Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

Sofia

Момичета има нужда от вашата помощ...... Praynig Praynig
Започвам нова работа и имам изискване за облеклото - делови стил. Досега винаги съм ходила с дънки, блузка, потниче на работа и сега съм леко притеснена.
Знаете ли магазини с някакви готини делови дрешки?
Ще съм ви много благодарна bouquet  Flutter
Цитирай

Пловдив

Разходи се из магазините все нещо ще намериш. Имай предвид, че ще стане постепенно промяната в гардероба ти.
Цитирай

София

Момичета има нужда от вашата помощ...... Praynig Praynig
Започвам нова работа и имам изискване за облеклото - делови стил. Досега винаги съм ходила с дънки, блузка, потниче на работа и сега съм леко притеснена.
Знаете ли магазини с някакви готини делови дрешки?
Ще съм ви много благодарна bouquet  Flutter

Зависи колко делови - има варианти за по-раздвижени костюми или панталон с риза, панталон с блуза. Бих те посъветвала да обиколиш слединте магазини:
ДИКА - предимно за костюми
Капаска
Етере (в ЦУМ)
Кенсол (на Попа) - търговска марка на "Месалина"
Нинка
и EXXCO
Цитирай

София

Ами под делови стил разбирам костюм или риза+пола/панталон. С ризи се снабдявам от Бенетон, Манго, Дика, за костюми може да погледнеш в Капаска, Дика, чувала съм добри отзиви за БГ-фирмата Етере (намира се в ЦУМ), има и други български фирми за делово облекло, просто се разходи по магазините.
Въпреки разнообразието обаче трябва да ви кажа, че в една по-голяма компания някои от девойките редовно се улучваме с еднакви костюми, затова вече спрях да купувам от Дика - очевидно е от най-предпочитаните. Ама пък кройките са им супер.
УСпех! То и аз ще следя темата, дано ми дойде нова идея откъде да пазарувам  Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Разходи се из магазините все нещо ще намериш. Имай предвид, че ще стане постепенно промяната в гардероба ти.
Направо лошо ми става. Трябва да си купувам панталон, няколко ризи или блузи, сако, обувки..... и това до понеделник, защото в понеделник няма с какво да отида.
Сега се обличам и отивам на обиколка, дано намеря нещо.
Цитирай

Сф, Младост1

Непременно да споделиш после, какво си видяла - магзини, цени и пр. Smile
Ще бъде интересно на всички, предполагам. И мен ме вълнува темата. Wink
Цитирай

Sofia

В Миролио на Графа има хубави костюми. По цялата улица има магазини с подходящи дрехи, внимавай само с платовете - нашите производители се научиха да шият качествено, но ползват евтини материи.(например НИКО)
Цитирай

Ако искаш да спестиш някой лев отиди на Илиянци. От към пожарната има складове на български производители на костюми. Има много хубави дрехи на ниски цени Peace
Цитирай

Sofia

ХУбави ли? Повечето ми се видяха някакви бабешки модели, от остри, изкуствени платове.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Чакам с интерес коментар и резултат от обиколката ти, че ме чака същото приключение  #Crazy а аз трябва да обикалям с хлапето и меренето е цяло "изкуство"  35
Цитирай

между два цигански квартала

Също влез и в Мандат на Солунска (след пресечката с Ангел Кънчев) и на Графа (към Попа) имат магазини.
Цитирай

Отиди до Минерал Сувенир,там има много и различни фирми, както и намаления на някои от костюмите.След това по ул.Раковски е магазина на Мария-Магдалена.Не ходи до Илиянци,там има много дрехи,но наистина са за по-възрастни дами, а и не са ушити добре,като сковани са.От това място можеш да обличаш децата с хубави турски и китайски стоки,на прилични цени в сравнение с магазините по центъра,но не и себе си.
« Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 13:38 от marely »
Цитирай

Пловдив

Направо лошо ми става. Трябва да си купувам панталон, няколко ризи или блузи, сако, обувки..... и това до понеделник, защото в понеделник няма с какво да отида.
Сега се обличам и отивам на обиколка, дано намеря нещо.
Сега като се върнеш с новите покупки, ще се почувстваш по-добре. Говоря ти така, защото и аз минах скоро през същото като теб. Започнах работа преди месец. Аз по принцип и преди си ходех делови, но 2 години бременна и в майчинство с детето нещо все на спортно налитах. И сега изведнъж взех да вадя костюми, а ти ми широки, та се наложи и аз за кратко да си подновя гардероба. Е, вчера си взех един костюм но Арда Русе от Метро, ленен, страхотен и такива ми ти работи. После се похвали непременно.
Цитирай

София

Скоро попаднах на страхотни и много евтини дамски ризи в едни магазини за мъжки ризи "Вилис". Купих си от магазина им на "Стефан Караджа"-точно с/у входа на Хепи, но после видях такъв магазин и в пресечката на Графа където беше магазина на "Агресия". Иначе костюми - "Дика". Ако си с кола - магазина на завод "Брод" - шият ишлемета и винаги има нещо марково жестоко за без пари - намира се в района след моста "Чавдар"
Цитирай

София

... магазина на Мария-Магдалена...
Подобен магазин има и на бул. "Стамболийски", почти срещу сградата на Върховния административен съд - малко след като се завие по булеварда, идвайки от пл. "Св. Неделя" - пада се на левия тротоар. Хубави дрешки има там понякога.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора