Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте.
днес внезапно се появи някакъв проблем  с окото-от вътрешната страна на горния клепач се появи някаква малка бяла пъпчица или..незнам как да го нарека точно..
Днес се появи и е само на едното око и леко ми щипе..и ме дразни..
Какво може да е?Дали не е ечемик?И как мога да го премахна?С какво да го лекувам???
кажете ми ,че е мн неприятно.. и незнам какво да правя..
предполагам че съм си шпипнала окото с мръсна ръка,защото чак сега го усетих..
???
Цитирай

Бургас

Добре е да те види лекар, да не е някакво възпаление, порочна мигла или нещо такова.
Иначе компрес с лайка много облекчава при дразнене.
Цитирай
A щ]е се подобри ли състоянието на окото ако допра до него златен пръстен?Чувала съм че това помага..при мен дали ще помогне?
Цитирай
Иначе само като мигна ми дразни,през другото време не го усещам..
Цитирай

sofia

idi na lekar
Цитирай

София

Мамите са те посъветвали - иди на офтамолог.
Това със златни пръстени и т.н. ... малко несериозно звучи.
Може да е нещо безобидно, а може и да не е.
Цитирай

Бургас

каква е разликата между офтамолог и обикночен очен лекар кой е по-добур и знае ли някой колко струва прегледа на частно. Аз от 1 седмица като седя повече от половин час на компа ми се появява за4ервяване вътре в бялата част на окото и има една мъничка бяла издутина като пъпчица на същото място където се зачервява ( в бялата част на окото) също като Боянчето ме дразни боли ме и глава от време на време може и да е съвпадение незнам някой имал ли е подобен случай или да може да ми каже дали е нещо сериозно. Сигурно чак другата седмица ще имам възможност да ида на лекар
Цитирай

гр.София

каква е разликата между офтамолог и обикночен очен лекар кой е по-добур и знае ли някой колко струва прегледа на частно. Аз от 1 седмица като седя повече от половин час на компа ми се появява за4ервяване вътре в бялата част на окото и има една мъничка бяла издутина като пъпчица на същото място където се зачервява ( в бялата част на окото) също като Боянчето ме дразни боли ме и глава от време на време може и да е съвпадение незнам някой имал ли е подобен случай или да може да ми каже дали е нещо сериозно. Сигурно чак другата седмица ще имам възможност да ида на лекар

Офталмолог и очен лекар са едно и също нещо Peace
Непременно отиди и то не чак другата седмица Peace Частният преглед е 10лв.(ул."Клокотница"29-там са едни от най-добрите)
Цитирай

гр.София

Извинявай,късно видях,че си от Бургас...Това е в София Crying or Very sad
Цитирай

Бургас

да, няма нищо препоръчаха ми и в Бургас къде да отида
ОК другата седмица ще пиша какво е станало дано да не е нещо сериозно
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.