Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 544
  • 724
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 215
Харесала съм си няколко тяхни палитри. Щом сенките са добри направо ги поръчвам.
Защо да не стават? Лилави и кафяви ги дават като най-подходящи за зелени очи.

# 226
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Зависи и от цветотипа на жената - кожа, коса, студен/топъл и т.н. Аз нося доста повече цветове от лилаво и кафяво, но лилаво ми отива много  Peace

# 227
  • Мнения: 678
А доставката колко излезе? Аз гледах ревюта на тази палитра по разните блогърки и ютубърки и доста ми допадна, а отдавна търсех сенки в тази гама..а хайлайтърите ми грабнаха очите  Whistling

Доставката беше странна, защото си променя цената според броя или вида на продуктите, които ми бяха в кошницата.
При мен с няколко продукта беше 17 лева само доставката, но равносметката беше - сет четки 28 лева (в Енцо 54), палитра за лице 12 лева май беше (в Енцо май 25, не съм сигурна вече) + палитрата на Карли, която я нямаше въобще в Енцо, но ако я имаше сигурно и тя щеше да е двойна. И в Енцо пак си има 6 лева доставка. Така че доставката си я избих само от четките  почти двойно, но пък имаше големи намаления тогава. Абе, доживях нещо да струва по-малко отколкото Енцо в някой сайт  Grinning

Нани, за базата за сенки - Eye Canvas на Laura Mercier. Четох на няколко места, че била страхотна за особено мазни клепачи, и не ме разочарова. Още в самото бурканче ми седи някак твърда, аз даже отначало помислих, че може да ми се е паднал развален продукт, но не. На окото при поставяне за секунди се губи кремообразността и "залепва" за клепача, така че трябва да се работи бързо. Сенките ми преди издържаха 2 часа, дори и зимата, а сега цял ден не мърдат. Имат и друга база за сенки, с четчица, но не била мислена за екстремно-зле случаи  Mr. Green
Но пък не съм пробвала тези paint pots на MAC, не знам дали те няма да са с подобен ефект. Така изглежда:

# 228
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
rockyraccoon, щом си с мазен клепач Paint Pot на Mac ще те разочарова. По-добре си вземи Prep + Prime 24 hour extend eye base.

# 229
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Аз не се разбрах с Paint Pot  Confused Но ще взема да опитам Prep + Prime   Grinning Peace
а някой ползвал ли е това?

# 230
  • Мнения: X
Аз имам един Пейнт Пот, но го ползвам като сянка. За база хич не си го представям, но аз и бази вече не ползвам. След прехвалената на Никс и скъпата на Диор (която според мен за съвсем нищо не става), напълно се отказах.

# 231
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Много съм доволна от базата на UD, препоръчана ми точно в тази тема - реших си проблема с не-задържането на сенки. Като свърши, може да пробвам тази на Лаура Мерсие - отдавна искам да пробвам нещо на марката.  Flutter

# 232
  • Мнения: 115
Не съм пробвала всички бази, които сте коментирали досега, но мога да препоръчам базата на Too Faced - класическата Shadow Insurance. Кожата ми е комбинирана, не съм сигурна до колко мазни са клепачите ми, но определено не мога да нося сенки без база, след няколко часа се събират. С тази база никога не съм имала проблеми, дори след доста часове и на топло време.  Peace

# 233
  • Мнения: 678
rockyraccoon, щом си с мазен клепач Paint Pot на Mac ще те разочарова. По-добре си вземи Prep + Prime 24 hour extend eye base.



Мерси, Шоколадче, ще пробвам като приключа с тази база  Hug

# 234
  • Мнения: 648
Момичета, кой Фдт не подчертава пори и база, ако може? Ходих онзи ден до мас, но нямаха спрея фикс +и ми препоръчаха някакъв друг, който хидратирал повече. Имате ли мнения? Ще се радвам да спиделите, защото пак ще минавам през София и този път ще посетя и сефора Simple Smile

# 235
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз този хидратиращ спрей го харесвам за под серум и крем и така го ползвам. Над грима си ползвам Фикс +, Chill спрея на Урбан декай или ако искам допълнително блясък спрея на Пикси с масла.
Напоследък ютюбърите доста ползват и финиш спрея на MUFE ( не знам дали го има тук ).
Аз в областта на порите си ползвам база за пори - на Бенефит или на Диор. Хареса ми и мострата на д-р Бранд Pores no more.

# 236
  • София
  • Мнения: 901
rockyraccoon, намира ли се в България тази база на Л.М.?

# 237
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Laura Mercier не се предлага в България.

# 238
  • Мнения: 1 789
Споделям един грим, който правих скоро върху приятелка. Аз бих добавила очна линия, но тя настоя да се види без нея  Peace

# 239
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Чудесен е и точно като за това око - браво! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт