Страхотна диета

  • 133 254
  • 570
  •   1
Отговори
# 60
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
става ли zа кърмещи, как мислите?

# 61
  • Мнения: 64
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!

# 62
  • Мнения: 485
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!

Може ли като получиш новата диета да я публикуваш и нея тук, много ми харесват тези диетки

# 63
  • Мнения: 1 183
Супер е диетата и не  е трудна

# 64
  • Мнения: 13 512
Супер е диетата... Бях започнала Аткинс от 2 дни, но ще я спра и започна тази. Чакам да пуснете и ттретата диета.

# 65
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Някой по-напред беше питал, но не видях отговор - може ли да се направи само първата (отключваща) диета и толкова? Защото аз нямам кой знае каква крещяща нужда от сваляне на килограми (е, 1-2 надолу са винаги добре дошли Flutter), но пък искам малко да разтоваря организма си и след това да продължа с по-леко и здравословно хранене. Та, тази диета за мен ли е?

# 66
  • Мнения: 10 758
На мен ми харесва диетката.Ще я почна, ама от други ден.Утре ще си набавя продуктите Laughing

# 67
  • Мнения: 46
Благодаря за диетата на migcho Simple Smile и за разясненията на всички останали!

# 68
  • Мнения: 64
Някой по-напред беше питал, но не видях отговор - може ли да се направи само първата (отключваща) диета и толкова? Защото аз нямам кой знае каква крещяща нужда от сваляне на килограми (е, 1-2 надолу са винаги добре дошли Flutter), но пък искам малко да разтоваря организма си и след това да продължа с по-леко и здравословно хранене. Та, тази диета за мен ли е?

Здравей,

Предполагам че може да се направи само първата диета.  Аз я правих миналата есен и имаше ефект с 3 кг. и след това не си ги върнах. 

# 69
  • Мнения: 1 183
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!
Супер резултати  smile3521 smile3521 smile3501 smile3501
Сега ще продължаваш ли с друга диета, вече имаш ли я, ако я имаш моля прати ми я на мейла  newsm17
Исках да те попитам, задължително ли е да се спазват часовете на хранене, например сутрин може ли да пропускаме едно ядене и следобед  newsm12
И дали може да се пие кафе? А дали е казала какво става ако я оплескаш, например по Великден, после започваш от начало ли или я продължаваш  newsm12
Ох, много въпроси станаха, но Мигчо   newsm17 newsm17 отговори ако знаеш

# 70
  • Мнения: 64
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!
Супер резултати  smile3521 smile3521 smile3501 smile3501
Сега ще продължаваш ли с друга диета, вече имаш ли я, ако я имаш моля прати ми я на мейла  newsm17
Исках да те попитам, задължително ли е да се спазват часовете на хранене, например сутрин може ли да пропускаме едно ядене и следобед  newsm12
И дали може да се пие кафе? А дали е казала какво става ако я оплескаш, например по Великден, после започваш от начало ли или я продължаваш  newsm12
Ох, много въпроси станаха, но Мигчо   newsm17 newsm17 отговори ако знаеш

Ако трябва да бъда честна аз не съм ги спазвала точно, но все пак се стараех да я спазвам до колкото мога.  Дори прескачах някой час.  Точно спазвах обяда и вечерята.  Ако един или два дни нарушиш диетата и похапнеш "добре" на следващия ден трябва да направиш една разтоварваща, т.е. плодове и вода и след това да се продължи диетата. 
Днес трябва да ми пратят 3тата диета и ще ви я напиша.

# 71
  • Мнения: 1 680
Диетата звучи добре, но мисля, че не е подходящо да се ядят въглехидратни храни за вечеря. Неизгорената енерги се липва веднага на дупето.

# 72
  • Мнения: 328
Как съм я пропуснала тази диета Thinking?Още от утре почвам.Струва ми се доста лесна и приятна.
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!
Искрено ти завиждам.Дано успея да постигна и аз такъв резултат,но и на -5 кг. ще съм доволна!

# 73
  • Мнения: 1 883
Така, доколкото знам свалените кг. зависят от това колко наднормено тегло има човек. Колкото по близо се приближаваш до идеалното тегло, толкова по трудно се сваля. И сега едно въпросче към migcho :Колко кг. беше преди да почнеш диетките , към колко кг. се стремиш?
Резултатите по отслабването ти са впечатляващи!  smile3501 Продължавай в същия дух! Успех! newsm10 smile3521

# 74
  • Мнения: 2 956
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!


Браво   bouquet   bouquet   bouquet страхотен резултат...

аз съм 5-и ден и не съм мръднала..  newsm78 ще я видим таз работа..само,че вчера малко пооплесках положението  Embarassed и сега .... Rolling Eyes
днеска и утре ще карам само на кисело мляко по малко и някой и друг плод, после лунната и след това продължавам...дано става така  Thinking

успех на всички... Peace   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт