Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Анкета

Посещавахте (посещавате ли, или възнамерявате да посещавате) ли курсове за бременни по време на бременността си?

(Гласуването приключено: пт, 30 яну 2004, 14:36)

До хладилника, който обичам

Посещавахте (посещавате ли, или възнамерявате да посещавате) ли курсове за бременни по време на бременността си?
Аз ходих и бях много доволна, макар и важни неща като кърменето да не бяха много добре представени.
Моля гласувайте, анкетата ще е активна 7 дена.
Цитирай

Sofia

Аз ходих и съм много доволна!
И сега много ми се ходи, но просто нямам кога, тъй като няма на кой да оставям малкият.

Цитирай

София

Very Happy Аз посещавах курса на сп."9 месеца". Един път седмично в продължение на 31/2 месеца. Всеки път имаше различна тема по която лектори / доктори, психолози и т.н./ ни обясняваха, задавахме въпроси, имаше рекламни промоции, правиха ни снимки. Беше много приятно, а и така се запознах с други бременни. Курса ми беше в полза, особено в дните след раждане. В болницата не винаги/а понякога и изобщо/ никой не те съветва какво и как да го правиш. Така, че препоръчвам на  бъдещите майки, ако имат възможност да посещават подобни курсове, било то и платени. Wink  Wink
Цитирай

Варна

Za sega ne hodq na nikakvi takiva kursove.A i da si priznaq ne sam mnogo naqsno ,kade vav Varna se provejdat takiva kursove  Embarassed No ako razbera nqma da imam nishto protiv da gi poseshtavam  Smile
Цитирай

Варна

Аз исках да ходя, но когато бях бремена и потърсих такъв курс се оказа, че не мога да си го позволя в момента. Така че карах без курс,.
Цитирай

Варна

Подобно на Деспина, твърдя че във Варна това животно е рядко срещано и скъпо. Така че аз карах "самообучение" и "самоподготовка" с книжки в ръка! Confused
Цитирай
здравейте!
аз се записах на курс в майчин дом. смятам, че е хубаво. продължителност една седмица, Аг консултации, беседа с психолог и педиатър.  в интернет намерих в шейново има лекция веднъж в месеца. В тина Киркова курс с продължителност 3 дни.
поздрави
Цитирай

Варна

Разбрах за един курс, който е едномесечен - по един път седмично. Струва 20 лв. Води го една психоложка, заедно с акушерка и медицинска сестра. Смятам като изляза в отпуск за бременност и раждане да се запиша. Сега не мога, тъй като той се провежда само през работни дни. Мисля, че ще е много полезно!
Цитирай

Когато ми се случи това щастие бременността обещавам да посещавам таква курсове  Very Happy  Smile  Wink
Цитирай
chokolina дали би могла да дадеш координати за този курс?
Цитирай

при ОП

Аз не можах да ходя, щото бях много работна, но обещавам другият път Laughing  Embarassed  Rolling Eyes  Laughing живот и здраве, ще посетя задължително.
Цитирай

do sega ne sym hodila na kurs, za6toto vse propuskah datite Embarassed no sledva6tata sriada otivam, dori i byde6tia tatko 6te doide, za6toto i na nego mu e interesno Smile tova, koeto znam zasega e, 4e 6te se iznasiat lekcii na razli4ni temi, kasae6ti bremennostta i si mislia, 4e 6te e ot polza.
Цитирай

София/сега в Германия

az hodia na takav kurs edin pat sedmichno i sam neveroiatno dovolna.pravim gimnastika za bremenni,uprajniavame dishaneto i ni se obiasniava vsichko podrobno kak shte se razviva po vreme na rajdaneto.sashto taka ni pokazvat kak se kape beb4eto kak nai-pravilno se karmi,kak se smeniat pampersi i tn.pokazaha ni i rodilnite zali ,pokazaha ni i kade se rajda normalno ,kade sekcio i kade vav vana i ni raziasniha vsichko po vaprosa.spored men edin takav kurs e super polezen za vsiaka badeshta mama
Цитирай

София

Аз ходих в Шейново и бях доволна. То един курс не може да изчерпе всичко, но най - малкото виждаш колко много други бъдещи мами има със сходни проблеми  Smile
Цитирай

USA

Смятам да ходя, но искам да попитам вече посещавалите такива курсове - от кога е добре да се започне? Аз в момента съм в 4 месец, мисля, че е рано...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора