Бременни чужбински мами -3

  • 14 197
  • 240
  •   1
Отговори
# 45
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
MrsG, много благодаря за пожеланията! Как ще се разсърдя, напротив, стана ми изключително мило и специално за специалната тема!

Добре дошли на новите бременни мами и на всички успешно очакване!

Честит празник на именниците! Да сте живи и здрави!

# 46
  • Мнения: 1 194
burka, Браво за бързото и лесно раждане! Звучиш във форма! А това за кърменето :всички сме минали от там-важното е да си спокойна и да не се притесняваш дали има или няма мляко, да даваш на често, след месец -два нещата се регулират. А коликите въобще не са задължителни!!! Моята госпожица не е имала изобщо такива болежки. Даже питах педиатъра тук какво да давам за колики и той се очуди, че отварям дума за това. Каза ми: Няма такова нещо! Shocked

MrsG радвай се на този спокоен период! Аз изкарах два прекрасни 4 и 5 месец-нямах никакви симптоми, почти нямах корем и наистина забравях , че съм бременна. Ела да ме видиш сега: за 2-3 седмици ми поникна такова шкембе, вече съм + 5 кг, едва се оправям в къщи с малката разбойничка. Признавам , че на работа се уморявам физически по-малко от колкото в къщи. EmbarassedДесет клякания и навеждания да взема някоя играчка от пода и съм в нокаут. Ето сега един час в парка с нея ми изкара всичкия въздух...
И да се похвалиш утре какво ще е бебето! Успех Peace

Мишенце дано скоро да отминат неприятните симптоми и да влезеш във форма, че с моята палавница в къщи знам какво е! Леле, как минава времето! Преди две години с теб пак правехме отчети в юнската тема в клуба! Ако сме знаели тогава какви сме волни птички Laughing

Поздрави и на алекса за дъщерята! Hug

# 47
  • Мнения: 409
Zdraveite mami!Az sam mama ot 4ugibana termina mi e za 6 avgust v 13 sed mi kazaxa mom4e no taino se nadqvam da e momi4e Laughing.Giveq v Ispaniq.4estit imen den na vsi4ki imeni4ki  bouquet nai-sladkite beboci


Здравейте мами! Аз съм мама от чужбина термина ми е за 6 август в 13 сед ми казаха момче но тайно се надявам да е момиче Laughing. Живея в Испания. Честит имен ден на всички именички bouquet най-сладките бебоци


Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 22:06 от Diviana

# 48
  • Мнения: 41
Честито Бурка!  bouquet. Да ви е живо и здраво сладкото момченце. Само радост и хубави емоции ви пожелавам, и на теб бързо възстановяване Simple Smile  bouquet
Честито и на MissZ за дъщеричката. Надявам се и те да сa щастливи и доволни.

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 00:06 от Gergina

# 49
  • Мнения: 41
Незнам дали всички от новите  бременелки са записани в списъка, обаче аз не съм. Я ме запишете моля!  Crossing Arms
Термина ми е на 9ноември, първа бременност, години..30.
Ама защо напоследък никой не пише тук. newsm78 Момичета къде се губите?????
Аз съм с настинка нещо тези дни и имах малко температура. Два дена бях с адско главоболие и накрая не издържах и изпих половин аналгин Blush, мъжът ми про4ете в интернет,че можело да се  ползва от  бременни. Знаете ли какво се пие при такива случаи? Дано да не съм навредила на бебето, защото някъква докторка казала"В накакъв случай аналгин, ама аз вече го бях изпила EmbarassedСтрахувах се да не се покачи че незнам какво щях да правя, но слава богу! То това незнам на какво прилича  при мен- гадене, повръщане. Sick.. хрема, главоболие, температура... три  дни бях  #Crazy. Дано останалите мами да се чувстват добре  bouquet

# 50
  • Мнения: 7 430
Честито на Бурка и МиссЗ за сладките отрочета Hug

Да са ви живи и здрави и с радост и спокойствие да се ги гледате Wink
Много целувки от нас на дребчовците Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 393
Знаете ли какво се пие при такива случаи?
Казват, а и пише на много места, че Tylenol е ОК. Не знам доколко е вярно, защото каквото и да е, все пак е лекарство и сигурно не е толкова хубаво за бебето, но аз няколко пъти бях с много силно главоболие и взимах по един Тylenol. Пр всяко положение според мен е по-добре от аналгин, а също и аспирин не е препоръчително да се пие от бременни (освен при специфични случаи).

---------
Честита дъщеричка на MissZ и от мен!   bouquet
Как се казва?  Simple Smile


# 52
  • Мнения: 7 430
.... Знаете ли какво се пие при такива случаи? Дано да не съм навредила на бебето, защото някъква докторка казала"В накакъв случай аналгин, ама аз вече го бях изпила Embarassed

Аз при такива случаи пия Тиленол, както те е посъветвала MrsG и Парацетамол, а за болки Но-Шпа Peace
Мисля, че а хапченцата, които можеш да ползваш...хайде, дано вече си добре и повече не ти се налага да ги пиеш

# 53
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Знаете ли какво се пие при такива случаи?
Казват, а и пише на много места, че Tylenol е ОК. Не знам доколко е вярно, защото каквото и да е, все пак е лекарство и сигурно не е толкова хубаво за бебето, но аз няколко пъти бях с много силно главоболие и взимах по един Тylenol. Пр всяко положение според мен е по-добре от аналгин, а също и аспирин не е препоръчително да се пие от бременни (освен при специфични случаи).

---------
Честита дъщеричка на MissZ и от мен!   bouquet

Как се казва?  Simple Smile


Алекса се казва на МисЗ щерката, много хубаво име!

Благодаря още веднъж на всички за прекрасните пожелания и за окуражаването за кърменето и спането!

Гергина, не се притеснявай излишно за половината хапче, но не взимай повече аналгин или аспирин. Аз имам история на мигрени (отпреди бременноста де) и като ме заболеше глава, докато бях бременна, пиех Тиленол с едно кафе (по препоръка на акушерката ми). Това се случи на няколко пъти, слава богу мигрена не получих, че тогава не знам какво трябваше да пия... Така че обади се доктора и потвърди за това. Дано се оправиш!

Добре дошли на новите очакващи мами! Лека бременност!   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 393
Да ви се похваля и аз набързо след днешния преглед- ще си имаме момиченце!   stork-girl  Laughing

# 55
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хайде, MrsG честита ти госпожица!   bouquet

# 56
  • Мнения: 7 430
Да ви се похваля и аз набързо след днешния преглед- ще си имаме момиченце!   stork-girl  Laughing

Честита ви госпожица и от мен Hug

# 57
  • Мнения: 1 559
Честит ти младеж и от мен Бурка  bouquet Hug.Да ти е жив и здрав...много се радвам,че всичко е минало по наи лесния начин(и аз се надявам таиничко на това ooooh!)...

# 58
  • Мнения: 41
Да ви се похваля и аз набързо след днешния преглед- ще си имаме момиченце!   stork-girl  Laughing
Честито ви момиченце MrsG. Радвам се че бременността  ти минава леко- дай боже и при другите мами  да е така. Hug
Вurka много ви е сладко бебчето всекки път му се радвам Simple Smile
megan79 ще стискаме палци!!!
Момичета аз май започвам да се "посвестявам" ( да чукам на дърво). Благодаря ви за съветите  bouquet Добре че не се наложи да пия нищо повече!

# 59
  • Мнения: 1 947
   Здрасти! Simple Smile Аз днес разбрах пола на човечето - момиченце е.
И освен това преди няколко дни навърших 26.  Embarassed
   Слънчеви поздрави!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт