Парфюмни размисли и страсти - 195

  • 100 956
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 150
Честити! Откъде взе последния Ванилов Аник Гутал?

# 736
  • София
  • Мнения: 218
И двата от Париж.
Днес съм с Ванилията - какво да кажа, като първо впечатление - силна, хубава ванилия Grinning

# 737
  • Мнения: 7 550
Момичета, тоалетната вода на Black orchid много по-слаб ли е от парфюма?С парфюма не можах да се разбера ,много "задушаващ" ми идваше,сега се чудя много на eau de toilette? Нямам възможност да го пробвам тези дни ,за това разчитам на мнението ви. bouquet

# 738
  • Мнения: 8 799
Здравейте!
Имам въпрос, ще поясня първо. Ще купувам на сестра ми парфюм за предстоящ РД, но тя трудно приема нови предложения. Носи от години този http://www.enzo.bg/tesori-doriente/white-musk-parfjumna-voda-za-zheni/. Затова търся нещо много подобно, с преобладаващ бял мускус в него. Загледах се в този http://www.enzo.bg/alyssa-ashley/ashley-white-musk-toaletna-voda-za-zheni/, но ми е непознат, може би е много по-различен. Посъветвайте ме накъде да се ориентирам в търсенето Simple Smile Склонна съм и на по-висока цена от представените тук, стига да улуча.

# 739
  • Мнения: 31 150
Момичета, тоалетната вода на Black orchid много по-слаб ли е от парфюма?С парфюма не можах да се разбера ,много "задушаващ" ми идваше,сега се чудя много на eau de toilette? Нямам възможност да го пробвам тези дни ,за това разчитам на мнението ви. bouquet
Не, не е. Почти същия е, влошен. Peace

Дения, благодаря. Тук го има също, но цената е жестока, както и в Париж.

# 740
  • Мнения: 7 550
Месри,Денси,ще го пропусна значи. bouquet
Големи подстрекатели са с тези смс-и Close Ще си взема пак Noir,направо съм влюбена в него. Heart Eyes

В бутицита на Estee при покупка на един аромат имаш 25% намаление,а 35% -на втория.

# 741
  • София
  • Мнения: 215
Момичета, Chloe edp има ли промяна? Или моята реформулировка се нарича менте   Sad няма ги красивите рози, няма шлейф...
Джия, при теб ли се беше проявил, по-точно не си беше проявил същността?

# 742
  • Мнения: 31 150
Не, няма реформулировка. Как няма рози?

# 743
  • София
  • Мнения: 215
Цветен, но оскъдни рози. За пръв път го купувам, при тестовете розите присъстваха от началото, последния път от ръкава на горната дреха, където се е докоснал, ми ухаеше китката и то дни след пробата. Сега, час след напръскването, ми се иска да усетя розите  Confused
Здраве да е, други рози ще го заместят, ама като не носи кеф на душата, е малко ъъъ.
Хубав и уханен ден на всички!
Пропуснах да кажа, че взех тестер, проверих му номерчето, има и в/у кутията, и на дъното, изглежда ок, ако това е гаранция за оригиналност...

# 744
  • Мнения: 1 167
И аз го проверявах, номера и издълбаните на дъното име и място на производство. Просто толкова се бях вманиачила по аромата, че исках постоянно да го усещам. У дома се пръсках всеки ден по три пъти и явно свикнах и започнах да не усещам, но ММ каза, че се усеща и го задушавам чак.  Blush От два дена не го използвам и започнах да го усещам, където съм пръскала на връхните си дрехи и на домашните. Но при мен се усеща сладкият плод в парфюма повече, отколкото розата. Но роза все пак има. През тези два дена носих малиновият трезор и чистата роза на дкнй, но честно казано нищо не ми се носи вече. Не ми носят налслада и радост ароматите, които имам. Май трябва да направя малка почивка.

# 745
  • София
  • Мнения: 215
Благодаря за отговорите, момичета. Ще приема, че моментното ми / тридневно Simple Smile/ настроение е такова, че не усещам парфюма както очаквах и ще му дам нов шанс след няколко дни.
Редактирам за да кажа, че роза се появи 2 часа след обилно напръскване, но остава много близко до кожата.

Последна редакция: пт, 12 фев 2016, 11:15 от Flowerdi

# 746
  • Мнения: 2 843
Вчера разгледах новия щанд на Chanel в мол "Сердика". С изненада установих, че Coco Mademoiselle  (50 мл.) е по-евтин, отколкото в някои сайтове; струваше 175 лв., а в enzo, да кажем, 200 лв. Дали цените на парфюмите в "Сердика" са промоционални в момента (заради празници, откриване на нов щанд), или са си такива по принцип?

# 747
  • София
  • Мнения: 849
Здравейте!
Имам въпрос, ще поясня първо. Ще купувам на сестра ми парфюм за предстоящ РД, но тя трудно приема нови предложения. Носи от години този http://www.enzo.bg/tesori-doriente/white-musk-parfjumna-voda-za-zheni/. Затова търся нещо много подобно, с преобладаващ бял мускус в него. Загледах се в този http://www.enzo.bg/alyssa-ashley/ashley-white-musk-toaletna-voda-za-zheni/, но ми е непознат, може би е много по-различен. Посъветвайте ме накъде да се ориентирам в търсенето Simple Smile Склонна съм и на по-висока цена от представените тук, стига да улуча.

White Musk Montale за мен е много подобен, да не кажа почти същият. Ако трябва да сме честни, не бих взела Монтала, просто не си заслужава разликата в цената (а не е по-траен или по-интензивен)  Peace За подарък е по-добрият вариант за някой от нашите среди.. За неизкушените не знам доколко Монтал (предвид опаковката най-вече) навява асоциации за нещо по-класно от Тезори   newsm78

# 748

Общи условия

Активация на акаунт