Пазаруване от mymall.bg

  • 68 651
  • 329
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 229

При изпращане на пратката през Еконт ми поискаха телефон за контакт, съответно на който да пратят смс когато пристигне пратката. Моля посочете телефон.

Благодаря

# 316
  • Мнения: 4 589
Поръчка 767618 от категорията доставка до 24ч. ще дойде ли до вторник?

# 317
  • Мнения: 53
Мъжкият размер Small  и  Extra Lge  на кой ръст отговаря примерно 158 височина или път 165 ?


Здравейте,

При артикулите почти няма разлика в дължината /отнася се за тениски, горнища, якета/, но разликата в ширината е осезаема. При размер "S" гръдната обиколка е между 91см. и 96см., а при размер "XXL" - между 127см. и 132см.

При размерите на дънките и панталоните буква „W“ определя, че цифрите преди нея обозначават размера на талията, но в инчове. Буквите след „W“ се отнасят за дължината на крачола, а именно:
S – Short (по-къс);
R – Regular (стандартна дължина);
L – Long (удължен)

Поздрави Simple Smile

# 318
  • Мнения: 53

При изпращане на пратката през Еконт ми поискаха телефон за контакт, съответно на който да пратят смс когато пристигне пратката. Моля посочете телефон.

Благодаря




Здравейте,

Могат да отбележат националния ни телефон - 0700 10 998.


Успешен ден  Hug

# 319
  • Мнения: 53
Поръчка 767618 от категорията доставка до 24ч. ще дойде ли до вторник?


Здравейте,

Пратката е предадена към куриер. Може да очаквате обаждане за доставка на 13.09.2016г.

Поздрави  Simple Smile

# 320
  • Мнения: 856
Здравейте, редовно си пазаря от сайта, а чак сега видях, че има  тема.
Винаги до сега съм улучвала размерите , дано и занапред да е така.
Точни и коректни.
Поздрави.

# 321
  • Мнения: 4 589
Поръчка 767618 от категорията доставка до 24ч. ще дойде ли до вторник?


Здравейте,

Пратката е предадена към куриер. Може да очаквате обаждане за доставка на 13.09.2016г.

Поздрави  Simple Smile

Благодаря, знаех си аз, че винаги може да разчитам на вас. Каквото и да съм поръчала, винаги е било чудесно.

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 337
Коректни- много! Браво! Много доволна...доставката почти винаги е била в рамките на 7-8 дни.

# 323
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Здравейте,
Пуснах пратка по Еконт, тъй като поръчаното от мен яке е малко. Телефона, който дадох е 0700 10 998. На 20.09. ще бъде на посочения адрес в сайта: Плевен, пл. Възраждане 1 - офис на Еконт.

# 324
  • Мнения: 53
Здравейте,
Пуснах пратка по Еконт, тъй като поръчаното от мен яке е малко. Телефона, който дадох е 0700 10 998. На 20.09. ще бъде на посочения адрес в сайта: Плевен, пл. Възраждане 1 - офис на Еконт.


Здравейте,

Благодарим Ви за коректността.

Може да очаквате обаждане от отдел "Рекламация" на 20.09.2016г.  или най-късно на 21.09.2016г. за уточнение.


Желаем Ви усмихната и успешна седмица  smile3525

# 325
  • Мнения: 1 675
Дали някой може да сподели размери на този екип в см?!?
http://sports.mymall.bg/products/Everlast-%252d-%D0%B4%D0%B0%D0% … d66934703%29.html

Интересува ме дължината на крачола от вътрешния тегел и дължината на ръкава. Подозирам, че малко са оголемени и затова не мога да реша, дали S или М.

# 326
  • Мнения: 53
Дали някой може да сподели размери на този екип в см?!?
http://sports.mymall.bg/products/Everlast-%252d-%D0%B4%D0%B0%D0% … d66934703%29.html

Интересува ме дължината на крачола от вътрешния тегел и дължината на ръкава. Подозирам, че малко са оголемени и затова не мога да реша, дали S или М.


Здравейте,

За съжаление не разполагаме с точни данни за дължината и ширината на артикулите, но действително стандартът им е уголемен, спрямо нашата номерация. Ако се колебаете, нашият съвет е да изберете по-малкия размер.

Спорен и усмихнат ден   Hug

# 327
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Харесам тези ботуши http://sports.mymall.bg/productimage.php?product_id=479764
Никога не съм купувала от марката и се чудя дали отговарят на номера си?
Моля за отзиви.

# 328
  • Мнения: 53
Black Friday в mymall.bg

Денят на Благодарността е към края си. Но какво от това? В нощта на четвъртък (24.11.2016) срещу петък (25.11.2016) започна най-голямата треска за пазаруване, известна като Black Friday. Смайващи намаления, огромно разнообразие от продукти и само 24 часа, за да купите оригинални стоки на неприлично ниски цени. Къде можете да усетите най-пълно тръпката от Black Friday? В mymall.bg, разбира се.





Този истински празник за клиентите води началото си от 30-те години на миналия век, когато най-големите вериги магазини в САЩ решили да поставят началото на Коледното пазаруване с ден на огромни намаления. През 60-те години изразът Black Friday се появява във Филаделфия, за да опише невероятното задръстване, причинено от огромните опашки от пазаруващи, които блокирали основни булеварди. Както знаете, в любимия български онлайн мол – mymall.bg, опашки няма. Влизате, разглеждате и пазарувате от комфорта на вашия дом. 

Обувки, дрехи, спортни стоки, аксесоари и какво ли още не с намаления, достигащи 80% от реалната цена на стоките. 




Така че ако срещнете черната пантера, докато сърфирате из онлайн пространството, не се колебайте да я последвате до невероятните намаления за Black Friday в mymall.bg




Black Friday в mymall.bg започва точно 00:00 часа в четвъртък срещу петък и ще продължи само 24 часа. Обратното броене вече започна, така че не губете и секунда, защото намаленията важат до изчерпване на количествата. 

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 40 760
http://sports.mymall.bg/products/Everlast-%252d-%D0%BC%D1%8A%D0% … d44902301%29.html
това мъжко яке...ръкавите ми изглеждат тънки Thinking

Общи условия

Активация на акаунт