Хипоспадия - тема 4

  • 87 105
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 50
Здравейте!
Току що ми се обадиха от БЧК.Полага ни се хранителна помощ за хора с ТЕЛК.Казаха ми,че е около 50 кг.И крайният срок е до 19.05

Здравейте, какво трябва да се направи, знаете ли? Благодаря

# 751
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте!
Току що ми се обадиха от БЧК.Полага ни се хранителна помощ за хора с ТЕЛК.Казаха ми,че е около 50 кг.И крайният срок е до 19.05

Здравейте, какво трябва да се направи, знаете ли? Благодаря
Ми мен направо ме поканиха да отида и да си го взема.Друго не зная.Когато отида ще пиша

# 752
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте!
Току що ми се обадиха от БЧК.Полага ни се хранителна помощ за хора с ТЕЛК.Казаха ми,че е около 50 кг.И крайният срок е до 19.05

Здравейте, какво трябва да се направи, знаете ли? Благодаря
Ми мен направо ме поканиха да отида и да си го взема.Друго не зная.Когато отида ще пиша
http://www.redcross.bg/news/view.html?nid=23437

# 753
# 754
  • Мнения: 40
Здравейте, нашата операция в Сърбия мина и вече се прибрахме. Сега не знам трябва ли да го мажа с нещо пишлето , за да заздравява по- бързо,  за да няма белег или да се мажат конците,  не знам. Някой мисля беше казвал,  че след това са мазали с нещо.
Ако някой иска мога да му подаря кремчето Андрактим.
Благодаря на всички Ви за информацията, която давате,за подкрепата и помоща. Без вас нямаше да знаем за Телк и за д -р Джинович. Нямам думи, с които да опиша отношението на всички в болницата- от лекари до санитари, както и персоналът в кафето, което се намира в болницата. Д - р Джинивич е страхотен Човек, Доктор и Професионалист , единствено мога да кажа само огромно БЛАГОДАРЯ и добре,  че го има. Огромно Благодаря и на Оля , жената, която всеки ден беше с нас в билницата и ни успокояваше и при всяко ходене на превръзка даваше на всяко дете играчка,  за да се успокои и да не плаче. Не ни е взела и един лев за това! 
Успех на всички , на които им предстои операция и дано всичко да мине нормално и дечицата да са здрави и щастливи. Ако мога и аз да помогна с нещо на някой ще се радвам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт