AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 82 800
  • 769
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 128
Ще следя и аз, благодарности за темата  Peace
Да дам отзиви за лимитираната пудра - много съм доволна, приятно матира, добра покупка  Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Благодаря и аз. bouquet

За да не е спам, надявам се да не се счете за реклама на блога, днес писах за лосиона с червена боровинка и шеа. Heart Eyes

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2015/12/avon-naturals … -winterberry.html

# 3
  • Мнения: 13 804
Ивче с удоволствие те чета всеки път!
Шапка ти сваля. Рядко българки отделят време да споделят мнение за нещо, а е толкова полезно...

# 4
  • Мнения: 14 489
Аз се записвам с отзив за скраба за тяло и маслото за тяло с евкалипт и бор от спа серията - хубави са. Въобще двете нови серии, тази и с исландските минерални води, са страхотни, отдавна не ме беше грабвало нещо от спа сериите.

# 5
  • Мнения: 5 384
Вместо запис.....Комплектът за маникюр в червено за 19,90 с резачка за кожички и ножичка- мн.симпатичен , малък, побира се в длан. 
От моливите само черния за вежди ми дойде.

# 6
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
 bouquet за темата! Аз още си чакам маската с вулканичен камък.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 689
Чета тайничко, но ще се запиша, тъй като често ползвам продукти на Avon.

Последно си взех мицеларната вода и съм много доволна. Ето тук съм я сравнила с водата 3в1 от серията Anew
http://silvenamakeup.blogspot.bg/2015/12/avon-clensing-nutra-eff … ts-anew.html#more

Последната брошура не съм я разглеждала още.

# 8
  • Мнения: 4 770
Благодаря за новата тема, както и за прекрасно поднесеното и изчерпателно сравнение между двете води.
Аз се колебаех за почистващата вода Аню, но след горното ревю се радвам, че не я поръчах. Взех Гарние Пюр Актив, но нещо не ми хареса, въпреки че не дразни очите. Да не говорим, че не почиства толкова добре, колкото тази от Нутра Ефектс, която много ми допадна след месец ползване и дори има ефект по-чиста от пъпки и запушени пори кожа. Направо не е за вярване колко добре ми се отразява при редовна употреба, а съм пробвала какво ли не. Силно препоръчвам при проблемна кожа и се надявам да се задържи дълго в каталозите. Аз ще си я взема веднага, щом приключа наличната и ще я редувам с тази на Гарние.

Последна редакция: сб, 05 дек 2015, 13:29 от Петенце Цветенце

# 9
  • Мнения: 2 689
Мицеларната вода на Гарние не съм пробвала, но доста други съм купувала. Nutra Effects е една от най-предпочитаните ми.

# 10
  • Мнения: 4 770
Розовата Гарние е много хвалена като двойник на розовата Биодерма и много искам да я пробвам, но ако почиства колкото зелената, май ще пропусна.
И за да е по-темата - скоро ще ми пристигнат лака Magic effects mineral crush нюанс Rose quartz и гланца Ultra glazewear нюанс Mullbery. Ако някой има интерес, ще дам отзив.

# 11
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Благодарение на съдействието оказано от _re_ge , днес получих така желания от мен крем за очи с коректор към него. Все още не съм го пробвала, понеже сега съм с другата двойна система за очи на Аню, но ще дам отзив още утре.  Simple Smile  bouquet 

# 12
  • Мнения: 13 804

Последно си взех мицеларната вода и съм много доволна. Ето тук съм я сравнила с водата 3в1 от серията Anew
http://silvenamakeup.blogspot.bg/2015/12/avon-clensing-nutra-eff … ts-anew.html#more


Отзивите са лоши и за трите почистващи продукта на Аню.

# 13
  • Мнения: 2 689
_re_ge , може. Само този съм ползвала и само него коментирам  Peace
Но, поне ще знам и няма да пробвам другите.

# 14
  • Мнения: 2 190
аз си взех от Mineral crush Topaz...жесток!

Последна редакция: сб, 05 дек 2015, 19:00 от Jenny Shavarska

Общи условия

Активация на акаунт