Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 143 543
  • 554
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Горгона, Еasy dent не е ли в М.Рудник?  Hug

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 510
Горгона, Еasy dent не е ли в М.Рудник?  Hug

Имат кабинет и там, и в МБАЛ  Hug

# 62
  • Мнения: 4 940
Здравейте,някои дали е чувал за д-р Анна Генчева във Бургас кв.Възраждане???

# 63
  • Мнения: 316
Здравейте,някои дали е чувал за д-р Анна Генчева във Бургас кв.Възраждане???

да, работи в съседния кабинет на нашата педиатърка, като отзиви в чакалнята- мила и внимателна  Peace

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Здравейте, налага се да извадим млечен зъб на дъщеря ми който не се клати, а новия е излязъл зад него наполовина. Ходихме преди седмица при д-р Янакиева да поставим силанти, тя каза че трябва да се извади от хирург и препоръча сина си д-р Янакиев. Моля някой ако има впечатления от него да сподели. Дъщеря ми е страшно стресирана, не зная как ще и обясня къде и за какво ще ходим  ooooh!

# 65
  • Мнения: 4 940
Кажете някой добър зъболекар,че ми писна от некадърници.В момента ме боли при дъвчене полмбиран зъб, който уж ми е "умъртвен" и е с "извадени нерви" ,а ме боли.Явно нещо не е наред.Та кажете ми някой ,който да си разбира от работата и да има чисто работно място!

# 66
  • Мнения: 5 105
Мая, предполагам че щом ти е препоръчала д-р Янакиев сигурно има подход към децата. До колкото знам е млад специалист, сигурно е внимателен.
Тинити, аз съм много доволна от д-р Партенов, кабинетът му е чист и приветлив, а той работи много спокойно и внимателно. Цялото ми семейство се лекува при него.

# 67
  • Мнения: 4 940
А някой да има мнение за д-р Елена Градинарова,че записах час.при нея за днес????

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Някой ходил ли е скоро при д-р Лозова и има ли пресни впечатления? Мерси!

# 69
  • Мнения: 6 888
Аз по-миналата седмица звъннах на Градинаров, понеже бях на зор с един нерв. Никога не съм ходила при него, но си го бях набелязала при следваща нужда, затова реших да го потърся. Толкова мило и човечно отношение не бях срещала от много време насам. Не мога да говоря за работата му(в крайна сметка не стигнах до кабинета), само съм чела положителни мнения, но реша ли се да си обърна внимание на зъбите, съм твърдо решена да е при него.

# 70
  • Мнения: 24 115
Моля ви, да ми дадете координати на зъболекар, който да работи със ЗК. Моя близка трябва да извади мъдрец, но без да плаща 100 -200лв, колкото на мен са ми вземали без ЗК и не мога да помогна

# 71
  • Мнения: 5 128
Моля ви, да ми дадете координати на зъболекар, който да работи със ЗК. Моя близка трябва да извади мъдрец, но без да плаща 100 -200лв, колкото на мен са ми вземали без ЗК и не мога да помогна
Аз и преди съм споделяла отличните си впечатления от д-р Деян Фъндалов. Работи със ЗК и не взима много, а същевременно работи леко и внимателно.
Кабинетът му се намира в ж.к. "Възраждане", ул. "Александър Велики" № 60. Тел. 0887 608855  Peace

# 72
  • Мнения: 4 940
Аз по-миналата седмица звъннах на Градинаров, понеже бях на зор с един нерв. Никога не съм ходила при него, но си го бях набелязала при следваща нужда, затова реших да го потърся. Толкова мило и човечно отношение не бях срещала от много време насам. Не мога да говоря за работата му(в крайна сметка не стигнах до кабинета), само съм чела положителни мнения, но реша ли се да си обърна внимание на зъбите, съм твърдо решена да е при него.
Градинаров и Градинарова са семейство  или говорим за различни зъболекари?

# 73
  • Мнения: 5 105
Моля ви, да ми дадете координати на зъболекар, който да работи със ЗК. Моя близка трябва да извади мъдрец, но без да плаща 100 -200лв, колкото на мен са ми вземали без ЗК и не мога да помогна
За вадене на зъб е най-добре да отиде при хирург. Може да си вземе направление за хирург в Стоматологията и да отиде при д-р Георгиев  Peace

# 74
  • Мнения: 6 888
тинити, доколкото знам са съпрузи.

Общи условия

Активация на акаунт