Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 2

  • 87 948
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 289
 
K A R A  S E V D A


В  Р О Л И Т Е:

   
Неслихан Атагюл Бурак Йозчивит Каан Уранджъоолу


Мелиса Аслъ Памук Хазал Филиз Кючуккюсе Зеррин Текиндор 


Кюршат Алнъачък Неше Бейкент Бурак Серген   


Рюзгяр Аксой Зейно Ераджар Орхан Гюнер


  Баръш Алапайкут Али Бурак Джейлян Гюкай Мюфтюоолу


С Ю Ж Е Т

Два отделни свята от двете страни на Босфора - толкова далечни и толкова близки едновременно.Какво ще стане, ако двама души от тези светове се влюбят?
Кемал е едно от трите деца на семейство от средната класа. Учи последна година за минен инженер.
За него мечтите са забранени и той не вярва в чудеса... особено в чудеса като любовта.Животът му се преобръща и той губи контрол, когато среща Нихан.Нихан е част от бляскавото общество, но е много далеч от ценностите на средата си.Любовта им изглежда невъзможна, но те успяват да преодолеят дистанцията и да я запазят...До деня, в който Кемал трябва да напусне Истанбул, за да работи в мина. Това е кръстопътят за тях, моментът на тежки решения.Кемал приема, че те принадлежат на различни светове, погребва мъката си и се мести в Зонгулдак.
Той обаче не знае, че Нихан също има тайна, която трябва да скрие. Те се разделят и любовта им изглежда невъзможна.Скоро Нихан се омъжва за Емир, който е влюбен в нея от детството и макар бракът им да изглежда идеален, за нея няма по-голяма любов от Кемал.Инцидент в мината повежда живота на Кемал по нова пътека и той се връща в Истанбул, изправяйки се пред Нихан, Емир и всичко, което е загърбил. Вече му е невъзможно да избяга от миналото.Историята ни показва как всичко, което приемаме за даденост, може да се промени, как разликата в статуса може да бъде с две лица.
Как любовта може да бъде наистина вечна...


STAR НА ЖИВО

          


Продуцент: Ay Yapım
Режисьор: Хилял Сарал
Сценарии: Анъл Еке и Йозлем Йълмаз
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Романтична драма




ДОБРЕ ДОШЛИ

# 1
  • Мнения: 5 138
Хе хе Кемал как измъкна Нихан от ситуацията , а ние какво ли не помислихме
Бу благодаря за темата

# 2
  • София
  • Мнения: 9 289
Смейство К. почукало на вратата му. Интересува се Нихан за какво дошъл. Точно на време бил дошъл. Нихан му каза, че си говорели с кемал. Разказвал и колко бил хубав дома му и, че му бил мечта. Да го оставили насаме каза Нихан имал си работа. Емир му каза да внимава.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 289
Нихан казва на Емир, че я наранява да я остави. Вярвал и защото знаел, че няма да му изневри. Всичко знаел за миналото за бедното момиче и богатото момиче. За историята им и как свършила. Учудена ли си аз на този свят всичко знам. Не ме интересува миналото ти с К. защото то е само минало. Аз нямам никаква вина. Само мен ще гледаш. Ако направила нещо щял да се заеме със семейството и. Знаела нали. Зная. Браво на моята любима съпруга.

Браво на Кема осъзна, че Емир я тормози...

# 4
  • Мнения: 5 138
Ехххх как се знаят двамката , с ръчичка как му показа да не се намесва , а той усети че нещо не е така и вече му светна

# 5
  • София
  • Мнения: 9 289
Кемал се обади на Лейля за помощ. Объркала ли го. Да каза Кемал и как. Опитвала се да му каже нещо. Не може да продължавал така. Щял да научи Кемал какво иска Нихан. Нямала да повярва кой бил отсреща. Кемал. Да знаела, говорили и Емир дошъл и знаел всичко. Знаел, че се срещала със Зейнеб. И за семейството му (на Кемал) знаел. Психично болен бил.
Нали нямало на никой да продават къщата. Нещо за фирмата бързо иска и за Кемал. Щяло да се свърши с Кемал и съдружниците му.

# 6
  • Мнения: 5 138
Браво бе Кемо и оградите нема те спрат бу гедже Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 9 289
Не разбрах какво точно искал Кемал от Асу. Но щели да се справят. Само на лекции и вкъщи да ходели, да му се обаждала на две часа. Приятелката и и казва, че ако не стане с малкия да почукала на врата на Емир. Зейнеп и казва да не говори така. Озан и звъни. Ама не му вдигна. Кемал се промъкна у Кемалови и си спомя за тях преди.
Ако някой ден се затъжил за нея можел да отиде. Баща и щял да го убие. От нейната тераса само тя можела да го види. Интересуват се тез кой купил къшата. Приятелката отиде в градината. Вилдан се чуди кой купи къщата пита Нихан, тревожела се за Емир той искал да купи къщата. Нихан каза, че е жив и се чуди как радарите и са изпуснали новината. Видя Кемал и каза на майка си да излиза. ПР-ката имала изненада за бат Емко. Обади се да я пита каква е изненадата вечерта щял да научи и  той имал изненада. Тоя донесе някакви документи за съдружието с Кемал.
Лека работа. Минавах от тук и реших да те видя. Как си. Не ми ли говориш вече. Да ти помогна, спри. Да изпием един чай. Озан ги видя.
Емир зает ли си? Защо жените бягат от мен? Зейнеп ли? Да не му отговаряла. Имал грешна тактика. Каза нещо от рода да я затвори да я направи затворник.

# 8
  • Мнения: 5 138
Много любопитни и нахални женките Сезин влизат кадо у дома си без да чукат без нищо Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 9 289
Някоя си фирма щяла да се види с него днес. Вилдан е при къщата и оглежда. Добре дошли. Поинтересувахте ли си? Ти ли я купи. Ако дошъл заради Нихан щял срещу нея да се изправи. Каза нещо за брака им с Емир ма ми прекъсна и не разбраххххх  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Дошло писмо за Вилдан. Ондер го отвори. Вилдан каза на мъжа си, че новия им съсед е Кемал. Дошъл отговора на Лейля за продажбата на къщата. Лейля забрави ли ме не? Зейнеп е със Сали. Говорят си общи неща. Благодари му, че я изпрати, нямало защо. Щяла нещо да го пита до не казва. Зйенеп го покани на посатановка на театрални клуб на университета, прие след кандърдисвания.
Обади се на Кемал да го пита какво става. Нещо лошо ли било, не не било да бил спокоен. Спря на стената при Нихан. Здравйте. Здвавй. Здравейте Кемал бей изненадхте ни. Щяла Нихан да се заеме с друга работа. Щял да говори с нея за работа. Да го обсъдил с Ясемин била и съдружничка. Бъразла съжалявала. Браво на теб била си много добра. Браво. Моля! Лейля аз съм Нихан имам нужда от помощ. Зейнеп? Здравей. Какво правиш тук, дойдох да те видя. Защо не ми отговаряш. Не била забелязала заета била. Има ли друг в живота и. Шанс да и дал. Недей. Отиди си Озан. Извинявал се шанс да му дала съжалявал. Да помислила. Да спрял да я преследва, нямало да се получи. За никой не му пукало. Какво направи? Съжалявам. Стой далеч от мен. Кемал говори за съдружието с Емир на бизнес обяд. За Бизнес говорят, ама не ги разбирам кой знае колко. Щели да спечелят в този сектор. Ако били съгласни да подпишели договор, май ще подлеят вода на Емир. Ти всякаш знаеш всичко и каза Нихан на Лейля.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 9 289
Щели и работниците да спечелят от споразумените им .
Щяла да пита нещо - Не съм се омъжвала и деца нямала.
Историята от миналото... Нямала свой деца, но много ги обичала децата. Искала да говори с Кемал от нейно име, не можела тя защото Емир я подслушвал и разбрал за тях с Кемал. Емир щял да му навреди ревнувал. Нихан ти не обичаш съпруга си, за пари ли го направи? Да и обещала да каже на Кемал да не я преследва. Щял да му каже. Спокоен ли си. Вече да.
Бил прав, Нихан била отишла при нея. Имало нещо да казва бил прав. Научил за тях. Изнудвал я. Щял да се справи. Имаш ли план! Имал. Тея с който искаше да подпише Емир го попариха, искали, но не можело вече подписали с Кемал. Щели да съжаляват.  Нещо за Емир дошло... Специално. Подгони куриера. Спри аби! Кой бил с какво се занимавал. Куриер бил изплашил се.
Събранието било свършило рано, наблюдавал го, разбрали се преди 5 години. Къде бил да излезел. Емир бей - оставете го да си ходи. Говорят за къщата на сестрите. Щял да купи той къщата за Лейля искал да  и помогне.  Добре го познавал адвоката защо искал да помогне на Лейля. Не крий този огън от мен. Тя не искала да продаде заради Лейля, а заради него.  Какво правиш ти? Не ме шантажират, каза, а гониш куриера. Ти всичко виждаш май. Кой те шантажира, какво става?  Напомня му за неща които е направил Емир.  Не било свързано с нещо, казал му да му вярва, но не вярвал вече. Да го пусне (това което е на флашката). 
Интересува се за какво мисли. Щяла там да слезе. Няма ли да дойдеш до фирмата, първо друго щяла да направи. Ние сме към фирмата Шефкет. Пусни го това Емир и да се свършва. Ще го изгледам.
Иска ли сте да ме видите. Кой знае освен теб моята програма. Не знаел, да научил каза.
Нихан абла. Какво правите? Ела да ти ракажа ти тръгна и той си отиде. Ти къде отиде при Лейля да говоря. Говори с него. Страхувала се от него. Донесла кафе и туй-онуй за децата. Захар? Заради нея отишла. Можела вече да я нарича Нихан нали било излишно г-жа.
Кемал как сте? Добре г-н Галип, но вие май сте зле. Сина ви не иска да работи с нас. Това искал да съобщи. Откъде илзезло това? Почнали зле но щели да се справят. Май не знал последното решение на сина си. Добре ще се справя кааза.
Емир...
Излязал Емир...
Добре дошли...
Дошъл преди малко Емир и отишал веднага при сейфовете.
Да му изпратила секретарката даден човек. Организира нещо с някава Серап. Много била щастлива около деца. Кемал също бил много щастлив от това, че работели заедно от Истанбул и т.н.  Много скоро дошла. Нихан и каза, че са станали комшии купил къщата с/у тях. Май не знаела, сигурно искал да и направи изненада, тя провалила всичко. Благодари за кафето...

# 12
  • Мнения: 5 138
Емо и татю му са на Пиер Лотииии

# 13
  • София
  • Мнения: 9 289
Продължаваме... Емир пита накъде.
Лейля как си? Какво има. Адвоката си изпрати сестра ми ли? Дошъл да помогне. Подарък за дома му, щял да и каже. Нямало ли да го отвори. Ако не му харесал да го върне. От Нихан научила научила и за миналото им, че са били заедно преди и за връзката им, че били севгилита. Асу да излезем ли?
Тези имали нужда от нейната проф. помощ. Децата обичали да помагат. Да отишла да се запознаят, щели да бъдат много доволни децата. Кой щял да е по-доволен? Това било да ли?
Ондер се интересувал. Да не се интересувал, имала си приятели да се интересуват. Те и били врагове. Всички познавали добре Вилдан нямало смисъл да се бори. 
Кемал се жалва на Асу. Осъзнавал ли сега какво се случва. Объркан бил. Нямало да бъде с Нихан миналото си е минало, тя била женена. Така ли се преживявала голямата любов, така ли щяло да мине. Когато си много наранен така става. Оная му се обади да каже, че е уредила нещата с Нихан. Щяла кола да я вземе, за него да изпратили ли? Той щял да отиде с неговата. Асу и тя се покани, но  той я отряза. Фехиме хареса, че боядисват стената. Като видя Нихан вече не харесваше. Нихан поиска да говорят. Тя не иска. Както тя я изслушала така и тя щяла да я изслуша. Не искала повече Кемал нямали да бъдат заедно. Искала да се извини. Наранила семейството им и не искали повече нея и семейството и да ги нараняват. Нямала повече да наранява Кемал. Накарай ме да повярвам, стой далече от него.
Изпущих разговора на баща и син К. Накрая чух, че Емир казва, че всичко било изграден май върху паметта на майка му. Нямало да споменава името и пред него.

# 14
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Благодаря за темата, Бу bouquet

нищо не гледам, само прочетох превода Hug Heart Eyes

Дайте един линк, моля  Praynig чак сега се включвам.

Общи условия

Активация на акаунт