Записах се, в националната безплатна програмата за отслабване.

  • 1 678
  • 19
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За програмата разбрах от предаването "Огледала", излъчено в събота на 01.04.2006г. Обадих се след предаването на посочения телефон, който важи за цялата страна.
Тел.: 070010105 - без допълнителни инпулси.
На телефона отговарят координатори, които разполагат със списък на кабинети из цялата страна.
Записаха ми час за ендокринолог, който трябва да ми направи необхидимите изследвания (още незнам точно какви), и след това да ми назначи диета.

Давам линк, за повече информация:
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=1&id=2660

# 1
  • Мнения: 488
Е, айде пак, само в София!  #Cussing out
Ние в другите градове, села и паланки...дебели ще си умираме... smile3518

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Е, айде пак, само в София!  #Cussing out
Ние в другите градове, села и паланки...дебели ще си умираме... smile3518



На телефона отговарят координатори, които разполагат със списък на кабинети из цялата страна.
Записаха ми час за ендокринолог, който трябва да ми направи необхидимите изследвания (още незнам точно какви), и след това да ми назначи диета.





# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Какво значи БЕЗПЛАТНА ПРОГРАМА? Това означава ли, че всички изследвания и всички нужни процедури ще ти бъдат безплатни или само назначаване на лечението /ако има такова/ ще бъде безплатно? Разкажи подробности, моля? А и още нещо - с колко килограма трябва да си над норма за да се включиш в програмата?

# 4
  • Мнения: 1 381
 е това сега ми е странно. Аз още незнма май преди 2 седмици се обадих и ми казаха, че били приключили. Или може би щото се обадих в понеделник  newsm78, а не докато течеше предаването.

# 5
  • Мнения: 349
Току що се записах и аз.Записаха ме за днес в Александровска болница.Прегледа и диетата са безплатни, за другото ще пиша довечера.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Току що се записах и аз.Записаха ме за днес в Александровска болница.Прегледа и диетата са безплатни, за другото ще пиша довечера.

vitca, ме е изпреварила.
Да, прегледа, изследванията и диетата са безплатни.
Питат само за килограмите, ръста и телефон за обратна връзка.
Спрямо килограмите и ръста, изчисляват коефицента на напълняване или затлъстяване.
Аз се обадих два часа след предаването и ми записаха час за 05.04. (сряда), но вчера вечерта ми позвъниха да променят часа за 19.04. (сряда), защото лекарката била заета тази срята. Малко се ядосах, но нямах избор. Така, че повече инфо мога да дам след две седмици.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А има ли някакво изискване да си еди колко си над нормата? Защото аз звънях миналата година и ми казаха че трябва да съм поне 20 кг над нормата ми. А нормата ми я сметнаха височината минус 100.

# 8
  • Мнения: 93
Току-що се обадих на този телефон, но там приемат само хора с висок индекс на телесната маса, т.е. над 25. Моят е 23.4 и ми казаха, че нямам проблем. А аз имам! Имам да свалям 12 кг. Висока съм 160 см и тежа 60 кг. Но проблемът не е явно медицински. Даже ми казаха, че ако излъжа по телефона за килограмите, и те ме пратят на лекар, той щял да ме върне и щял да откаже да ме прегледа (понеже прегледите са безплатни).

# 9
  • Мнения: 93
Забравих да ви кажа още нещо. Преди също е имало такава програма с Ксеникал. Ако докторите преценят, че трябва да се пият хапчета, купуваш си ги на преференциални цени. Поне така е било преди. Този път незнам.

# 10
  • Мнения: 485
И аз мислех да звънна, но си изчислих индекса и той е 25,1 - а като сваля половин килограм пада под 25 и предположих че няма смисъл. Затова пък се разрових и намерих страницата с продуктите, които евентуално ще използват за слабеещите. Интересна е защото са на основата на билки и натурални продукти и се явяват хранителна добавка. Смятам да попитам за цени в някоя аптека и да се ориентирам към универсалния биокорект плюс. Ако някой го интересува http://www.mirtamedicus.com/products.aspx?vid=5

# 11
  • Мнения: 93
Честно казано нямам доверие на този Биокорект Плюс. Направен е от билки, които имат разхлабващ ефект и предполагам, че действа на принципа на зеления чай за отслабване Сание. А и този д-р Ханджиев (мисля, че така му беше името) нещо ме съмнява. Той е консултант по програмата на Ксеникал или поне преди е бил, защото в сегашната името му не се споменава. Има опция в сайта отслабване.ком за въпроси към него, но досега не са ми отговорили нито веднъж, което ме навежда на мисълта, че той е прекратил работата си с тях. И изведнъж се заема да си прави собствено лекарство. Естествено това ще му докара и далеч по-голяма печалба.

А относно д-р Байкова - някъде по форумите бях прочела, че тя е против използването на Ксеникал, а сега изведнъж стана консултант в програмата Ксеникапитал!!!  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 698
Хайде Миленика, стискаме палци  fingerscrossed ,дръж ни в течение и мерси за информацията.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честно казано нямам доверие на този Биокорект Плюс. печалба.


За Биокорект Плюс, прочетох в сайта, който дадох по-горе. По телефона, не ми каза, че този продукт ще се включи към лечението/диетата. Подробности ще разбера на място.

Току-що се обадих на този телефон, но там приемат само хора с висок индекс на телесната маса, т.е. над 25.


 Peace

# 14
  • Мнения: 349
Здрасти отново.Значи първо-ГОЛЯМА ГЛУПОСТ.Не се лъжете .Просто ни ползват за статистиката.  EmbarassedИ за някой лев. Значи ,какво се случи?
Записаха ми час почти за веднага за Ендокринологията в МА. Отидох с голям кеф ,че сътворя нещо за себе си. ДА, прегледа е безплатен, състои се от- данни,килограми, височина ,обиколки,адрес,години, история на това как си натрупал килограмите......,а единствено ти смятат мазнинките колко са ти.
Другото обаче #Cussing outсе ЗАПЛАЩА.
Правят ти изследване на щитовидната жлеза -20лв ,ако искаш.
Други един куп изследвания /в частна лаборатория/-ако искаш  newsm78
И СЛЕД ТОВА по преценка на лекаря-БЕЗПЛАТНО ще ти назначи диета #Crazy
Но всичко това СЛЕД КАТО си направиш при тях нужните изследвания.
Не че очаквах нещо повече, но си беше само губене на време и разочарование от това ,че за 20лв можеше навсякъде да ми видят щитовидната жлеза????
Водят си статистика хората, правят ти картон и ти снемат данните- затова е цялата програма #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт