,като я водиха даже близки на Мазнейкова и прегледа беше с вагинален ехограф!!!!!!!!!!!!!!

# 14
  • софия
айде на госпожата компетенциите не желая да коментирам, че ред примери има. Когато решиш, че само името работи достатъчно за теб, става страшно.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт