Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте.Знаете ли дали правят аборти пожелание в Майчин Дом-Варна?И ако правят каква е цената?Много ще съм ви благодарна за отговорите.
Цитирай
Съгурно съм била много рязка в запитването си и може би затова никой не ми отговори.Много ме е страх от бъдещето и от нещото,
което може би ще се наложи да направя.Имам дететенце на 8 месеца родено със секцио.Цикълът ми закъснява с 6 дена и се тревожа, че съм бременна.Немога да задържа евентуалния плод и се чудя към кого да се обърна.Чудя се къде да отида,какво ще правя,
какво ще ми правят? Crying or Very sad ConfusedЗатова питам за Майчин Дом.Чувам хубави неща за лекарите там,за професионализма им и за вниманието.Ако  имате информация за извършването на тази процедура, била тя по медицински показания или пожелание, моля кажете ми. Ще съм ви много благодарна!!!

Цитирай
Информацията ми е от миналата година.
Цената беше 140 лв. Пълна упойка, лежи се 2-3 часа за наблюдение и след това си тръгваш.
Моят го направи д-р Капка Атанасова. Много внимателни бяха всички /доктор, акушерки, анестезиолог/. Слава богу, мина без усложнения.
Труден избор Sad, дано се окаже фалшива тревога.
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.