Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Zdraveite. Neka nastoqshti mami kajat mnenie. Dnes bqh na ginekolog..iztegliha me i se okaza, 4e sam ka4ila 4 kilograma.. a sym v kraq na 3-ti mesec. Normalno li  e da sym ka4ila tolkova kilograma ? Ne sa li mnogo??  #Crazy
Цитирай

NL

Всичко е индивидуално и аз бях качила долу горе толкова в 3-4 ти месец  Peace
Цитирай

Нормално е,разбира се,особено ако си от тези,които нямат "екстри" като гадене и повръщане и си започнала да хапваш повечко.При първата си бременност качих 5кг. за първите 3-4 месеца,а общо 11,което си съвсем в нормата,така че спокойно Wink.Движи се колкото можеш повече и предполагам,че няма да имаш проблеми.
Цитирай

София/Овча купел 2

Мисля,че е напълно нормално да качиш толкова.Аз в първите месеци на бременността качвах по 1 кг на месец.Не се притеснявай,дано продължиш в същия дух по 1 кг на месец,че иначе ...Аз последните месеци като се отприщих...за 3 месеца качих доста.Крайния резултат беше +22кг #Crazy.
Цитирай

София

като по книга - супер си качваш не се притеснявай...
Цитирай

Пловдив

Много си си добре.Не са ти много килограмите.
Цитирай

Защо да не е нормално?Незнам дали ще те успокоя с това, че аз качих цели 24кг по време на бременността Laughing
Цитирай

imam gadene i povry6tane:((  ne qm mnogo..no qvno naturata mi e takava
Цитирай

Варна

Ами нормално е. И аз толкова бях качила по него време.  Smile Няма ненормално по време на бременност. Hug
Цитирай

София

Всичко във всяка една бременност е индивидуално. Аз за  цялата бременност качих 25кг, Ако го сметна, за 9м съм качвала по 2.7кг.
Цитирай

София

нормално е; аз до тук съм 10кг отгоре  Blush
Цитирай

нормално е; аз до тук съм 10кг отгоре  Blush

ti w koq sedmica si
Цитирай

София

31-32
Цитирай

Gabrowo->Sofia

не се притеснявай, за това време бях качила 2,5кг. до края на бременността станаха 13. всеки организъм е различен.
Цитирай

София

И аз май бях толкова! Не че съм критерий, де, но мисля, че е нормално. Не се притеснявай! Важното е всичко да е наред! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора