Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Моля ви, поканиха ни на кастинг и ми се иска да събера мнения и впечатления на мамите, водили децата си на такива.
Моля разкажете Praynig  bouquet

# 1
  • София
Коя агенция Ви е поканила?
Миналата сидмица бяхме с нашата кака на конкурс,за който преминахме през "Необходимото"обучение.Беше лошо организирана цялата програма и ужасно уморителна.
Не знам,както си прецениш.Ние се решихме,имайки пред вид,че може да й е полезно,нали е госпожица!Да се научи да е грациозна и т.н.,но не съм особено впечатлена.
Дано да не останете разочаровани. Laughing

# 2
  • София
ще разкажа слоедобяд не възлагам нещо исках само мнение
благодаря

# 3
  • София
Аз водих дъщеря ми като беше на 2-3 години, за ролята на главната героиня  като дете в един биографичен филм. Противно на очакванията ми (защото беше пълно с отрочетата на разни "знаменитости"), я избраха след двата кръга на кастинга. Само че като дойде време за срещата с режисьоркта, детето си показа характера, не искаше да се отлепи от мен, нито да облече костюмите и французойката много се възмути и каза че няма да стане работата. много се бях ядосала, защото въобще не направиха усилия да я предразположат. Сега госпожицата иска "да я дават по ТВ-та", ама късно се усети...Та това е моя опит. Не знам вие на какъв кастинг ще ходите, но при нас 1 кръг беше пробна снимка, а на 2 снимаха с кино камера, не са я карали да учи или да прави нещо специално. Желая ви успех!

# 4
  • София
Kастинга беше за реклама на кисело мляко,Боян се държа много добре
Ще видим дали ще ни се обадят newsm78
Благодаря за пожеланията  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт