До момичетата в Бургас - информация за гинеколог 6

  • 116 817
  • 778
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 326
 Party Значи не е някоя голяма киста,която да пазя от спукване,че от вчера съм на тръни да не я спукам.

# 766
  • Мнения: 222

Bandida ,можеш да вярваш на 100% на Д-р Михайлов  Peace Успокой се напълно и се наслаждавай на живота  Hug

# 767
  • Мнения: 1 326
Много благодаря отново  Hug
Знам,че темата е за лекари,обаче така да ме стресне този човек...2 дни нито аз,нито някой от семейството ми знаеше къде се намира.Нито щях да съм първата,нито последната с такава диагноза,обаче да се окаже,че е грешна  ooooh! Дано на никой не се случва,да попадне на такъв лекар.Ще отида при Хубчев за зацапването,дано и то спре и после да действаме за още 2 дечица,че са ми мечта  Blush

# 768
  • Сливен
  • Мнения: 825
Спокойнно вс е наред и аз не виждам на снимката киста.Моята снимка от кистата беше същата като на Baby.st.ss.Най накрая да има доктор който да каже това което мисли за колегата си че повечето се прикриват един друг.Ама интересно на вчерашната докторка мнението че е била стара киста.Ужаст как може така да се отнасят към нас пациентите за вс да ни пращат към скалпа

# 769
  • Мнения: 1 326
Виждат ни като банкомати.Жалко е.Щом на лекарите не можем да разчитаме да ни лекуват,на кой тогава.

# 770
  • Мнения: 320
Добро утро!Препоръчайте ми добър гинеколог в Бургас,за проследяване на бременност.Ако може да ми дадете и техните координати.При записване,какви документи са необходими?
Благодаря!

# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Момичета, на 52-ра страница сме, скоро ще ударят ключа на темата, трябва да се пусне нова.

te4ke, при записване ти трябва направление от ЛЛ за избор на АГ, прочети назад, има мнооого инфо за различните лекари, по темите на съответните болници -също.

# 772
  • Мнения: 5 128
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Peace

# 773
  • Мнения: 852

Bandida ,можеш да вярваш на 100% на Д-р Михайлов  Peace Успокой се напълно и се наслаждавай на живота  Hug
ако говорим за същия - аз лично не бих му се доверила ... преди години  така ме обърка и наплаши ...добре че отидох в София да ме излекуват- съвета ми е грабвай се и отивай  и ти там ...

# 774
  • Мнения: 61
Момичета какво ще кажете относно опита на д-р Ромил Ангелов?

# 775
  • Мнения: 5 128
Момичета какво ще кажете относно опита на д-р Ромил Ангелов?
Категорично не го препоръчвам. В началото следях бременността си при него, но бях потресена от знанията и подходите му, и го смених  Stop
Да припомня, че има нова тема  Peace

# 776
  • Мнения: 61
Сега видях новата тема,ще задам въпроса си там.Благодаря Ви!

# 777
  • Мнения: 7
Може ли линк за новата тема

# 778

Общи условия

Активация на акаунт