Свръхактивен пикочен мехур

  • 70 631
  • 398
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 14
Момичета, преди време някоя от вас беше писала за неврогенен мехур и Лирика или друго подобно лекарство. Баба ми е с деменция и няпоследък се отключи следния проблем, непрекъсната нужда да става и ходи до тоалетна, а да няма нищо. Сега чета, че това е от засягането на нервите. Тъй като тя е и физически нестабилна, трябва непрестанно да има човек при нея, за да и помага. Отделно има проблеми и със съня ( взима хлопротиссен). Може ли да споделите при вас имаше ли ефект при вас тази лирика, имаше ли друго което ви е помогнало? Ще се консултираме и с невролог, но искам да съм предварително запозната и подготвена с информация.
Аз в момента пия бриека вечер преди сън и през деня ми изписа психиатъра флуанксол 2 пъти... И ги пия вече 10 дена ама няма ефект с това често уриниране, незнам дали да и звсня пак да ги сменя с нещо друго, тук една жена беше писала, че,напълно се е оправила или поне притапила симптомите с лирика, което е бриека мисля че е същото и вечер клонарекс и хлоепротексен мисля, че беше.

През нощта ставаш ли до уринираш? Колко пъти? Май ще го караме на проба-грешка, те и лекарите това правят всъщност. На баба ми сега са изписали лепонекс.. Някой има ли опит с него?
[/quote
Ставам през ноща винаги различно някой вечери по 2,3 пъти, други по 1 път... Мъката е през деня, буквално сега преди 3 мим уринирах и сега пак ми се ходи

# 391
  • Мнения: 14
Чудно как никой от всички жени писали тук през всичките тези години не е писала дали е оздравяла, какво и е помогнало, никой нищо.... Отчайвам се вече много, че ще си остана така цял живот, като инвалид се чуствам....

# 392
  • Мнения: 219
Чудно как никой от всички жени писали тук през всичките тези години не е писала дали е оздравяла, какво и е помогнало, никой нищо.... Отчайвам се вече много, че ще си остана така цял живот, като инвалид се чуствам....
Лошо е, че всичките тук търсят информация, помощ, но после не пишат, какво им е помогнало... И аз не вярвам, че пикаят на всеки 15 мин. до днес. Все някой някак се отърва от тези позиви.... Аз написах за мен. Пия лекарства за нерви, които ми помогнаха в сравнение с инкотан, бетмига, визекеър и прочее. За мен са били безполезни.

# 393
  • Мнения: 14
Чудно как никой от всички жени писали тук през всичките тези години не е писала дали е оздравяла, какво и е помогнало, никой нищо.... Отчайвам се вече много, че ще си остана така цял живот, като инвалид се чуствам....
Лошо е, че всичките тук търсят информация, помощ, но после не пишат, какво им е помогнало... И аз не вярвам, че пикаят на всеки 15 мин. до днес. Все някой някак се отърва от тези позиви.... Аз написах за мен. Пия лекарства за нерви, които ми помогнаха в сравнение с инкотан, бетмига, визекеър и прочее. За мен са били безполезни.
[/quote
Аз също пия за нерви ама нещо не виждам полза от тях и незнам какви точно трябва да пия..

# 394
  • Мнения: 296
Чудно как никой от всички жени писали тук през всичките тези години не е писала дали е оздравяла, какво и е помогнало, никой нищо.... Отчайвам се вече много, че ще си остана така цял живот, като инвалид се чуствам....
Лошо е, че всичките тук търсят информация, помощ, но после не пишат, какво им е помогнало... И аз не вярвам, че пикаят на всеки 15 мин. до днес. Все някой някак се отърва от тези позиви.... Аз написах за мен. Пия лекарства за нерви, които ми помогнаха в сравнение с инкотан, бетмига, визекеър и прочее. За мен са били безполезни.
При мен също нямаха ефект тези.. Sad

# 395
  • Мнения: 8 850
Чудно как никой от всички жени писали тук през всичките тези години не е писала дали е оздравяла, какво и е помогнало, никой нищо.... Отчайвам се вече много, че ще си остана така цял живот, като инвалид се чуствам....
Лошо е, че всичките тук търсят информация, помощ, но после не пишат, какво им е помогнало... И аз не вярвам, че пикаят на всеки 15 мин. до днес. Все някой някак се отърва от тези позиви.... Аз написах за мен. Пия лекарства за нерви, които ми помогнаха в сравнение с инкотан, бетмига, визекеър и прочее. За мен са били безполезни.

За съжаление на мен нищо не ми помага и си пикая по около 30 пъти на ден.
Ако намеря решение, бих писала.

# 396
  • Мнения: 296
Това на фона на колко изпити течности за деня?

# 397
  • Мнения: 8 850
Мерила съм си многократно изпитите течности в литри и урината в литри, както и честотата на ходенията, никакво значение нямат първите две с честотата, ходя си често, без значение 5 мл или 200 изпикавам.

# 398
  • Мнения: 219
То можеш да изпиеш половин литър вода и да пикаеш цял ден по 3 капки нон-стоп. Болестно състояние е това с често уриниране.

Общи условия

Активация на акаунт