липса на секс

  • 13 030
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте момичета.
С приятеля ми имаме серозен проблем . Имаме семейни отношения от 4 години разбираме се добре като изключим дребните кавгички нормални за всички нас,но от 1 година насам ни липсва секса да не кажа че изобщо не го правим . заедно сме постоянно имаме семеен бизнес и знам че няма др. жена . Но вече не знам какво да мисля чувствам се непривлекателна отблъсната и какво ли още не .Моля ви помогнете с мнения и опита си .

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте момичета.
С приятеля ми имаме серозен проблем . Имаме семейни отношения от 4 години разбираме се добре като изключим дребните кавгички нормални за всички нас,но от 1 година насам ни липсва секса да не кажа че изобщо не го правим . заедно сме постоянно имаме семеен бизнес и знам че няма др. жена . Но вече не знам какво да мисля чувствам се непривлекателна отблъсната и какво ли още не .Моля ви помогнете с мнения и опита си .
Сядай и говори!
Без обвинителна нотка, питай какъв е проблема.

# 2
  • Мнения: 22
и това пробвах но отговора е че всичко е наред просто не му се правело сех глупави отгожори за да прекратим темата или само мълчи какво да ви кажа

# 3
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
взех да се отчайвам никои не помага  Cry


 Joy Как точно да ви помогнем?! Вие сами трябва да си помогнете, ако ли не...всеки по различна посока. Сексът не е най-важното, но е важен.

# 4
  • Мнения: 22
не ми се иска но накрая може и така да стане

# 5
  • Мнения: 1 844
Причината за липсата на секс не е никак толкова мистична и обикновено се дължи на:
асексуалност / в началото мъжът ви проявяваше ли силно желание към вас или отново не беше много иниациативен?/
загуба на привличане към вас /за 4 години може да се случи, но едва ли в такава степен, че въобще да не ви желае сексуално, освен ако не сте се променила адски негативно визуално/
интерес и връзка с друга жена / това също е възможно, но отново не е достатъчна причина за липсата на секс с вас/
здравословен проблем / и тук включвам всичко от хормони до психично състояние, макар и да няма никакви други симптоми/
комбинация от няколко от горните причини

# 6
  • София
  • Мнения: 24 839
и това пробвах но отговора е че всичко е наред просто не му се правело сех глупави отгожори за да прекратим темата или само мълчи какво да ви кажа
Ами, отново говори и обясни спокойно, че когато сте се събрали, той е знаел, че на теб ти се прави секс, и че това не се е променило.
Че, говориш с него, за да намерите заедно решение, защото по отделно всеки може да си реши проблема, но не е там работата.

# 7
  • Мнения: 12 473
Не питай какво става, а му кажи как Ти се чувстваш от това.
И предложи професионална помощ, ако не иска да се разделите.

# 8
  • Мнения: 22
колко пути питах говорих вече се чувствам натрапница направо се ме отбласква

# 9
  • Мнения: 1 844
Мили хора,
вие живеете в един прекрасен свят, в който ви се иска само с говорене или заплаха за раздяла да събудите сексуално желание и човекът до вас да се превърне в хищен сексуален лъв, нооо за съжаление така не става. Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 5 508
А ти направи ли нещо, с което да предизвикаш сексуалното му желание?
Секси бельо, приятна обстановка, ласки, дори една почивка само двамата някъде за уикенда. Да се отърсите от работата и ежедневието ...
А дали не е възможно с годините да си се поотпуснала и да си се променила външно - повечко килограми, ежедневно с вързана на рошав кок коса, удобно бельо тип "страстоубиец" ... Ей такива прости неща, които влияят много на окото на отсрещния?

# 11
  • Мнения: 12 473
Мили хора,
вие живеете в един прекрасен свят, в който ви се иска само с говорене или заплаха за раздяла да събудите сексуално желание и човекът до вас да се превърне в хищен сексуален лъв, нооо за съжаление така не става. Laughing Laughing Laughing

Десинката, ако връзката е истинска и стабилна, точно така се решават проблемите.
Иначе - е безсмислен кърпеж и ненужни нерви и компромиси.

# 12
  • Мнения: 22
изглеждам по същия начин и романтика не помага разкреепостеност също явно е загубена кауза вече или е с мен поради др интереси

# 13
  • Мнения: 1 844
Мили хора,
вие живеете в един прекрасен свят, в който ви се иска само с говорене или заплаха за раздяла да събудите сексуално желание и човекът до вас да се превърне в хищен сексуален лъв, нооо за съжаление така не става. Laughing Laughing Laughing

Десинката, ако връзката е истинска и стабилна, точно така се решават проблемите.
Иначе - е безсмислен кърпеж и ненужни нерви и компромиси.

По-голям привърженик на говоренето от мен едва ли има,
осъзнавам цялата му ценност. Peace Но има неща, които не стават с предъвкване, убеждаване и осъзнаване. Аз дълбоко вярвам, че мъжът на авторката е наясно, че сексът е важен по принцип, както и че тя има желание да го прави. Със сигурност знае и че той е този, на който се пада честта, предвид ролята му на неин партньор. Да му го набива търпеливо в канчето няма смисъл, канчето няма да стане пурпурно и еротично. Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
А ти направи ли нещо, с което да предизвикаш сексуалното му желание?
Секси бельо, приятна обстановка, ласки, дори една почивка само двамата някъде за уикенда. Да се отърсите от работата и ежедневието ...
А дали не е възможно с годините да си се поотпуснала и да си се променила външно - повечко килограми, ежедневно с вързана на рошав кок коса, удобно бельо тип "страстоубиец" ... Ей такива прости неща, които влияят много на окото на отсрещния?
Зизу, ако един мъж не иска да погледне жена си цяла година и няма любовница, значи че има здравословен проблем.
Най- глупавото е да се вменява, макар и завоалирана, вина на жената, че не не е достатъчно сексапилна.

Общи условия

Активация на акаунт