А хубави чорапки да сте виждали?

  • 743
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
Искам шарени, весели - за 2г. Heart Eyes По бебешките магазини са все малки, а не за пораснали момиченца Wink Ако някой е срещал 3/4 също ще ми е от полза.
А пък ако знаете, някои които след пране не стават бебешки ще е thumbsup

# 1
  • Мнения: 723
Само да ти кажа,че преди няколко дни обиколих цялото Илиенци и чорапи 22-23 номер нямаше,освен едни по 5 броя,китайски, с много съмнително качество....
Нашето разрешение на проблема в момента са чорапи 26-27,на които петата и идва на глезена й така й стават 3/4. Обаче сега не се виждат от панталоните..ама като се затопли,не знам....
Ако намеря нещо подходящо,ще пиша Laughing

# 2
  • Мнения: 7 106
Аз не съм от София,но наскоро бяхме там и търсех и аз чорапки и чорапогащници с цветни мотиви  Grinning. В Малечко почти винаги има хубави чорапки с къдрички горе, на цветлета или различни шарчици. Имаше и по-големи номера, дащеря ми също е на почти 2 годинки. Хубави чорапогащници за сукман и пола имаше и на едно магазинче на Графа, но не му знам името за съжаление. Намира се като тръгнеш от посока Попа към Славейков от дясната страна, на близко разстояние от Попа, с едни зелени метални щори е. Доста е пълно с детски дрешки. Чорапки също имаше хубави, но аз там гледах специално за щорапогащи, ако те интересуват. Имаше шаренки, на цветя и различни раета и фигурки, аз взех бял, памучен фигурален. Фигурите са релефни. Взехме и чисто бели къси чорапки пак с бели релефни фигурки на цветя и ромбове. Имаше и от тези по-тънките чорапогащи, тип дамски, пак цветни и мрежести и на фигурки.
Информацията ми все пак е от преди 2-3 седмици, но доколкото разбрах от момичето щели да зареждат пак.

# 3
  • Мнения: 1 547
Чорапки шарени и смешни има в магазина на Baby Nova на "Христо Ботев". После на Пиротска като се върви от "Ботев" посока "Мария Луиза" веднага след като се пресече "Георги Кирков" от дясната страна има магазинче за детски дрешки, легла, аксесоари. Там също обикновено има голямо разнообразие.

В Малечко обаче цените на чорапите са  Shocked Конкретно едни 3/4 вълнени, много меки и хубави, които бях купила за 3 лв., там струваха 5лв. Мисля, че е прекалено.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз не съм от София,но наскоро бяхме там и търсех и аз чорапки и чорапогащници с цветни мотиви  Grinning. В Малечко почти винаги има хубави чорапки с къдрички горе, на цветлета или различни шарчици. Имаше и по-големи номера, дащеря ми също е на почти 2 годинки. Хубави чорапогащници за сукман и пола имаше и на едно магазинче на Графа, но не му знам името за съжаление. Намира се като тръгнеш от посока Попа към Славейков от дясната страна, на близко разстояние от Попа, с едни зелени метални щори е. Доста е пълно с детски дрешки. Чорапки също имаше хубави, но аз там гледах специално за щорапогащи, ако те интересуват. Имаше шаренки, на цветя и различни раета и фигурки, аз взех бял, памучен фигурален. Фигурите са релефни. Взехме и чисто бели къси чорапки пак с бели релефни фигурки на цветя и ромбове. Имаше и от тези по-тънките чорапогащи, тип дамски, пак цветни и мрежести и на фигурки.
Информацията ми все пак е от преди 2-3 седмици, но доколкото разбрах от момичето щели да зареждат пак.

магазинът се казва "Малък мечо" има още един по Графа надолу от Попа към Канала и наистина има симпатични неща, включая и чорапки.

# 5
  • Мнения: 607
Аз не съм от София,но наскоро бяхме там и търсех и аз чорапки и чорапогащници с цветни мотиви  Grinning. В Малечко почти винаги има хубави чорапки с къдрички горе, на цветлета или различни шарчици. Имаше и по-големи номера, дащеря ми също е на почти 2 годинки. Хубави чорапогащници за сукман и пола имаше и на едно магазинче на Графа, но не му знам името за съжаление. Намира се като тръгнеш от посока Попа към Славейков от дясната страна, на близко разстояние от Попа, с едни зелени метални щори е. Доста е пълно с детски дрешки. Чорапки също имаше хубави, но аз там гледах специално за щорапогащи, ако те интересуват. Имаше шаренки, на цветя и различни раета и фигурки, аз взех бял, памучен фигурален. Фигурите са релефни. Взехме и чисто бели къси чорапки пак с бели релефни фигурки на цветя и ромбове. Имаше и от тези по-тънките чорапогащи, тип дамски, пак цветни и мрежести и на фигурки.
Информацията ми все пак е от преди 2-3 седмици, но доколкото разбрах от момичето щели да зареждат пак.

магазинът се казва "Малък мечо" има още един по Графа надолу от Попа към Канала и наистина има симпатични неща, включая и чорапки.
Пак на Графа,но по-близо до Славейков-от дясната страна като застанеш с лицe към Савейков.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Днес гледах в Хит имаше .Аз взех няколко чифта и са почти 3/4 ,има и за 2 год.,но са на някаква друга номерация.Аз взех номер 14 и ни става,а ние носиме 21-22 обувки.Имаше 15,16.Цената е 1,29лв

Общи условия

Активация на акаунт