Мощна прахосмукачка

  • 10 464
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 259
Моля препоръчайте ми марка и модел прахосмукачка, като изискването ми е да е мощна. Килимите ни са рошави и много трудно се почистват от двете вяли прахосмукачки, които имахме до сега.
Не държа да е перяща, само да е мощна. Когато избирахме последната преди около година, мощността също ми беше основен критерий, взехме една с 1800 W, но определено не смучеше никак силно. Направо вяла работа.
Ще се радвам на всякакви съвети!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 611
   Когато аз купувах, също поставих това условие като най-важно. В магазина ми споменаха, че ако искам силна смукателна мощност, трябва да си взема прахосмукачка с торбичка, защото тези с екобокс никога не могат да засмучат толкова силно. Намерих голяма доза логика в това и взех Gorenje с торбичка, което е 2300W, много съм доволна, и аз съм с килими шаги  Peace

# 2
  • Мнения: 2 299
http://technika.bg/product/9101/prahosmukachka-gorenje-vck-2303-gcy-iv.html моята е такава, взех я преди около 2години. Мощна е, с контейнер, няма нужда от торба,доволна съм. Нещото, което е в минус, че след всяко чистене хепа филтъра трябва да се продухва, а другия да се измива, иначе се усеща, че не смуче както трябва следващия път,аз имам 2 комплекта филтъри и ги сменям и имаме компресор с който го продухваме, така че не ми е проблем.

# 3
  • Мнения: 8 237
Zelmer с турбо четка. Уникално за килими. Стават като нови.

# 4
  • Мнения: 10 057
allana , може да ти е полезно при избора:
http://technika.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BF%D1%80%D … D1%87%D0%BA%D0%B0
Според мен е важна  и всмукателната мощност.
Успех в избора!

# 5
  • Мнения: 3 757
И аз съм с две ръце за Зелмер с турбочетка. Почиства килимите в дълбочина без много усилие от моя страна благодарение на ротацията, която се създава.

# 6
  • Виена
  • Мнения: 899
http://www.redcoon.at/B488489-Rowenta-RH-8771-Air-Force_Handstau … coCFQHkwgodJg8DKw

Eто тази на Ровента - това е третата , която купуваме, но прави чудеса с килимите, особено тия с дългите влакна. Преди това имахме обикновенна ровента и робот триза, не вършеха никаква работа. С тази килимета с акат онови. освен това е със зарядно, няма кабели покрай теб докато чистиш, разхождаш се свободно и спокойно Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 821
Нашата е Филипс с турбо четка - доволна съм. Ако прахосмукачката е мощна, може да се закупи допълнително само турбо четка.Турбо четката "разресва" текстилните материи и изкарва косми и т.н. от тях . И ние си я купихме заради килимите с косми, а и кученце имаме.

# 8
  • Мнения: 6
Ние имаме 2 котки вкъщи, затова за мен също беше важно да вземем мощна прахослукачка. Мога да предложа 2 модела - на Филипс с хепа филтър -  PowerPro Active FC8645 - това е модела. Да, малко по-скъпичка е, но чисти идеално, за мен това беше важно. Другата, която купихме за другия ни апартамент - Samsung VCC47EOH33. Тя също е мощна и чисти много добре, ние сме с мокет и с килими.

Общи условия

Активация на акаунт