Ужасна аритмия, помощ! - 2

  • 82 869
  • 594
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 53 924
За холестерола не знам какви са точно стойностите на Распутин, но ако има високи триглицериди, може да е от висок прием на въглехидрати. Вегетарианците обикновено се хранят с доста тестени храни, ориз, картофи.
Аз също не приемам млечни, не съм вегетарианка.

# 586
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
А, да, вярно е и това, Дева.

# 587
  • Мнения: 102
Да,имам леко завишен холестерол,лекарите винаги се учудват,действат много механично тези хора.Никаква мисъл.
Да ви кажа,че успях да си запиша час за 20 юни в Токуда при Горчева,за Петкова този месец няма часове.Най-после намерих един кардиолог,който каза,че вероятно с този хормон,макар и в норма, е от щитовидната.Каза ми да се консултирам с ендо,но можело според него с някакъв хранителен режим и с органичен хормон да опитам,с добавки.Съветва ме да не започвам с хормони веднага,но уговорката е ,че това все пак ще го каже ендокринолог.Освен това имам възли,което също е важно,макар и малки

# 588
  • Мнения: 486
Искам да ви кажа как аз се оправих от това ужасно прескачане на сърцето.Преди година правех такива кризи.По цели нощи ме праскаше/така го възприемах/ това  сърце За пет минути отброявах сама 35 тежки прескачания.С дни не можех да се изправя от леглото.Бях се отчаяла от живота.Ден и нощ се молех на Бог да ми даде лек и той ми го даде.Една приятелка слушала едно предаване по турската телевизия и там попитали някакъв известен билкар да каже нещо за аритмия и той казал-хвощ.Започнах да го пия и след месец,два започна подобрение.Пих го 10 месеца На гладно по три пъти на ден.Повече такова нещо не  съм получавала.Рядко единични прескачания.Но хвоща го комбинирах с невен и бял равнец,защото трябваше да лекувам полип в матката.Полипа не се махна,но благодаря на Бог избави ме от най-страшното ми изпитание.

# 589
  • София
  • Мнения: 3 953
Искам да ви кажа как аз се оправих от това ужасно прескачане на сърцето.Преди година правех такива кризи.По цели нощи ме праскаше/така го възприемах/ това  сърце За пет минути отброявах сама 35 тежки прескачания.С дни не можех да се изправя от леглото.Бях се отчаяла от живота.Ден и нощ се молех на Бог да ми даде лек и той ми го даде.Една приятелка слушала едно предаване по турската телевизия и там попитали някакъв известен билкар да каже нещо за аритмия и той казал-хвощ.Започнах да го пия и след месец,два започна подобрение.Пих го 10 месеца На гладно по три пъти на ден.Повече такова нещо не  съм получавала.Рядко единични прескачания.Но хвоща го комбинирах с невен и бял равнец,защото трябваше да лекувам полип в матката.Полипа не се махна,но благодаря на Бог избави ме от най-страшното ми изпитание.

А как приемаше хвоща -на чай или таблетки?

# 590
  • Мнения: 486
Запарка от хвощ.Професор Ибрахим Сарафчоулу,се казва билкаря.По турския нет сигурно има някъде дадена рецепта,как точно се пие.Иначе сега прочетох някъде,че като го пиеш месец,почиваш седмица.Аз направо съм се уляла с дозата 10 м. без прекъсване,но не чувствам някакво  отриц. въздействие,освен че се оправих.Когато включих хвоща към другите билки,които пиех от преди няколко месеца ми изчезна и кървенето между циклите,което имах заради полип в матката.Полипа не се повлия от никакви билки,но сърцето ми се оправи.Да допълня,че една позната се похвали,че аритмията изчезнала като е пила невен,а върху  опаковката на белия ръвнец пишеше,че лекува аритмия.Затова не знам дали и тези билки не са допринесли за оправянет ми.Но невенът и равнецът ги бях пила сами преди това 4 м. и аритмията тогава си беше още в разгара си.Щом включих хвощ към тях.кризите започнаха да се разреждат и след 3или4 м. да изчезват.И още нещо на турски билката се казва кърг килит оту.Или нещо от този род.Ако някой открие инфо и аз ще помоля,да каже какво точно обясняват там.

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 23:01 от rosi cat

# 591
  • Мнения: 53 924
Равнец съм пила много пъти, помагал ми е за други неща, например гастрит, но за аритмия не.

# 592
  • Мнения: 486
Prof İbrahim Saraçoğlu Aritmi (Ritim Bozukluğu) için Mucize Kür Tarifi
Понеже много хора ме питат на лични,днес го намерих в турския нет.Преведоха ми го.Човекът казва за хвоща,че това е незаменимо лекарство не само за аритмия,а и за хора със сърдечна недостатъчност,проблеми с бъбреци и в борбата с рака Казва също да се пие зеления хвощ,а не кафевия.Аз ви казвам,моето положение със сърцето беше страшно не просто прескачания,а групи от екстрасистоли,ако се изразявам правилно,щом аз  се оправих и вие опитайте.Може и вашият лек да се крие точно в тази билка

Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 21:13 от rosi cat

# 593
  • Мнения: 7
Здравейте,
Виждам, че отдавна не е писано в темата, дано всичко при вас да е наред. Видях, че доста сте дискутирали и затова реших да споделя и моя проблем за мнение  На 26 години съм и откакто се помня имам екстрасистоли (от около 9-ти клас). Появяваха се през месец, половин година и т.н и винаги като съм проверявала са били предсърдни. Да, обаче от около година забелязах, че всеки месец 10 дни преди цикъл ми се появяват и то в доста голямо количество. В началото не обърнах внимание, но преди около месец реших все пак да се прегледам, въпреки че знам, че са безобидни. Отидох в клиника Торакс, при д-р Антонов. За мое огромно огорчение, на кардиограмата излязоха камерни екстрасистоли. Докторът ме прегледа на ехограф и ми пусна дълъг списък с изследвания (от които магнезии, калии, TSH и други „щитовидни“ показатели), сложи ми и 24-часов холтер. Резултатите от ехографа бяха, че имам пролапс на митралната клапа, за който знам и здраво сърце. Кръвните изследвания бяха перфектни (TSH 2,08). Резултатите от холтера бяха следните – 6000 камерни екстрасистоли, с 90 бройки куплети, среден пулс 89, като при физическа активност (изкачване на стълби) се вдига на 160, но за 1 мин се регулира. Броят на екстрасистолите е малко плашещ, както и пулсът, но лекарят, при разчитането на записа каза, че въпреки че са много, всички са еднородни, с еднаква форма на дъгата, което означава, че не са свързани със сърдечен порок и не са опасни. За пулса ми каза, че след като се регулира веднага, няма място за притеснение. Изписа ми магнезии, деанксит и симпатил и ми каза да си живея живота нормално.
В интерес на истината, последната година преминавам през много стресов период и от както пия хапчетата, екстрасистолите почти изчезнаха. Имам много малко на ден или поне не ги усещам. Наскоро бях на контролен преглед, кардиограмата беше перфектна и не се чуваха екстрасистоли.
Да, обаче реших да започна да тренирам, защото напоследък изобщо не се движа. Попринцип съм слаба и висока (175, на 57 кг), затова не отдавам неразположението на килограми. Забелязах, че след тренировка (ненатоварваща), която съм правила към 19:00 часа, в 23:00 часа започват да се появяват екстрасистоли. Интересното е, че по време на тренировка не усещам неразположение, нямам екстрасистоли и пулсът и бързо се нормализира, но 5 часа след това се започва с прескачанията. Това ме притесни и мисля да отида за консултация и при друг кардиолог. Страхувам се да нямам някой сърдечен порок, който този лекар не може да открие, защото все пак екстрасистолите въпреки, че почти изчезнаха, пак ги има отвреме на време.
Според вас дали имам повод за притеснение или да отдавам всичко а стрес и обездвижване. Щом пък прескачанията минаха само с успокоителни...

Благодаря много за отговорите!

# 594
  • Мнения: 53 924
Заповядай в темата за аблацията. http://old.bg-mamma.com/?topic=955705.525

Тази не е много активна.

Общи условия

Активация на акаунт