Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 144 475
  • 554
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 4
Тъй нареченото платно се слага за добро и не е гадно, спокойно.

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА!
ИНТЕРЕСУВАШЕ МЕ ПО-СКОРО ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ИЗДЪРЖИ ЦЯЛ ЧАС С ОТВОРЕНА УСТА И БЕЗ ВЪЗМОЖНОСТ ДА Я ЗАТВОРИШ ИЛИ ПРЕГЛЪТНЕШ МОЖЕ БИ

# 106
  • Мнения: 6 933
Ще ти включат аспиратора, няма да има нужда да преглъщаш. Да, челюстта омалява леко, но не е фатално и непреодолимо.

# 107
  • в джунглата
  • Мнения: 916
С платното можеш да преглъщаш,даже и да си притваряш устата.

# 108
  • Мнения: 2 838
А някой дали е ходил при някой от зъболекарите в Изгрев,виждам,че има 3 ма май точно срещу Велека,В сградата където е кафето Оазиз?
Аз съм ходила при д-р Пачева в 55 блок и останах много доволна. От доста време не бях се престрашавала да сядам на стола без упойка, но при нея не се наложи. 2 пъти ми е работила зъби и при нужда пак бих отишла при нея.

# 109
  • Мнения: 1 893
Да ми препоръчате стоматолог за поставяне на импланти.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 890
Преди време лекувах гранулом при д-р Карауланов, сега трябва да правя кариес, но не знам дали пак при него да отида?! Струва ми се, че пипа малко грубо, а аз съм страхлива и не търпя на болка. Дали слага упойки при лечение на кариес?
Препоръчаха ми и д-р Сазанов и д-р Филип Иванов, та съвсем се обърках.
Освен това съм си наумила да правя бондинг на предни зъби, а Карауланов като че ли не е най-удачния избор за естетика или греша  newsm78

Последна редакция: вт, 07 фев 2017, 21:36 от vessita

# 111
  • Мнения: 5 108
Моят зъболекар работи много внимателно и леко, препоръчвала съм го на хора със страх от зъболекари и всички са доволни. Иначе работи естетика, но конкретно за твоя случай не мога да кажа. Ако искаш ще ти дам телефон, иначе се казва д-р Партенов.

# 112
  • Мнения: 10
Преди време лекувах гранулом при д-р Карауланов, сега трябва да правя кариес, но не знам дали пак при него да отида?! Струва ми се, че пипа малко грубо, а аз съм страхлива и не търпя на болка. Дали слага упойки при лечение на кариес?
Препоръчаха ми и д-р Сазанов и д-р Филип Иванов, та съвсем се обърках.
Освен това съм си наумила да правя бондинг на предни зъби, а Карауланов като че ли не е най-удачния избор за естетика или греша  newsm78
Ходила съм при Карауланов за инфекция на зъб- сложи ми такава упойка, че не усетих нищо. Ако кариесът не е дълбок, няма да ви боли, но все пак си искайте упойка, щом не търпите на болка. Малко хора изтрайват да им бърникат из зъбките.
П.П. Не съм правила нищо друго при него, защото цените ми се видяха височки. Но мненията, които съм чела за него, са все положителни.

# 113
  • Мнения: 6 933
Аз пък търпя много и не искам упойки, веднъж го питах задължително ли е да ми слага и отговорът му беше, че в 21 век нямало нужда да си причиняваме болка и пак ми заби поредната упойка. А после ми таксува нещо, което не съм искала..

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 890
А за естетически корекции имате ли впечатления от него?

# 115
  • Мнения: 4 940
Виждам, че тук има хора, които ходят при Люси Бохосян, въпроса ми е какви са цените горе долу при нея?
Да кажем колко е един преглед, кариес, пломба? Peace

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Здравейте. Някой има ли отзиви за д-р Калоянов в Славейков бл.131, над пицарията. Мисля да отида при него, защото ми е близо до къщи, но никъде не намерих нищо за него. Мерси.

# 117
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте. Някой има ли отзиви за д-р Калоянов в Славейков бл.131, над пицарията. Мисля да отида при него, защото ми е близо до къщи, но никъде не намерих нищо за него. Мерси.
Не съм чувала нищо за него, ако ходиш може ли после да споделиш мнение, че и на мен ми е близо ако се наложи.

# 118
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Да ми препоръчате стоматолог за поставяне на импланти.
 

  Имам позната която си е поставяла при д-р Митев, мисля че е доволна.

 А аз искам да попитам за мнения за д-р Сирачева, прочетох че има подходяща апаратура за ендодонтско лечение. Налага ми се пролекуване на канали и лекуване на гранулом, та  сега издирвам свестен зъболекар.
Моля да споделите къде да се носоча.

# 119
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Здравейте, някой подлагал ли се е на зъболечение под обща анестезия в Дентален център I Бургас? Какви са впечатленията ви от зъболекарите, които работят там?

Общи условия

Активация на акаунт