Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

на кой му пука, майна

Кажете ми, моля, каква марка сгъваема кошара имате, стават ли бабунки по матрака след сгъване и разгъване, стабилни ли са и всичко което се сетите, изобщо ме интерисуват плюсовете и минусите, на вашата марка сгъваема кошара  Very Happy

Цитирай

София

Имаме 2 броя Хаук и 2 броя Чиполино. Ако ще я ползвате постоянно не си прави илюзиите, че ще минеш без допълнителен матрак. Та "матраците" към тези кошари са едно чердже, дебело 2-3 см, с дунапрен вътре май  newsm78 и с три изрязани шперплатчета от долната страна (защото се сгъва на три) и всичко това облечето в плата на самата кошара.
Не става за спане само върху него  Naughty, освен ако не е за някои уикенд или почивка.
Цитирай

При хората, които обичам

......
 Ако ще я ползвате постоянно не си прави илюзиите, че ще минеш без допълнителен матрак. Та "матраците" към тези кошари са едно чердже, дебело 2-3 см, с дунапрен вътре май  newsm78 и с три изрязани шперплатчета от долната страна (защото се сгъва на три) и всичко това облечето в плата на самата кошара.
Не става за спане само върху него  Naughty, освен ако не е за някои уикенд или почивка.

Абсолютно вярно, нашата е Бертони.
Цитирай

на кой му пука, майна

Искам да купя само за морето за 6-7 дена, не за да спи постоянно в нея, пак ли трябва допълнителен матрак ?
Цитирай

на кой му пука, майна

Имаме 2 броя Хаук и 2 броя Чиполино. Ако ще я ползвате постоянно не си прави илюзиите, че ще минеш без допълнителен матрак. Та "матраците" към тези кошари са едно чердже, дебело 2-3 см, с дунапрен вътре май  newsm78 и с три изрязани шперплатчета от долната страна (защото се сгъва на три) и всичко това облечето в плата на самата кошара.

А седи ли на бабунки самия матрак на кошарата от сгъването или си е опънат ?
Защото за Бертони разбрах, че седял на бабунки
Цитирай

При хората, които обичам

Няма как да е на бабунки, защото е дунапрен върху шпертплат и облечен в плата на кошарката. Просто дунапренът е много тъничък и аз застилам и друго дунапренче отгоре. Купих си го от магазина, изрязахме го по размер и му уших калъфче. Навиваме го на руло и си стои при кошарката.
Цитирай

на кой му пука, майна

Няма как да е на бабунки, защото е дунапрен върху шпертплат и облечен в плата на кошарката. Просто дунапренът е много тъничък и аз застилам и друго дунапренче отгоре. Купих си го от магазина, изрязахме го по размер и му уших калъфче. Навиваме го на руло и си стои при кошарката.

Ааа, значи застилаш за да е по-меко, а не за да е по равно, така ли ?
Цитирай

София

Кажете ми, моля, каква марка сгъваема кошара имате, стават ли бабунки по матрака след сгъване и разгъване, стабилни ли са и всичко което се сетите, изобщо ме интерисуват плюсовете и минусите, на вашата марка сгъваема кошара  Very Happy

Ние имаме кошарата на ТСМ, на нея пише и Хаук, не знам защо, използваме я само за морето и за пътувания в почивните дни. Моята щерка си спи идеално в нея и не проявява признаци за неудобство. Не слагаме допълнителен матрак, а само този, които си върви с нея - 2-3 пръста е дебел, не са му станали никакви бабунки, като цяло съм си много доволна. Успех в покупката!
Цитирай

София

Моите спят постоянно в тях, но с хубави матраци. Като ходим някъде, слагам одеала върху тяхното си "матраче" за 10 дни не е проблем.
Иначе са здрави - забележки нямам, особено Чиполиното, че тях експлоатираме яко.
Ако само за почивката вземаш, питай имат ли в хотела или поискай назаем от някоя мама.
Бабуни няма, но там където се сгавя има 2 напречни черти, уф не зная  как да ти го обясня
Абе представи си лист сгъната на 3 , все едно ще го пъхаш в плик за писмо .
Цитирай

Варна

Има и "сгъваеми " матраци, които представляват дунапрен от три части, които като се нагънат става с размер на дипломатическо куфарче ама и аз го обясних Струват някъде към 20-25 лв ако не се лъжа.
Цитирай

София

Има и "сгъваеми " матраци, които представляват дунапрен от три части, които като се нагънат става с размер на дипломатическо куфарче ама и аз го обясних Струват някъде към 20-25 лв ако не се лъжа.
Да аз имам такъв дюшек. Не го ползвам постоянно - само при пътувания. Но определено е повече от нищо и е удобен. Леглото взех миналата година от Щъркел и пак там и дюшечето.Няма да имаш проблеми с него и със спането на детето, предполагам. Приятно море
Цитирай

София

......
 Ако ще я ползвате постоянно не си прави илюзиите, че ще минеш без допълнителен матрак. Та "матраците" към тези кошари са едно чердже, дебело 2-3 см, с дунапрен вътре май  newsm78 и с три изрязани шперплатчета от долната страна (защото се сгъва на три) и всичко това облечето в плата на самата кошара.

И аз подкрепям, нашата е НеоНато. Не става на бабуни матрака, но я ползваме само за "лека дрямка" за 1-2 часа през деня (стои в стаята на баба й) и за пътувания и почивка. Иначе нощем си спи на дървено легло с нормален матрак.
Цитирай

Копирам отговора си от другата тема  Smile

Нашата е Чиполино. За спане я ползваме само при пътуване, вкъщи- за игра.
Не съм купувала допълнителен дзшек, този ни върши работа  Smile
Няма бабунки, разликата с тази на Бетрони е, че има второ ниво, но на вас вече не ви е нужно Peace Също не виждам дали има такъв джоб за излизане, че иначе ще си счупиш кръста да го теглиш това дете от ниското  Crazy
Цитирай

на кой му пука, майна

Мерси, на всички   bouquet, успокоихте ме с тези бабунки  Crazy
Искам да взема най-ефтината, защото ще я ползвам само за почивки и понякога ходене на гости с преспиване, затова няма да подбирам кой знае колко  Very Happy
Цитирай

пред компютъра

......

Peace
Освен това моят син  от скачане, още около годинкота,  изпотроши шперплатите и кошарката остана без дъно Crying or Very sad . Наложи се  мъжо да прави ново дъно. Направи го от ламиниран паркет, останал ни от преди, и вече няма счупване.

Извинявам се, че сутринта съм объркала марката на моята кошарка Embarassed ooooh!. Тя е Чиполино. Но всичко горенаписано е абсолютно вярно за нея.
« Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 17:50 от rubi »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора