Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 447
  • 91
  •   1
Отговори

Анкета

Кой за Вас е неприятен?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 03 дек 2015, 20:52
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 15
  • Мнения: 10 547
Отвратителна категория.

# 16
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
...Другото е чиста проба сеирджийство!
Не само за сеир искам да следя, все пак. Може някой да се престраши и да напише няколко думи в подкрепа на вота си тук в темата, а не по разни други теми да подхвърля от тук от там.
Има начин да следиш темата.  Peace
Отвратителна категория.
Категориите бяха приети след гласуване!  Peace

# 17
  • Мнения: 10 547
Пак влизате в оправдателен режим, Шаги. Не ви карам това, само споделям, че от подобни низости ми се гади.

# 18
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Пак влизате в оправдателен режим, Шаги. Не ви карам това, само споделям, че от подобни низости ми се гади.
Грам не се оправдавам, просто изяснявам, може да има потребители, които в момента се запознават с гласуването (като гледам бройката гласуващи). Ако се оправдавах, щях да посоча аз за кои категории съм гласувала и т.н.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 972
"Ударих едно рамо" на фаворитката до сега с голямо удоволствие Wink

# 20
  • Мнения: X
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

# 21
  • Мнения: 4 569
Бонго и Жармен.

Защо Чек да е неприятна? За феновете на Лиляна знам.  Tired Аз харесвам и двете, а другите номинирани не желая да коментирам.
Има толкова много пропуснати никове в тази категория.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Има начин да следиш темата.  Peace
Темата да, но не и вота.

...Категориите бяха приети след гласуване!  Peace
Накуп.

"Ударих едно рамо" на фаворитката до сега с голямо удоволствие Wink
Ех тези нюанси, само за удряне и удоволствие те карат да говориш.

# 23
  • Мнения: 14 505
Полина.Също кикамора,която незаслужено не е в номинираните.Някаква досадна аман имаше,но и тя не фигурира.

# 24
  • Мнения: 12 888
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.

# 25
  • Мнения: 9 471
Колкото и всички да твърдят, че искат форумен мир, гласуването е разгорещено точно в този тип категории  Mr. Green

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Колкото и всички да твърдят, че искат форумен мир, гласуването е разгорещено точно в този тип категории  Mr. Green
Е, първенството винаги се държи от категорията на хубавите и след това по интерес са отрицателните.
И аз малко да се самопохваля, но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.

# 27
  • Мнения: 9 471
... но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.
Защо?

# 28
  • София
  • Мнения: 12 374
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.
Защо? След като има номинация за любимец, където се леят едни протяжно-сантиментални обяснения в любов, е редно да има и категория, която е по-остра, и в която човек може да каже с 2 думи кой не харесва. Голяма работа..нещо много изнежен взе да става форумът последните 2-3 години.

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Колкото и всички да твърдят, че искат форумен мир, гласуването е разгорещено точно в този тип категории  Mr. Green
Е, първенството винаги се държи от категорията на хубавите и след това по интерес са отрицателните.
И аз малко да се самопохваля, но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.
За 3 часа категорията генерира половината от гласувалите за форумски любимец. Тъпо и вяло?

Общи условия

Активация на акаунт