Подстригаха ме много късо...

  • 4 332
  • 43
  •   1
Отговори
Така.....понеже бях в Панаира на фестивала на красотата ( който е от Пловдив ще го знае ) и съм модел и ми правиха прическа на подиума....Бях руса , а те ми направиха оранжеви и кафяви кичури и дотук добре....Получи се страхотно....Но трябваше и подстрижка на подиума да ми правят , понеже винаги така правят , както и миналата година , само че тогава ме направиха много по-добре от сега.....И резултата какъв беше - еми да ви кажа както си имах дълга коса изведнъж усетих как целия дълъг пласт отзад ми го резнаха и се изравни и сега косата ми е на стълби и стърчи нагоре ( който иска ще му покажа снимки ) Всички казват , че страшно много ми отивало , но аз не мога да се възприема с такава коса , защото почти нямам коса вече Cry Cry Cry Горе-долу до врата ми е косата....Никога не ми е била толкова къса , а и сега ще съм абитуриентка....А да , и да поясня , че на този фестивал бяха най-добрите италиански коафьори и не знаеш каква прическа ще ти направят ( те нищо не казват и аз понеже съм модел какво да правя... ) И между другото на мен най-много коса ми взеха....Не знам дали на някой му се е случвало , но аз всеки ден плача , защото въобще не се харесвам , въпреки мнението на другите.....Помислих си за удължаване на коса , но се отказах , защото не ми се дават толкова много пари ,а и отделно за поддръжка и освен това ще остана без коса Cry И така...искам да ви питам мили дами какво да правя с косата си , за да засиля растежа....Сега си купих хининов шампоан , хининова вода и бадемово масло и някакви ампули , но надали за моя бал ще ми порасне.....Моля ви дайте ми няколко съвета и подкрепа , моля , защото никой не ме разбира.... Cry #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 290
прати снимчици да видим за какво се вайкаш WinkМоже да си доста шик на бала с по-нестандартен тоалет и прическа Peace

# 2
Еми ето снимка преди и след да ме направят Sad

Направо ще ви дам целия сайт , защото не знам как да ги сложа снимките...

http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=24435

Отдясно предпоследната снимка.....ето с такава прическа съм сега Cry Въобще не ми отива , не мога да се понасям Cry

# 3
# 4
  • Мнения: 1 290
Ух да,видях те...ами късичко е ,но пък е доста оригинална,а пък за допълнителна коса наистина няма смисъл,доста изкусвено ще стои..
Кога ти е бала?С какъв тоалет ще си?

# 5
  • Мнения: 25
Еми на 24ти май Sad Съмнява ме косата да ми е такава , каквато ми беше преди няколко дни Sad Роклята ми ще е къса , плата е черна дантела и надолу е покрито със златно...Абе много хубаво ще стане , само че тая прическа Sad Направо преди няколко дни не исках да ходя на бала , заради това..... Sad

# 6
  • Мнения: 2 257
Оф, горкото...А защо рискуваш преди бала, м? Както и да е - станалото - станало...Мисля, че не всичко е загубено...Тези стърчащите отгоре няма ли начин някак да се пригладят и да стане по-женствена прическата? Някоя добра! фризьорка за бала съм сигурна, че ще може да те направи така, че да изглеждаш  уж с дълга коса, вързана отзад на кок! Успех!

# 7
  • Мнения: 1 290
Напълно те разбирам,но в никакъв случай не позволявай да си скапеш бала заради това,с хубав грим,рокля и всичко останало,на което ще акцентираш,прическата ще е просто подробност,пък и все още не си свинала с нея...като минат няколко дни може да започнеш да се харесваш.Ако толкова искаш,може да пробваш изкуствена коса с щипчици да видиш как ти стои,може да се наеме за една вечер  Peace

# 8
  • Мнения: 25
ОО на кок в никакъв случай не искам , ама дано да порасне все пак малко.....
Еми рискувах , защото миналата година ме направиха страхотно и не знаех , че ще ми вземат толкова много коса , ама тая направо прекали Sad Адски много съжалявах , ама късно....

# 9
  • София
  • Мнения: 6 790
 Shocked
Защо се вайкаш толова?
 LaughingНовата ти прическа е страхотна! PeaceНаистина,много е оригинална, няма за какво да съжаляваш! Всички ще са с дълги коси, а надали ще има други мацки с толкова оигинална пическа. Плюс това ти отива много. Наистина. Споко, балът ще мине страхотно. Очакваме да псотнеш снимки след него! Peace

# 10
  • Мнения: 25
Напълно те разбирам,но в никакъв случай не позволявай да си скапеш бала заради това,с хубав грим,рокля и всичко останало,на което ще акцентираш,прическата ще е просто подробност,пък и все още не си свинала с нея...като минат няколко дни може да започнеш да се харесваш.Ако толкова искаш,може да пробваш изкуствена коса с щипчици да видиш как ти стои,може да се наеме за една вечер  Peace

Да ти кажа на мен не ми пука дали ще съм с къса коса , колкото за бала Simple Smile Това звучи интересно с тези щипчици , скъпо ли е ?! Защото честно казано аз да се появя с къса коса просто няма да стане и затова ще гледам нещо да направя , но за удължаване се отказах окончателно....За 1ден само ми трябва

# 11
  • Мнения: 25
Shocked
Защо се вайкаш толова?
 LaughingНовата ти прическа е страхотна! PeaceНаистина,много е оригинална, няма за какво да съжаляваш! Всички ще са с дълги коси, а надали ще има други мацки с толкова оигинална пическа. Плюс това ти отива много. Наистина. Споко, балът ще мине страхотно. Очакваме да псотнеш снимки след него! Peace

Леле Sunglasses Ти определено ме накара да се усмихна , много ти благодаря ! Simple Smile И да ти кажа права си затова , че всички ще са с дълги коси , но не знам вече охх този бал ще ме побърка #Cussing out

# 12
  • Мнения: 1 290
Ами да де,може да се наеме коса,в Дима стил предлагат тази услуга,незнам колко беше,но е за ден-два,после си я връщаш.Не би трябвало да е скъпо,слагат ти един ред с фиби към твойта и се одължава,може да се получи Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 6 790
Не се шашкай толкова, балът е много готино преживяване, ако не вземеш да се връзваш много-много. Дай го по-спокойно и мисли само за приятните неща, т.е. не се нервирай. Абе дай го ларж  Laughing все пак ти предтой много як купон! Сигурна съм, че ще си много красива! И да не забравиш за снимките! Flutter

# 14
сори,ама май са се подиграли с теб Cryнаправо са ти оризилили косата #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт