Режимите на Ипократис - тема 15

  • 114 669
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз свалих 7 кг. и върнах 5 кг.
 

# 766
  • Мнения: 14 970
След всяка диета, ако се върнем към храненето от преди нея, се връщат килограми.

# 767
  • Мнения: 2 058
Само споделям лично мнение , не ангажирам някой с него Simple Smile  За мен бяха прахосани пари , без ефект и неадвекатен отговор от Топформа .
Дори в дните за почивка не си позволявах да ям тестено , сладко , пържено  , газирано ...

Успех на всички , които искат да отслабнат Simple Smile

# 768
  • Мнения: 2 210
Миналата година умрях от глад и свалих 2 кг с режим на Ипо. Няма да коментирам персонализирания режим, който беше абсолютно същият като на майка ми.
Със Зоната свалих 10 кг за 3-4 месеца и все още свалям, а ям по 5 пъти.
Въобще не съм му фен на Ипократис, особено след смешните обяснения които получихна въпроса ми с какво е персонален хранителния ми режим. Най-зле похарчените 40 лв за които мога да се сетя.

# 769
  • Мнения: 115
Аз съм доволна от режима, но нямам индивидуален. В по-старите теми има доста написано за основните му принципи, а и много момичета са споделили дадените им режими. Почти всички са с 5 хранения, като двете закуски се състоят от плод. Смятала съм калориите, почти всички са еднакви.  Разбира се, има и разлики. Освен това в старите теми, в режимите нямаше готвено, а само простички неща - мляко, сирене, плодове, зеленчуци, месо, черен хляб. Аз си избирам нещо подходящо за мен, спазвам го 2-3 седмици и го сменям, когато ми омръзне. После във форума се разрази спор, редно ли е да си даваш режима, след като си платил за него, намеси се някой от екипа на Ипо и актуализацията на режими секна Sad
На 46 години съм, при 167 см, искам да поддържам около 62 кг, обаче като не спазвам някакъв режим стигам до 67. С режимите на Ипо за около 2 месеца смъквам 4-5 кг, но после постепенно ги възвръщам и хайде пак на режима.  И така вече 4-5 години Simple Smile
Само да вмъкна, че преди дамите споделяха, че са много доволни от индивидуалния контакт с Ипо, след всеки консулт с него бяха ентусиазирани, чак ме беше яд, че ми е далеко и не мога да си взема час, а сега оставам с впечатление, че много от поръчалите режим се чувстват пренебрегнати.

# 770
  • Мнения: 2 210
Аз съм доволна от режима, но нямам индивидуален. В по-старите теми има доста написано за основните му принципи, а и много момичета са споделили дадените им режими. Почти всички са с 5 хранения, като двете закуски се състоят от плод. Смятала съм калориите, почти всички са еднакви.  Разбира се, има и разлики. Освен това в старите теми, в режимите нямаше готвено, а само простички неща - мляко, сирене, плодове, зеленчуци, месо, черен хляб. Аз си избирам нещо подходящо за мен, спазвам го 2-3 седмици и го сменям, когато ми омръзне. После във форума се разрази спор, редно ли е да си даваш режима, след като си платил за него, намеси се някой от екипа на Ипо и актуализацията на режими секна Sad
На 46 години съм, при 167 см, искам да поддържам около 62 кг, обаче като не спазвам някакъв режим стигам до 67. С режимите на Ипо за около 2 месеца смъквам 4-5 кг, но после постепенно ги възвръщам и хайде пак на режима.  И така вече 4-5 години Simple Smile
Само да вмъкна, че преди дамите споделяха, че са много доволни от индивидуалния контакт с Ипо, след всеки консулт с него бяха ентусиазирани, чак ме беше яд, че ми е далеко и не мога да си взема час, а сега оставам с впечатление, че много от поръчалите режим се чувстват пренебрегнати.

Защото да се люшкаш между диета и напълняване и после пак диета и отново напълняване, което е вредно и стресиращо за организма? Намерете начин на хранене, с който да ядете достатъчно и да не качвате след това. Просто предположение.

# 771
  • Мнения: 115
Благодаря за съвета. Напълно съм наясно. Де да имаше такъв начин 😀 Споделих всичко това, не за да се жалвам, а да кажа, че въпреки годините ми и многократното връщане към режима, той си действа, но когато се върнеш към нормалния си начин на хранене, няма как да не върнеш килограмите. Мисля, че няма режим, който да включва домашни сладкиши, мекички, картофки и други вкусотии, които повечето от нас готвят за семействата си 😉

# 772
  • Мнения: 1 906
Спазвам режима от началото на месеца. Свалила съм около 3 кг. Храната ми стига. На обиколки май нямам разлика....

# 773
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте, аз си поръчвах два последователни месеца режима- май и юни. Отслабнах 5,5 кг, , от които си върнах един килограм след като спрях да го спазвам. Запазих си някои от принципите на хранене и пиенето на вода.
 Има ефект, но според мен не си струва 40лв да дам отново за почти същата диета. Двата режима, които ми направи бяха съвсем еднотипни.
Продължавам с отслабването, но ще мина на безвъглехидратната.
Успех ви желая на сички!

# 774
  • София
  • Мнения: 39 673
Моля пуснете нова тема.

# 775
  • Мнения: 738
Има ли нова тема, май отдавна никой не е коментирал тук?

Общи условия

Активация на акаунт