Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 32

  • 60 985
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 106
Още е рано да рита непрекъснато.
Усещаш го вечер, предполагам когато си легнала?

Аз съм 19та в момента и много радко го усещам. Трябва да съм легнала в много неудобна поза, за да получа ритник.
Ако имаш възможност, пробвай през дена да полегнеш.
и когато седя го усещам още от 15гс . Сигурно бебко спи през деня . Вие разбрахте ли пола?

# 721
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Не още.

# 722
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен.. Hug аз много рано /в 14г.с./ започнах да усещам малкия палавник как рита, но само в легнало положение.. за мое щастие сега вече постоянно рита /в 7-мия месец/.. Heart Eyes

# 723
  • България
  • Мнения: 987
От няколко седмици усещам нещо като потрепване на мускул ниско долу. Рядко се случва. Това ли трябва да е?

# 724
  • Мнения: 106
От няколко седмици усещам нещо като потрепване на мускул ниско долу. Рядко се случва. Това ли трябва да е?
Да в началото е така.

# 725
  • Мнения: 37
В началото при мен беше точно,като пърхане на крила на пеперуда  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 4 292
Абе, какви са тези ритници 14-22 седмица?! Изумявате ме! Най-много някакви пеперудки усещах и с двете деца, ама чак ритници?!
В 6- та седмица е напълно нормално да се установи само бременност. За сърдечен ритъм мисля, че е рано. 7-8 ма може вече да се чуе Peace

# 727
  • Мнения: 106
Абе, какви са тези ритници 14-22 седмица?! Изумявате ме! Най-много някакви пеперудки усещах и с двете деца, ама чак ритници?!
В 6- та седмица е напълно нормално да се установи само бременност. За сърдечен ритъм мисля, че е рано. 7-8 ма може вече да се чуе Peace
  При всяка е различно при мен вече са силни и се виждат и от хората около мен колкото и да ти е странно Simple Smile

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Днес влизам в 23 г.с и от преди седмица бебето се показа и на пивърхността на корема.  Grinning Когато ритка по-силно се вижда издутинка и вибрация  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 106
Днес влизам в 23 г.с и от преди седмица бебето се показа и на пивърхността на корема.  Grinning Когато ритка по-силно се вижда издутинка и вибрация  Heart Eyes
Точно и аз това имам впредвид ама...

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 449
Момичета, проблемът с гърлото явно няма да мине само с чайчета и компреси. Ще изчакам до утре, но ако и тогава ми е зле, мога ли да пия осцилококцинум, в 16 г.с. съм newsm78

# 731
# 732
  • Мнения: 37
Да, може! Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 2 532
То може, ама трябваше при първи симптоми. Пробвай с Прополки.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт