Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 219

  • 87 626
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 
 


В главните роли:


 

 

 

 

 



Семейна сага- драма за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Първото излъчване на сериала в България
е от 31 август 2009 година до 12 януари 20010 година по Нова ТВ.





Темите:





                                    


Asi Bulgaria във Facebook
 
   
Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
 

 
Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
 

 

Официалните акаунти на Туба и Мурат в Twitter
 

 

Официалните акаунти на Туба и Мурат в Instagram
 

 

 

 

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim  
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
 

Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година
 

Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!


Приятни минути  в темата на "Аси"!  

# 1
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ринка  Hug
благодаря за прекрасната тема. просто е 4удесна  newsm51 newsm51 newsm51

нека тук се радваме на висок рейтинг на Кралицата и новина за нов проект на Туба  Laughing

приятно гледане на Краля  Hug

# 2
  • Мнения: 10 240
Меги, дано се случат пожеланията ти!  Peace

Да видим защо Картал и Селен няма да тръгнат за Амстердам!
И от мен: Приятно гледане!







# 3
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
         Добър вечер!  Hug

   Ринка, благодаря за чудесната тема!

   Да са живи и здрави нашите пораснали принцеси- Майя и Топрак! Да носят много радост на мама и татко!


             

  А снимката с малките бебенца е уникална! Толкова нежност, топлота и любов излъчва!  Peace Peace Peace 

              Успех на новия сериал на Мурат! Дано има висок рейтинг! Peace

         

     Меги, не знам защо, но в първия момент и аз видях змии. После се вгледах добре и видях очите на Демир.
             
                                  Приятна вечер! Hug

# 4
  • Мнения: 41 541
Ринка Hug,благодаря за прекрасно оформената нова тема! newsm51



Меги HugБоби Hug,тъй като сложих в старата тема очите на Картал,пуснах и очите на Демир! Joy Аз веднага ги открих! Joy

Ех,Картал,тъкмо реши да заминете за Амстердам и хоп,Селин ти върна парите! Peace







# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!
Рина, чудесна нова тема!  Hug
Навън е страшен студ, стойте си на топло в темата!
И за хубав ден едни топли погледи!


# 6
  • Мнения: 41 541
Добро утро! Hug



Данче Hug,при нас в момента е май най-топло.Само -2градуса! Simple Smile

                                         Gecenin Kraliçesi 3. Bölüm Fragman


https://youtu.be/XFIeEn3Al-M



Приятен зимен ден! Hug

# 7
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug

Меги, Боби, Данче, Злати,  Hug
Приятен ден!  Hug

 



Втори епизод на Кралицата бе отново динамичен и с изненадващ финал.




Има и трейлър на 3 епизод .  Peace
Картал в трейлъра към 3 епизод   Peace




Кралицата на нощта Gecenin Kralicesi - 3 епизод 1 трейлър bg sub

http://www.vbox7.com/play:87dd188b9a

http://www.videoclip.bg/watch/550859_kralicata-na-noshta-gecenin … d-1-trejlr-bg-sub

Лили,  newsm51 newsm51

Последна редакция: ср, 20 яну 2016, 11:16 от rina-rina

# 8
  • Мнения: 41 541
Ринка Hug,Лили Hug,благодаря за преведения фрагман! newsm51 newsm51

Хайде да видим Картал какво ще разкаже на Азиз,или някой ще му попречи! Laughing





# 9
  • Мнения: 10 240
Злати, според няма няма да каже нищо.  Laughing Laughing Нещо или някой ще му попречи естествено.
Интригата трябва да продължи и да се задълбочи. Рано е за разкриване на "козовете"!  Peace
Естествено може и да ни изненадат, както направиха снощи.  Joy Joy

В трейлърът Картал наблюдава разходката на Селин и сина и.
Кога ли ще му мине през главата мисълта че може да е и негов син?  newsm78 newsm78



Поредна анкета спечелена от Туба  Peace



# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Мурат ме разби с играта си снощи, още ме държат неговите емоции. Направо ме срази това мом4е. Няма 2ри като него. Това е!!! Рекох и отсекох!!! Има много млади таланти дето настъпват турските сериали, но ..не 4е кой знае, колко сериала съм изгледала, но като Мурат не съм срещала до момента.

след Мурат силно впе4атление ми направи мом4ето, което играе Емре  Peace много добра, изразителна игра, много добре показани емоции, без преиграване. И самото му лице като, 4е ли много подхожда за тази роля.

сега да питам тези, които са разбрали.
Какво каза мъжа, който се обади по тел на Селин?
дали това не е баща й, който ще я напътства по пътя към отмъщението?  newsm78

на Ринка  Hug и на Лили  Hug благодаря за треи4ето моми4ета.
този сериал без субтитри не може да се гледа!!!

# 11
  • Мнения: 10 240
Меги, по форумите мислят, че на телефона е бил бащата на Селин / с който тя се е свързала по неизвестен засега начин/ и общо взето и казва, че е постъпила правилно, че трябва да е силна като скала и да разруши живота на всички които са съсипали живота и.

 

# 12
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Мерси Ринка....  Hug ами на този етап най-логи4но е да е баща й. Ще видим ретроспекции по натам предполагам. Също така си мисля, 4е би трябвало да ни покажат, как Селин се превърна в богата бизнес дама. Защото в 1ви еп Селин имаше малък бизнес, но разликата от тази Селин и предишната е огромна. Ли4и си, 4е е натрупала богатство. Бизнеса ли й се е разработил или някой, като например анонимния мъж я е спонсорирал  Laughing

# 13
  • Мнения: 10 240
Меги, аз не усетих да е толкова забогатяла, но и не гледах много внимателно.
Ако анонимният мъж е таткото ще стане интересно как се е замогнал след предателството на Азиз!  Thinking

# 14
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ами Ринка видя ли в какъв хотелски апарт. беше отседнала? И бава4ка си има, сменила е роклетата от Франция с много по - скъпи, елегантни рокленца....затова си мисля, 4е матералното й положение се е променило  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт