Може ли теста да не покаже?

  • 5 738
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
До сега ми се е налагало два пъти да ползвам тест за бременност и двата пъти нямаше грешка. Една, две чертички и....................... честито  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 376
Определено може. На мен ми хвана чак 20 дни по - късно, а бях вече бременна от месец, се оказа после.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 745
Може! С 12 дневно закъснение и 3 отрицателни теста сега чакам мъж. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 723
На мен ми отчете на деня, в който трябваше да ми дойде LaughingНаправих го тогава,защото усещах,че няма да ми дойде (след като 2 пъти ставах да ям кисели краставички през нощта Laughing). Обаче зависи и от теста, казват, че по-добри и точни са тези с капкомерите или вариантът "писалка"(моят беше вторият).

# 34
  • Мнения: 650
и аз това повярвах толкова е малка грешката 1%-ама на сгреши тоз тест. после след седмица станаха две чертичките. Успех!

# 35
  • Мнения: 532
И при мен бяха  EFN ама дофторката каза  preggo и позна бе.Сега  smile3524 до мен в кошарката.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 217
Ох, да споделя по-точно....
Днес пак правих тест - отрицателен е. Ползвах и двата пъти Шуър Чек - имам им доверие.
Всъщност трябваше да ми дойде на 4.04, днес е третия ден от закъснението.
Знам, че ако е станала работата е било на 26 март - т.е. още няма и две седмици откакто съм евентуално бременна.
Та, ако това има значение...има най-вероятно.
Хем не искам да съм, хем се поразочаровах таз сутрин.... Абе нема угодия Mr. Green

# 37
  • Мнения: 300
До mama moni и mutti: е как така лекарите нищо не виждаха? после обяснение имаше ли защо не се е виждало? И това с удебелената лигавица ... че то нали и при извънматочната имало удебеляване...

# 38
  • Мнения: 559
да,при мен теста не показа и на ултразвука също нищо не се видя.Пратиха ме да изследвам ЧХГ/ някакав хормон /и тогава установиха,че има бременност.

# 39
  • Мнения: 300
това в коя седмица беше? и колко ти бяха стойностите на ЧХГ? И какво направиха докторите след като установиха високите стойности на ЧХГ?

# 40
  • Мнения: 474
До mama moni и mutti: е как така лекарите нищо не виждаха? после обяснение имаше ли защо не се е виждало? И това с удебелената лигавица ... че то нали и при извънматочната имало удебеляване...
[quote author=maiska

Здравей_Майска,
Аз_не_съм_лекар_и_не_мога_да_коментирам_това,_което_чувам
от_лекарите.Доколкото_имам_лаишка_представа_извънматочната
бременност_се_открива_след_6-7_г.с.,когато_не_се_вижда_
плоден_сак_в_матката.
При_мен_плодното_сакче_се_видя_при_прегледа_в_5_г.с.,което
също_е_прекалено_рано_за_обявяване_на_успешна_бременност.
Едва_след_като_се_образува_ембрион_и_се_установи_сърдечна
дейност_започва_следенето_на_бременността.
Не_знам_какво_те_смущава,ако_искаш_питай_още_неща,ама
аз_съм_инженер.Simple Smileно_имам_навика_да_разпитвам
докторите_за_всичко,особено_когато_си_плащам!:)
Поздрави!

# 41
  • Мнения: 468
Да, при втората ми бременност двата скъпи теста /касета и писалка/ показаха една чертичка EFN, а един прост /лента от 60 ст./ даде чакания резултат -  EFP.На ехо-то се видя леко удебелена лигавица /но това и преди цикъл се вижда/, чак след седмица казаха да, preggo.
Дано все пак е това, което искаш!

# 42
  • Мнения: 247
Да, възможно е! Аз се доверявам на Sure Check! Бебеправенето ни отне 5 месеца и съм ползвала доста тестове от този вид, когато все пак забременях пробвах някакъв български и излезе отрицателен, на следващият ден Sure Check ми отчете две чертички - беше 1-2 дена след закъснението! Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 2 164
10 дни след закъснението на цикъла Sure Check ми даде отрицателен тест. Не позна!

# 44
  • Мнения: 352
На мен пък тестът ми показа, че съм бременна чак след 3-тата седмица Tired Дотогава - нищо.

И на мен така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт