Как по-бързо да потъмнея в солариум?

  • 20 847
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 645
Как по-бързо да потъмнея в солариум?- знаете ли някоя хитринка, кремче или т.н.?
От 1 седмица ходя- наистина потъмнявам-ама не там където аз искам newsm78
Лицето гърдите и корема- добре потъмняват- ама краката?
Според собственничката на солариума краката по-бавно потъмнявали заради липсата на подкожна мазнина в повече newsm78
Е добре де- защо в лицето съм вече като цигънка тогава, като не съм от най бузестите #Cussing out- а и ходя гримирана- а пак според нея с фон дьо тен по бавно се чернее...
Моля ако някой е ходил на солариум и е използвал нещичко за по- бързо потъмняване де сподели- че май ще съм си с бели крака а черно лице Cry

# 1
  • Мнения: 433
и аз мислих да пускам тема....четох по темите но не разбрах точно..аз до сега саъм ходила 2 пъти по 5 мин и 1 -10.....днес трябваше да е 2-рия път по 10 но се прибрах преди 2 часа и ме мързи да ходя до солариума сега.....корема ми вече е потъмнял доста,но краката са ми същите-не потъмняват..аз не се мажа с нищо но искам......а и друго-аз изклучвам лампите на лицето

# 2
  • Мнения: 1 290
Напълно си зависи от солариума,аз ходя на един турбо,който почернявам само в лицето Crazy,а на другия,който посещавам пък само крака и корем #Crazy

# 3
  • Мнения: 433
ами и аз мислих така и затова вече не стоя права,ами на този хоризонталния се пека.....така си мислих че ще е различно ама тц...ти мажеш ли се с нещо?...във студиото където ходя аз не предлагат козметика(затова варианта "попитай в студиото ще ти обясняват" при мен не върши работа за съжаление)

# 4
  • Мнения: 249
Във всяко соларно студио продават кремове за интензивен тен.Друг е въпроса дали са ефикасни и какъв тип кожа имаш.Аз не съм със светла кожа.Всяка година ходя на солариум и съм изпробвала доста от кремовете им.Единият път станах на петна.Тази година смених сол.студио и крема.Доволна съм,но като се пека намалям лицевите панели на минимум.Сегашният ми крем е- Coffee Sun express на Soleo.

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 09:00 от ЛейдиЛил

# 5
Най-важното и най-ефективното при ходене на солариум са кремовете за по-интензивен тен! Само такава озметика помага за по-дълбок и по-траен тен! Жената в чието студио ходя казва, че козметиката прави повече от 50% от тена, в началото си мислех, че го прави с цел по-голяма печелба, сомо че веднъж се реших да пробвам и ефекта беше  newsm10

# 6
  • Мнения: 433
а от къде другаде може да си купя такъв крем освен в студиата?...защото там където ходя аз няма Sad

# 7
  • Мнения: 7 186
За да хванеш бързо равномерен и хубав загар трябва да ходиш редовно в началото и да ползваш продукти за потъмняване.
Аз съм най- доволна от едни кремчета, които се продават в солариумите- в пакетче за еднократна употреба. В черна опаковка са, пише X- tra summer tan, нещо такова беше. Стигат за цялото тяло, 5 лв са, но си струват парите, аз лично с тях ставам двойно по- черна, иначе ако не се мажа не потъмнявам много, защото по принцип ми е светла кожата. Ползвала съм и други кремове, но от тези има най- добър ефект.
Ако потъмняваш бързо може и без крем да минеш, то си е до кожа и е индивидуално.
И не прекалявай с лицето Naughty, не е нужно да си го печеш постоянно, а не е и полезно. Naughty Пускай го само от време на време и то по няколко минутки, колкото да не е без хич. И по- добре да си с фон дьо тен, пак си е що годе някаква защита.
Аз затова предпочитам солариуми, които имат опция за изключване на лампите за лицето. Най- доволна съм от хоризонталното турбо на Ерголайн- Advantage 400  и 800. Hug

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз съм чувала, че ако се хапват по сто грама моркови на ден, ще потъмнееш по-бързо.

# 9
  • Мнения: 249
Моят крем е 100мл. и струва 24лв. досега съм се мазала 4 пъти с него и има още за 5-6 пъти. Peace

# 10
  • Мнения: 333
За морковите и аз съм го чувала, ако пиеш всеки ден сок от моркови кожата ти потъмнява и без солариум. А за кремовете моя позната, която е много черна ми препоръча крем с марихуана, има го в Спартак, струва към 30 лв. Аз не съм го ползвала, защото засега не искам да ставам много черна, а с лек загар.

# 11
За морковите и аз съм го чувала, ако пиеш всеки ден сок от моркови кожата ти потъмнява и без солариум. А за кремовете моя позната, която е много черна ми препоръча крем с марихуана, има го в Спартак, струва към 30 лв. Аз не съм го ползвала, защото засега не искам да ставам много черна, а с лек загар.

Какъв е този крем с марихуана, за първи път чувам за такова нещо, дай-малко по-подробна информация за него или ако не си толкова запозната питай приятелката си, ако имаш възможност!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 098
Пробвай в друго соларно студио.На мен ми подариха спрей,който е купен пак от стъдио.И е ефикасен за по-бързо почерняване,но дори и с него да се мажа пак краката по-трудно почерняват.И мисля ,че в случая няма значение дали си на вертикален или хоризонтален.Спомням си ,че се мазах и с автобронзанти,но зависи коя марка се ползва,че има едни от които ставаш като петниста хиена  Laughing

# 13
  • Мнения: 7 186
За морковите и аз съм го чувала, ако пиеш всеки ден сок от моркови кожата ти потъмнява и без солариум. А за кремовете моя позната, която е много черна ми препоръча крем с марихуана, има го в Спартак, струва към 30 лв. Аз не съм го ползвала, защото засега не искам да ставам много черна, а с лек загар.

Какъв е този крем с марихуана, за първи път чувам за такова нещо, дай-малко по-подробна информация за него или ако не си толкова запозната питай приятелката си, ако имаш възможност!

Да бе, много интересно, само за крем с марихуана не бях чувала още. Grinning

# 14
  • Мнения: 7 186
а от къде другаде може да си купя такъв крем освен в студиата?...защото там където ходя аз няма Sad

Можеш да си купиш от друго студио, има и големи разфасовки. По магазините не съм виждала.

Общи условия

Активация на акаунт