Изследвания

  • 670
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте, мами! В какво носите урината за изследванията  Thinking, че скоро ни предстоят.

# 1
  • Мнения: 599
Събирам в стерилен колектор, а събраното прехвърлям в стерилно шишенце - и двете от аптеката.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз в шишенце от аптеката.Струва10ст.Колектора не е стерилен.Стерилно е нещо ,където няма бактерии.Колектора има допир и с памперса и с кожата и не може да остане стерилен. Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз направо отидох със залепен колектор и в болницата прехвърлих в тяхните чашки/никой не си направи труда да ми каже как и в какъв съд да я занеса,а и не ме питайте къде я събличах/.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
На 6м така и не успях да взема урина за изследване от Дияна.
На 1г директно в ДКЦто ходих. Там я изпишквай в тяхна чашка.

# 5
  • Мнения: 641
В стерилно шишенце, купено от аптеката. С колектора не се справих нещо...

# 6
  • Мнения: 513
С колектор  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз знам за стерилните шишенца. В такива съм носила урина, но за мои изследвания, на бебето още не сме правили такива.
Ама какъв е тоя колектор, за който говорите, какво представлява?

# 8
  • Мнения: 4 187
В стерилно шишенце  Peace, за мен, колектора не е удобен !

# 9
  • Мнения: 695
В стерилно шишенце  Peace, за мен, колектора не е удобен !
и при нас е така

# 10
  • Мнения: 2 381
От колектора прехвърлям урината в стерилно шишенце.

# 11
  • Мнения: 599
И аз в шишенце от аптеката.Струва10ст.Колектора не е стерилен.Стерилно е нещо ,където няма бактерии.Колектора има допир и с памперса и с кожата и не може да остане стерилен. Peace

Много добре знам какво е стерилен Simple Smile Грешка на езика, просто колектор имам предвид  Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Колектора е найлоново пликче с отвор забграден с лепенка,която залепваш на дудката.Ако го сложишправилно и плътно резултата е налице.Аз успях от първия път,макар че имах съмнения,защото четох че било трудничко.

# 13
  • Мнения: 181
Ние също пробвахме с колектор, но не се справихме, тъй като бебо не свърши нищо  в него Joy И така успях в бурканче, но не стерилно. Доколкото съм запозната първото изследване не е на стерилна урина. Ние ги минахме тези изследвания и всичко беше ок и без нуждата на стерилни съдове.  Wink

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Истината е, че и с колектор, и с шишенце пробите се замърсяват доста често.
Примерът е с мен и моята дъщеря. Вземахме 5 пъти стерилна урина, лекувахме бактерии с АБ, стигнахме до нефролог. Там й взеха урина със стерилен катетър и всичко се оказа тип- топ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт