Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте, търся си гинеколог, за профилактични прегледи. Не сьм бременна. Искам да е внимателен, да се отнася с уважение, по възможност жена, да прави картон и да ме подсеща за необходими изследвания, без да свръхмедикализира. Ако може да ползва изнструменти за еднократна употреба. Да не ме претупва и да не пуска други в кабинета (колеги или пациенти все тая). В интерес на истината съм се заинтересувала от две гинеколожки споменати във форума, Кълвачева и М. Райчева.  Thinking
Цитирай
Не ги познавам, от прочетеното във форумите съдя. Може би не е представителна извадката на ходещи при тях, но все пак ако можете да споделите или да ме насочите. И дали въобще се занимават с небременни и непланиращи засега бременност? И по принцип практикува ли се, да се отида на първа среща, ей така, за да се запознаеш с лекаря, да видиш дали си пасвате? Има ли опция да отидеш просто да преслушаш лекаря?  newsm78
Цитирай
Защо никой не ми отговори?  newsm78
Аз чинно съм прегледала всички списъци, но това, което ме притеснява е да не попадна на лекар (ка), к' е ориентиран изцяло към грижа за бременни и да се чувствам не на място. А изискванията ми може да са странни, но нещо напоследък попадам все на прекалено фамилиарничащи лекари (джипита и унг-та) или пьк на гинеколози, к' малко не ми зачитаха поверителността (влиза пациент или шарят колеги докато аз си лежа, вече не толкова спокойно на стола #Crazy).
Цитирай

Abu Dhabi

Кълвачева отговаря на изискванията ти, като изключим инструментите за еднократна употреба, въпреки че лично на мен не ми е ясно кои инструменти искаш да са за еднократно ползване.
Опцията просто да преслушаш лекаря не знам дали я практикува, отиди профилактично. Иначе има голям наплив при нея, ако имаш конкретни въпроси, ще бъде изчерпателна, но на общи приказки няма да се заседи.
Цитирай

софия

ами ето, че са ти отговорили.
Освен тово, искам да ти кажа, че при всеки пациент е разлечно, доста сериозни претенции имаш. Ами точно по време на твоя преглед може да се наложи да влезе някой и ти няма да си доволна.
Чак толкова драматизъм не е необходим, мисля.
Това е профилактичен преглед, ако не отидеш лично, няма как да разбереш дали ти допада лекарят.
Късмет!
Цитирай
Да бе ясно, за личното.
Благодаря ви
Спекулумьт-еднократен, пластмасов
Цитирай

Abu Dhabi

тц.
Не знам къде има такъв.
Цитирай
Не е фатално, признавам глезотийка е Embarassed. не е студен и по-конфортен на допир е, и е еднократен.
А изискванията (претенциите) ги изброих, може и да са били досадни, ама си мисля, че поне ако горе-долу знам какво търся ще ми е по-лесно.
То не е спешно, де, хич даже. Но си питам и разпитвам, наляво и надясно и из форуми.
Иначе не ставаше дума за общи приказки, като ми дойде време за преглед след около 4-5 месеца освен форсмажорни обстоятелства ще видя, но ми се искаше да посъбера мнения. А и ако се наложи, да си имам някого наум.
Що се отнася до влизането, не мисля, че е драматизъм. Мисля си, че си е в реда на нещата и в правата ми  Smile Но ако се наложи, демек ако е фатално, не е фатално в такъв случай, разбира се.
Цитирай

софия

що, моята АГ преглежда с такъв.
Но и еднократните спекулуми някъде ги ползват по няколко пъти, след стерилизация Confused
Цитирай
 Rolling Eyes 35
Цитирай

София

здравейте, търся си гинеколог, за профилактични прегледи. Не сьм бременна. Искам да е внимателен, да се отнася с уважение, по възможност жена, да прави картон и да ме подсеща за необходими изследвания, без да свръхмедикализира. Ако може да ползва изнструменти за еднократна употреба. Да не ме претупва и да не пуска други в кабинета (колеги или пациенти все тая). В интерес на истината съм се заинтересувала от две гинеколожки споменати във форума, Кълвачева и М. Райчева.  Thinking
Всичко изброено без инструментите за еднократна и е мъж.Посещавам го от 7-8г.чувала съм и мн.добри отзиви за раждали и лекували се момичета във форума.Д-р  Динчо Георгиев,свСофия/Тина Киркова/Ако искаш ми пиши на лична ще ти дам координати.Ако имам второ ще раждам при него.
Цитирай
Не мога, не сьм регистрирана, ако не те затруднява прати ми ги на мейл: aqua_aqua@abv.bg
Пък аз както казах имам време да се чудя
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.