Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Burgas

Сина ми е на 13 год. От вчера започна да вдига температура,водих го на личния лекар каза,че е вурусно.Нищо особенно не му предписа каза да взема парацетамол.Днес започна и да кашля температурата му е 38.5 трудно я сваля.Страх ме е да не направи някоя плевмония.Ако е вирус така ли се подържа температура?Незнам какво да правя, да се обаждам ли на личния или да изчакам до утре?Какво ще ме посъветвате?
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Темпаратурата понякога е упорита.Брат ми беше болен миналата седмица и поддържаше 39.0 3 дни. Подходящо за бързо сваляне на температура е Рапидол. Но наблюдавай кашлицата и ако се засилва викаи доктора, за да не се успожняват нещата.
Цитирай

София

Дай му хомеопатия.
Наличието на темп. говори, че тялото се бори с/у някаква инфекция.
Следи кашлицата. Ако се засили - лекар.
В 11кл имах съвсем безобидна кашлица, според мен, според лекарката обаче беше пневмония, така и беше.
Цитирай

Велико Търново

Лекувай хомеопатично и няма да се шашкаш.
Цитирай

Burgas

Обадих се на лекаря той му изписа антибиотик-Офпексин.Претеснявам се,че вдига непрекъснато температура като му дам парацетамол или аналгин спада за половин час и пак я вдига.Незнам какво да правя?Как да го лекувам хомеопатично? Praynig
Цитирай

за темп.давай нурофен 3 пъти на ден и м/у приемите ако пак има -течен аналгин.но нурофенът обикновено сваля повече темп.щом е вирус,докато не се навърлува каквото и да даваш няма да се оправи-следи само за усложнения-напр.бронхит или пневмония
Цитирай

Аз не бих редувала Нурофен с течен аналгин  Confused
Дени също е така  newsm78 Висока температура и отпадналост. Мислехме, че е настинка, но вече доста хора казват че са така децата им.  Явно е вирус!
Ъъъъъ лекаря по телефона ли го изписа  newsm78 Преслушвали ли са детето? Но така или иначе на тия мои познати, дето детето им има хрипове в дробовете и висока температура, пак са им предписали Офпексин, та се надявам да ви е правилния антибиотик   bouquet
Цитирай

Burgas

Ами вчера го водих при лекаря ,малко нахалствах защото беше неделя и му го закарах в тях.Той го преслуша и каза,че засега гърдите му са чисти.Обаче днес аз му се обадих пак ,по-телефона и му казах че вдига непрекъснато температура и той ми изписа антибиотика.Утре пак ще го преслуша.Но ме плаши тая температура почти цял ден има,сваля я за половин час след като мудам парацетамол и после пак вдига към 38.5
Цитирай

Дени е същата работа  Crying or Very sad Изгоря детенцето Sad Sad, а неможе да се дава лекарство за температурата толкова често! Ние почнахме с Бисептол, за лекар тръгнахме, но не стигнахме, защото пред кабинета имаше поне 30 деца ....
Цитирай

Велико Търново

Температурата е единствения ти съюзник - тя е тази, която мори добичетата Smile (в смисъл причинителя на инфекцията).
Ако лекуваш хомеопатично изобщо не сваляш температура.
Хомеопатично се лекува при хомеопат Smile
Мога да ти дам координати, ако искаш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.