Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в Лувъра

Откъде мога да купя чувалче с ръкави и качулка за извеждане навън? Виждала съм само някакви испански, които стават на одеалце, но те не са така плътно затворени, както тези, които търся, пък и не са за новородено бебенце
Цитирай

София

на Пиротска в Бившия Малък Цум на втория етаж в дъното от ляво. Поне от там аз си купих.
Цитирай

София, кв. Редута

moito be6e to4no takova za kakvoto govorite mnogo sa udobni no go podarix ve4e
Цитирай

в края на града

На Илиенци, по главния път(от централния вход), правиш първия завой (от дясно ти се падат китайските халета) и в дъното точно преди следващия завой на пътя има магазинчета-сергии за бебешки неща, повечето български. От там си взехме нашия мин. година, преди месец видях подобни. Нашият беше чувал с цип отпред, дебел, отвънка като плюш, с ръкави и качулка с уши - много сладурски, беше и хубава цена, нещо от сорта на 15-17лева. Цялата зима изкарахме с него  Smile .
Цитирай

и ние имаме такъв, с него го изписаха от болницата, син на цвят, с ушички, с цип, на Вис Виталис. Мнооого е удобен за разходки.
Цитирай

София

Цитат на: Stani
Откъде мога да купя чувалче с ръкави и качулка за извеждане навън? Виждала съм само някакви испански, които стават на одеалце, но те не са така плътно затворени, както тези, които търся, пък и не са за новородено бебенце

Има ги в магазини Бебелан, бяха и на изгодна цена  Wink
Цитирай

в Лувъра

Благодаря ви! Още утре ще тичам да купя Wink
Цитирай

София

В Штъркел има страхотни. Виж може да ти харесат много са удобни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.