Мъници от всички страни, добре сте дошли!- 3

  • 49 870
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 134

Записах се да ходя да чета книжка в класа им на 1 март и съм решила да им чета за мартеницата. Намерих книжка написана от една българка на Английски и с хубави илюстрации за легендата.


Калалили, може ли заглавие и име на автора ако имаш възможност, мисля че е много добра идея да се прочете/разкаже на децата в тукашното у-ще за тази толкова интересна традицияв България.
Дано бързо избутате гадните вируси и на Лекси зрението да се окаже в норма.  Hug

# 736
  • USA
  • Мнения: 1 323
Peregrina Ето линк за книгата.Цената е около 20$ с доставката,не е тази от Амазон.Просто знам,че в Амазон можеш да я видиш,а има вариант за киндъл(можеш да я принтираш) https://www.amazon.com/Pijo-Penda-Bulgarian-Springtime-Tradition/dp/057815336X
Бибитче много се смях на мазнината  Laughing
Ние сме добре уж,просто Анджи е в период на силна привързаност и се е лепнала за мен.И момчетата го имаха.Отделно,че има голямо желание да ходи,а още не е съвсем готова,та ходя да обезопасявам терена.Момчетата уж и помагат да ходи и само я вдигат Whistling
Иначе ми е доста кротка и спокойна за възрастта си.Много дълго си задържа вниманието на игри с връзки,рингове и топки които се пъхат някъде.
Аз се заех да разчистя играчките на момчетата и книжките също,че има такива които вече са доста бебшки за тях.Често дарявам играчки и все сме отрупани.
Лекси много обича да прешава задачи(не конкретно математически) та търся такива книжки които да не са само писане ,а с цел развиване на логическото мислене.Харесва ги,но се поичерпах.Ако някой знае от къде мога да принтирам такива,да помогне моля  Peace

# 737
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
потърси Логика на мисленето на Генков, има я в нета за разпечатване. аз оттам разпечатвам листове на Дзвер, но не всички неща са му интересни.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт