На море в България 2016 - 2

  • 109 199
  • 724
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 96
Ако някой ми даде прилична сума, може и да отида в Слънчев бряг ...... ама колкото хора, толкова и мнения  Mr. Green
[/qu :)ote]
С приличната сума дори не бих отишла на нашето черноморие..... Simple Smile


 newsm10

# 271
  • Мнения: 574
Ако някой ми даде прилична сума, може и да отида в Слънчев бряг ...... ама колкото хора, толкова и мнения  Mr. Green
[/qu :)ote]
С приличната сума дори не бих отишла на нашето черноморие..... Simple Smile


 newsm10


Тогава какво търсите в този форум? Влезте например в море Гърция 2016!

# 272
  • Мнения: 96
Ако някой ми даде прилична сума, може и да отида в Слънчев бряг ...... ама колкото хора, толкова и мнения  Mr. Green
[/qu :)ote]
С приличната сума дори не бих отишла на нашето черноморие..... Simple Smile


 newsm10




Тогава какво търсите в този форум? Влезте например в море Гърция 2016!



Търсех мнения за един хотел, макар че ама грам не трябва да Ви се обяснявам.
И ако обичате да не ми давате направление къде да влизам и какво да правя. Някаква разпределителка ли се явавате тук.
Българското черноморие не свършва със Слънчев бряг
 smile3533

# 273
  • София
  • Мнения: 9 517
Не знам на останалите, ама на мен вече взе да ми писва това натрапване на Слънчев бряг. Който си казал мнението - казал си го е, който го е прочел - прочел го е, който му вярва - вярва му, който не му вярва - не му вярва. Ай сиктир, на пъпа ми изникна тоя Слънчев бряг. Моля, казвайте си мнението и недейте да се опитвате да убедите всички, че това е единственото мнение на света.  Peace

# 274
  • Мнения: 6 294
Не искам да споря с никого! На много хора им харесват тези места. Просто тези (хайде да го кажа по-меко) по-пусти и отдалечени плажове не са моите. Аз харесвам плажа на Сл. бряг със стотиците възможности за развлечение. За мен е N1.


Изненадана съм че със семейството харесвате Слънчев бряг изобщо като дестинация особенно за деца със хилядите развратности и пиянски истории, дори чуждите медии обявиха тази дестинация като анти.....аз не бих си завела децата там....въпрос на избор все пак и на култура....
Харесваме го и то много! Дори имаме семеен апартамент там. Децата ми са мнооого големи мъже и отдавна са самостоятелни. Те го предпочитат най-вече заради разнообразието от забавления. Изобщо не ме интересуват чуждите или местни медии и поръчковите им статии.Не съм казала, че трябва на всички да им харесва. Всеки си има право на избор.

# 275
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Не че нещо, но Слънчев бряг има хотели, които категорично са предназначени за семейства с деца и поддържат високо качество в тази сфера - комплекс Цвете, Родопи и Флора парк - със собствени пързалки, игрища и доста сериозна територия още преди 9 години е един от най-продаваните хотели за семейства в Германия; клуб Еврика е със същите дадености; ако някой нарече Хелените - лош хотел е много далеч от истината, Дюн, чиято аудитория е доста по-различна е повече от добър, Маджестик, Калина гардън, Риу, Нептун и т.н...В Слънчев бряг има доста хотели и може да се намери нещо за всеки джоб. В същото време за разлика от други курорти има и къде да се разходи човек, забавления за деца, за възрастни - да всичко струва пари, като навсякъде.
П.П. и наистина плажът е най-добрият в България.
Въпрос на предпочитания.

# 276
  • Мнения: 768
Не че нещо, но Слънчев бряг има хотели, които категорично са предназначени за семейства с деца и поддържат високо качество в тази сфера - комплекс Цвете, Родопи и Флора парк - със собствени пързалки, игрища и доста сериозна територия още преди 9 години е един от най-продаваните хотели за семейства в Германия; клуб Еврика е със същите дадености; ако някой нарече Хелените - лош хотел е много далеч от истината, Дюн, чиято аудитория е доста по-различна е повече от добър, Маджестик, Калина гардън, Риу, Нептун и т.н...В Слънчев бряг има доста хотели и може да се намери нещо за всеки джоб. В същото време за разлика от други курорти има и къде да се разходи човек, забавления за деца, за възрастни - да всичко струва пари, като навсякъде.
П.П. и наистина плажът е най-добрият в България.
Въпрос на предпочитания.
newsm10

# 277
  • Мнения: 1 292
Обръщам се с молба към почивалите в Сън Палас - Слънчев бряг. Сестра ми го избраха за почивка поради добрата цена, която е подходяща за семейства с ограничен бюджет. Но се интересуват детето на какво легло е настанено да спи . Разбрали са , че е походно и поради тази причина се чудят какво да правят, тъй като са твърдо против то да спи на походно легло. Моля, Ви да ми кажете, за да говоря с нея и да прецени дали да потвърди резервацията.

# 278
  • Мнения: 574
Обръщам се с молба към почивалите в Сън Палас - Слънчев бряг. Сестра ми го избраха за почивка поради добрата цена, която е подходяща за семейства с ограничен бюджет. Но се интересуват детето на какво легло е настанено да спи . Разбрали са , че е походно и поради тази причина се чудят какво да правят, тъй като са твърдо против то да спи на походно легло. Моля, Ви да ми кажете, за да говоря с нея и да прецени дали да потвърди резервацията.

В нашия случай беше на разтегателен фотьойл. Не е било походно легло. Те от коя дата са резервирали?

# 279
  • София
  • Мнения: 1 193
Обръщам се с молба към почивалите в Сън Палас - Слънчев бряг. Сестра ми го избраха за почивка поради добрата цена, която е подходяща за семейства с ограничен бюджет. Но се интересуват детето на какво легло е настанено да спи . Разбрали са , че е походно и поради тази причина се чудят какво да правят, тъй като са твърдо против то да спи на походно легло. Моля, Ви да ми кажете, за да говоря с нея и да прецени дали да потвърди резервацията.

Здравей ,преди няколко месеца бяхме отседнали в хотел, в който настаниха дъщеря ни на походно легло ,но то нямаше нищо общо с тези ,които помним от едно време.Беше си доста удобно ,с матрак и изглеждаше много стабилно.

# 280
  • Мнения: 1 292
Обръщам се с молба към почивалите в Сън Палас - Слънчев бряг. Сестра ми го избраха за почивка поради добрата цена, която е подходяща за семейства с ограничен бюджет. Но се интересуват детето на какво легло е настанено да спи . Разбрали са , че е походно и поради тази причина се чудят какво да правят, тъй като са твърдо против то да спи на походно легло. Моля, Ви да ми кажете, за да говоря с нея и да прецени дали да потвърди резервацията.

В нашия случай беше на разтегателен фотьойл. Не е било походно легло. Те от коя дата са резервирали?
Резервацията им е от 22.07. като до понеделник ще умуват заради това легло.

# 281
  • Мнения: 574
Обръщам се с молба към почивалите в Сън Палас - Слънчев бряг. Сестра ми го избраха за почивка поради добрата цена, която е подходяща за семейства с ограничен бюджет. Но се интересуват детето на какво легло е настанено да спи . Разбрали са , че е походно и поради тази причина се чудят какво да правят, тъй като са твърдо против то да спи на походно легло. Моля, Ви да ми кажете, за да говоря с нея и да прецени дали да потвърди резервацията.

В нашия случай беше на разтегателен фотьойл. Не е било походно легло. Те от коя дата са резервирали?
Резервацията им е от 22.07. като до понеделник ще умуват заради това легло.

Леглото е удобно и не е лошо! Нищо подобно с походните, които познаваме!

# 282
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Почвам активно търсене вече. Цените хич не ми харесват. Laughing
Моля за аналози на Мирамар/Риу Хелиос, но по южното Черноморие, но не прекалено надолу. Praynig Горе-долу знам 2-3 по-известни хотела, но най-много ме интересува храната да е на ниво, АИ най-добре и да има плитък плаж за децата, да не са само по басейните. Ако пък има и някакви апартаменти, ще е супер. Laughing
Гледах Оазис в Лозенец, Блу Ориндж в Созопол и чакам да излезе нещо за Грийн лайф, че не виждам оферти, но ако някой има други предложения и мнения ще ми е много полезно. Ще се опитам да не сме в Обзор тази година. Simple Smile

# 283
  • Мнения: 1 292
Почвам активно търсене вече. Цените хич не ми харесват. Laughing
Моля за аналози на Мирамар/Риу Хелиос, но по южното Черноморие, но не прекалено надолу. Praynig Горе-долу знам 2-3 по-известни хотела, но най-много ме интересува храната да е на ниво, АИ най-добре и да има плитък плаж за децата, да не са само по басейните. Ако пък има и някакви апартаменти, ще е супер. Laughing
Гледах Оазис в Лозенец, Блу Ориндж в Созопол и чакам да излезе нещо за Грийн лайф, че не виждам оферти, но ако някой има други предложения и мнения ще ми е много полезно. Ще се опитам да не сме в Обзор тази година. Simple Smile
Любимият хотел на нашето семейство е Серенити.

# 284
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Почвам активно търсене вече. Цените хич не ми харесват. Laughing
Моля за аналози на Мирамар/Риу Хелиос, но по южното Черноморие, но не прекалено надолу. Praynig Горе-долу знам 2-3 по-известни хотела, но най-много ме интересува храната да е на ниво, АИ най-добре и да има плитък плаж за децата, да не са само по басейните. Ако пък има и някакви апартаменти, ще е супер. Laughing
Гледах Оазис в Лозенец, Блу Ориндж в Созопол и чакам да излезе нещо за Грийн лайф, че не виждам оферти, но ако някой има други предложения и мнения ще ми е много полезно. Ще се опитам да не сме в Обзор тази година. Simple Smile

Дюни, Сол в Несебър, Еврика в Сл. Бряг

Общи условия

Активация на акаунт