Захранването на 1 годишно дете с манджички?

  • 355
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Как става захранването с манджичките, които ядем ние с баща и? Трябва ли да няма някакви определени подправки? Търсих, търсих и нали съм много умна и нищо не открих. Давайте съвети момичета   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами откакто даваме от нашата храна, готвим само със сол и зелени подправки - магданоз, копър, чубрица и с по-малко сол. давам напарво от нашето готово ядене, не вадим предварително в процеса на готвене. Намачквам с вилица. Успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
А червен пипер може ли да ядът? Аз много го обичам и всичко готвя с него! Той и татето ще радва, че сме почнали да даваме обща храна, защото бях го забравила с готвенето него!

# 3
  • Мнения: 3 447
Общо взето избягвай запръжки и пържени храни, мазнотии, люто, черен пипер, дафинов лист, индийско орехче... Карай на зелени подправки, с малко сол. Аз още не съм почнала да давам от нашето ядене, че ние манджи много-много не ядем, но когато му готвя на него, готвя като за голям човек - просто почти безсолно и без пикантерии.
За червен пипер според мен няма проблем, стига да не е лют Peace

# 4
  • Мнения: 967
Детето спокойно може да яде от общоте манджи ако няма пържено, няма тежки подправки, слагаш малко сол и малко олио, без заливки и запръжки. Червен пипер разбира се може  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт