Брой интимни партньори?

  • 51 429
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 188
Лимонка е, от всякъде, Рони. Пускала е снимки.

# 526
  • София
  • Мнения: 11 470
Не съм видял, но съм убеден, че е така: )))

# 527
  • Мнения: 35 961
Много мило, но темата не е за мен  Wink

# 528
  • Мнения: 3 031
Прекарвате си го през ваша призма за успокоение Wink Броя на интимните партньори за мен е важен, не как аз ще се представя, а за да разбера повече каква жена седи срещу мен. Ако е имало много, някои за една нощ и т.н е мислила лековато и такава жена НЕ бих искал за майка на децата ми Wink
А ти как разбираш жената срещу теб с колко е била? Ако каже с честните си очи, че са 4-ма как ще разбереш аджеба, че са 40?

# 529
  • Мнения: 41
Лесно, ако разбираш от психология Wink  Дори няма нужда да я питам за да разбера дали е леко момиче или не.

иначе има един "мит" че умножаваш по 3-4 цифрата която ти каже мацката Laughing при мъжете делите  Laughing

# 530
  • София
  • Мнения: 24 839
Лесно, ако разбираш от психология Wink  Дори няма нужда да я питам за да разбера дали е леко момиче или не.

иначе има един "мит" че умножаваш по 3-4 цифрата която ти каже мацката Laughing при мъжете делите  Laughing
О, да, ти си от ония, дето искат чиста и неопетнена, не знаеща и не видяла нищо, та да я научиш на това и толкова, колкото знаеш и можеш. Mr. Green
Ами, ти си лесен- и без да разбира много от психология, едно момиче може да те лъзне, че нищо не знае, но представи си , че не ѝ е достатъчна твоята компетентност? newsm78

# 531
  • Мнения: 934
Айде бе!
То да си лека жена си е до манталитет - не е задължително да е имала много.

Има и един такъв вид жени,с голяма бройка,защото не могат да стоят без мъж и искат задължително да са във връзка.Има и такива без толкова много,но няколко едновременно.

Мъжете са същите .

# 532
  • Мнения: 768
Прегледах само последните няколко страници... Не мога да си представя връзка, в която и двамата не са открити както за настоящето, така и за миналото си.

# 533
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
иначе има един "мит" че умножаваш по 3-4 цифрата която ти каже мацката Laughing при мъжете делите  Laughing
Според теб:
3 признати бройки х 4 = 12 реални бройки
5 признати бройки х 4 = 20 реални бройки  
10 признати бройки х 4 = 40 реални бройки  Joy

Значи жената трябва да каже, че е имала 1 мъж, че с вълшебната формула да излязат 3ма-4ма и някой математик и любител на конспирациите да не я помисли за разпоретина  Joy

# 534
  • Мнения: 30 802
Прегледах само последните няколко страници... Не мога да си представя връзка, в която и двамата не са открити както за настоящето, така и за миналото си.

Интересно ми е според теб какво означава откритостта и с какво помага?

# 535
  • Мнения: 768
Така го разбирам - така го правя. Дали помага или не е друг въпрос. Как да има духовна близост, ако всеки си има някакви лични скрити помисли в друга посока, било то спомени от миналото или сегашни.
 Личността на човек и гледната му точка в по-голямата си част са резултат от това, което е преживял. За да опознаеш отсрещната страна, трябва да знаеш какво е то.

# 536
  • Мнения: 30 802
И защо да правиш нещо, което не помага?

Ако искаш духовна близост, ми няма да се впускаш в множество връзки, че после да ги признаваш.

# 537
  • Мнения: 768
Според мен помага. Тайните не водят до нищо добро. А и имат свойството да излизат на бял свят точно когато не трябва.
Е, разбира се, не говоря за множество връзки. Въпреки, че предполагам понякога се получава така при едно по-продължително търсене на партньор.

# 538
  • Мнения: 30 802
И какво, ако научиш, че е имал примерно 10 one-night stands, обаче ти е казал само за 2-3? Душевен оргазъм ли ще получиш, че ти е казал истината?

# 539
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Какво значи тайни?
Споменът не е скрит помисъл.
Пък и не знам за някой, в дългогодишна връзка, който поне 1 път да не е имал скрити помисли към други индивиди, например. Това е човешко и нормално. Другото е самозалъгване.

Общи условия

Активация на акаунт