Триизмерния видеозон

  • 3 321
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте, мамита, според вас коя седмица е нормално да се отиде на триизмерен видеозон newsm78, за да се види дали на бебо всичко му е наред? До сега са ме гледали само на ехограф, аз съм в 9-та седмица! Дали ако отида сега не е прекалено рано или е точно на време newsm12

# 1
  • Мнения: 7 803
ехограф и видеоzон е едно и също нещо. ако говориш zа подробен преглед ти е рано, те органите не са се обраzували още към 18/20 седмица мисля е най добре.
лека бременност ти желая  Hug

# 2
  • Мнения: 234
Първата фетална морфология май се правеше в 15-16гс,моята беше тогава.9гс ми се струва рано,мен досега само на 3Д са ме гледали и като си гледам снимката от 9гс....по-добре изчакай.

# 3
  • Мнения: 6 164
Около 20-22-ра са се оформили достатъчно добре органите, за да се разгледат внимателно. По-рано няма да бъде толкова качествен прегледа.

# 4
  • Мнения: 107
най-добре е да стигнеш 18г.с.
прегледа се прави  м/у 18 и 21, но ако има някакви проблеми е хубаво по-рано. Дано всичко е ок. Praynig

# 5
  • varna
  • Мнения: 404
рано ти е още,най-добре към 20 г.с.! Grinningлека бременност ти желая Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 189
офффф извинявам се за невежеството, мислех 4е 2-те не6та са различни,защото мен ме гледат с този уред дето се слага на него презерватив и ти го мушкат и гледат бебето:oops:, а пък си мислех 4е уреда който то го опрат отгоре на корема е друг newsm78

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
офффф извинявам се за невежеството, мислех 4е 2-те не6та са различни,защото мен ме гледат с този уред дето се слага на него презерватив и ти го мушкат и гледат бебето:oops:, а пък си мислех 4е уреда който то го опрат отгоре на корема е друг newsm78
Това е вагинален видеозон и не е много препоръчителен. 3Д видеозона те гледат отвън на корема, и гледаш бебето си триизмерно. В по късен период виждаш и как изглежда очи, нос, оста и т.н.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз ходих в 19 г.с.

# 9
  • Мнения: 429


този с презерватива е за първите месеци, после бебчето пораства и се гледа само отгоре.Фетална морфология правихме 16-та седмица и послев в 8-я месец /за мое успокоение, иначеняма нужда/. Броихме с доцент Томова пръсчетата на ръчичките и краченцата  Simple Smile

# 10
Най добре е към 20-22 седмица.Първият път когато ходих бях в 15седмица.Не ме върнаха,разбира се(та нали си плащам),но ми записаха час именно за 20 седмица.Няма да усетиш кога ще мине това време,сага ти е рано.Лека и спокойна бременност.

# 11
  • Мнения: 4 418
!!!!!!!!!!!!!Първия преглед по фетална морфология не е 18 ,20 или 22 г.с. ,а е в 12 г.с.  и се казва НУХАЛНА ТРАНСЛУЦЕНЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Прави се на обикновен 2Д или 3Д ехограф ,макар че на приятелката ми Мазнейкова го прави с вагинален ехограф..
Другите прегледи ,за които говорят момичетата са също важни и не трябва да се пропускат...
Успех и лека бременост!  bouquet
Прочети в началото на БГ-Мама има за това кои прегледи кога се правят..Също и темите на доц. Кременски!!!!!

# 12
  • Мнения: 7 640
Мимозата, в 12г.с. вече с вагинален не е редно да се преглежда. И какво, ако стойностите са суспектни- БХС пак е към 16г.с.

# 13
  • Мнения: 4 418
И аз като теб мислех ,че не се преглежда с вагинален ,но е факт.Приятелката ми ходи при Мазнейкова в 12 г.с. ,като я водиха даже близки на Мазнейкова и прегледа беше с вагинален ехограф!!!!!!!!!!!!!!

# 14
  • Мнения: 7 640
айде на госпожата компетенциите не желая да коментирам, че ред примери има. Когато решиш, че само името работи достатъчно за теб, става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт