Оригинални пожелания за рожден ден (за мъж)

  • 11 970
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте, момичета! Приятелят ми има рожден ден след 1 седмица (става на 29) и искам да му напиша някакво пожелание, което да не е клиширано или детско и елементарно... Искам да е нещо по-различно и оригинално. Не е задължително да е много дълго. Просто не съм добра в измислянето на такива неща.  Confused

Така, че ще съм много благодарна на малко помощ и идеи. Може и някой сайт, за интересни пожелания, макар, че повечето съм ги разгледала, ако не и всички... и се отчаях така да се каже.  newsm78

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хем искаш да е оригинално, хем чакаш някой друг да ти го каже.
Пожеланията са оригинални и се приемат добре, когато са лични - изразени лично от теб за него. Другото е универсално и клише.

# 2
  • Мнения: 59
Хем искаш да е оригинално, хем чакаш някой друг да ти го каже.
Пожеланията са оригинални и се приемат добре, когато са лични - изразени лично от теб за него. Другото е универсално и клише.


Мдааааа, много точно казано. Напълно съм съгласна! Макар че влезнах тука с идеята да мога да копирам нещо Joy Joy Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 25 599
Ако някой напише нещо тук и ти го ползваш, вече няма да е оригинално. Със сигурност.
Да не говорим, че за една седмица кой знае колко много мъже ще го получат преди твоя.  Laughing
Иначе няма лошо да се напишат интересни пожелания - кой каквито знае. Поне може да послужат за идея за написването на собствен и оригинален текст.  Peace

# 4
  • Мнения: 131

Иначе няма лошо да се напишат интересни пожелания - кой каквито знае. Поне може да послужат за идея за написването на собствен и оригинален текст.  Peace


Да. Не чакам задължително някой да го измисли вместо мен... По-скоро се надявах на някакви идеи поне.

# 5
  • Мнения: 46 508
Няма по хубаво от лично насоченото. Седни и помисли кои са нещата, които го вълнуват, какво харесва, какви са мечтите му. Поднесено от непознати хора няма как да е оригинално, то ще е просто за мъж, някой мъж, но не за него конкретно, каквото е моето разбиране за оригиналност.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 084
Понеже виждам, че се скъсахте от предложения, съветвам авторката да напише в Гугъл "пожелания за рожден ден" или "birthday wishes" и готово.  Peace

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ех, а едно време като нямаше Гугъл и ни караха да мислим в училище, как ли сме оцелявали.

И аз не съм по тази част на словото, но когато ми се налага да пиша нещо подобно, особено, ако имам време да го обмисля, винаги ми се получава добре. Но то винаги е лично, задължително е свързано с личността, за която са пожеланията и винаги показва моята индивидуалност.

Обратно - ужасно ми е неприятно, когато получа готови копирани пожелания. Предпочитам да няма никакви, пред това да са взети с помощта на Гугъл.

# 8
  • Мнения: 736

Та, каквото се сетиш за него, което с твои думи би го пожелава, записвай го на листче и така до края на седмицата ще успееш да събереш и сглобиш нещо наистина уникално за него специално. Simple Smile Просто трябва наистина да искаш да е такова и да вложиш въображение... Тук, която и жена да ти напише нещо, то вече е използвано...

Няма по хубаво от лично насоченото. Седни и помисли кои са нещата, които го вълнуват, какво харесва, какви са мечтите му. Поднесено от непознати хора няма как да е оригинално, то ще е просто за мъж, някой мъж, но не за него конкретно, каквото е моето разбиране за оригиналност.

 Peace

# 9
  • Мнения: 5
По-добре пробвай сам;) Най-добре го познаваш

# 10
  • София
  • Мнения: 23 084
Момичето ви каза, че не му се удава да измисля пожелания, а вие не, та не - не мирясахте.  ooooh!
Ако знаеш английски, от тук например:
https://birthdaywishesforlover.wordpress.com/

# 11
  • Мнения: 1 793
Като не ѝ се удава - да не се напъва насила, защото всяка година ще трябва да преживява същите мъки и да измисля нова оригиналност. Wink Малко ме съмнява някой мъж да седне да медитира над пожеланията и да зацъка с език, колко са оригинални и прекрасни. По-скоро жените се вълнуват от пожелания, картички, послания, сърчица и т.н., събират си ги в кутии със сантименталности. Мъжът чете и хвърля. И накрая много зор за едното нищо. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 131
и_д_а - Aко знам, че момчето, на което смятам да направя такъв подарък ще го изхвърли след това, изобщо няма да си правя труда да му подаря нещо такова...


Тонка* - благодаря ти много за линка, ще ми послужи.  Hug


Предлагам ако някой няма какво да каже по темата, поне да не се заяжда. Не виждал смисъл.


Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 16:21 от Viksi89

# 13
  • Мнения: 736
Ама той никой не се е заяждал, просто хората те подтикват да си развиеш малко въображението!
И да, ако не сега то след 1-2-5год ще я изхвърли.. с това съм напълно съгласна.
Просто наистина помисли какъв е той, какъв иска да бъде, какви са желанията, мечтите му и си записвай всяка мисъл примерно, след това седни прочети ги, опитай се да ги сглобиш и дори ще ти идват нови идеи Simple Smile Пробвай, за това хората сме родени с въображение, няма човек на които да не му се отдава творение, всички сме творци на нещо в живота Simple Smile Даже според мен ако вложиш повече труд за теб ще е още по-красив подарък а за него най-красивия Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 3 752
Е нема що....как ли пък няма да взема да творя....ма големи идеалисти са се навъдили ...тц...тц...тц...то пък не можем всички да сме като вас ЕНТЕЛЕГЕНТНИ...затова ги има и форумите,нали?Записах се и аз в темата да препиша нещо оригинално...но уви...
                                                 С най-добри чувства!

Общи условия

Активация на акаунт