Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Ние правим доста крачки сами, но не знам точно кога трябва да направя прощъпулник.  :oops
« Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 19:09 от Аурелия »
Цитирай

London, Sofia

Майка ми твърдеше, че по нашият край - Ст. Загора се прави като простъпи първият път - затова е и прощъпулник. Свекърва ми твърдеше, че тук се прави като ходи вече стабилно. Е, правихме на Гери като бе на 11 месеца и когато бе простъпила. Както го направиш - точно така. Peace
Цитирай

София

направихме го когато бях сигурна че ще отиде до питката ,а няма да изпълзи
Малко след като се пусна да ходи и укрепна:)
Цитирай

София

Направете си го вече според мен.Ние също все отлагахме,нашия беше проходил стабилно и тогава го направихме.
Цитирай

София

Ако може да направи няколкото крачки до питката, значи е време Peace
Цитирай

Mediterraneo

Моята щерка вчера направи първите си няколко крачки сама, но все още изобщо не се замислям за питката. Нека укрепне и се престраши да върви повече сама и тогава. Сега съм сигурна, че нито след питка ще тръгне, нито нищо. Така че ще чакам поне още десетина- петнайсет дни.
Цитирай

ПЛОВДИВ

Ние го направихме когато Марио направи първите си 2,3 крачки сам,беше почти на 11месеца.Знам че не е хубаво да се отлага много ,защото все пак е за здраве и за да ходи стабилно и без да се спъва детенцето.
Цитирай

пред компютъра

Peace Направих го след като синът ми се пусна и направи първите си крачки сам. Още не беше почнал да ходи стабилно.
Цитирай

Тези дни Дени за пръв път се пусна, но смятам прощъпулника да го направим на рождения му ден след около месец. До тогава ще ходи по-стабилно...
Цитирай

София

Направих прощапулник, когато реших, че ще може да върви сам след питката и да направи 1 обиколка на масата с децата  35 Беше на 10,5 мес.  hahaha
Цитирай

София

Хубаво е детето да може да ходи стабилно, за да отиде само до масата с предметите които ще наредите. При нас това стана на 1г. и 3 седмици - доста късничко.
Но в общи линии голям купон е.
Приятно изкарване, когато и да решите да го направите newsm78
Цитирай

София

И аз бях в дилема, кога точно да направим прощъпулник. Направихме го окорло 2 седмици след като направи първите си крачки, когато вече започна да ходи малко по-стабилно.
Цитирай

София

Синът ми направи първите си самостоятелни крачки на 10м и 3 седмици, но чак сега, когато е на 1 г. и 2 седмици, ще му правим прощъпулника, защото е сигурно, че ще отиде ходейки до предметите, които ще наредя.
Ще го правим утре.
Цитирай

Хубаво е детето да може да ходи стабилно, за да отиде само до масата с предметите които ще наредите. При нас това стана на 1г. и 3 седмици - доста късничко.
Но в общи линии голям купон е.
Приятно изкарване, когато и да решите да го направите newsm78
newsm10 newsm10
Само с разликата,че ние го направихме на 11м.Тогава Вики ходеше вече стабилно.
Цитирай

Бургас

Аз не съм изчаквала децата да тръгнат стабилно. Мисля си, че в това е чарът на Прощъпулника - да поставиш на малкото пате първате специална мисия на два крака (и после да гледаш шоу 35). Освен това, ако се изчака, някак отминава вълнението около първите самостоятелни крачки.
Тук във форума прочетох, че в някои краища на България Прощъпулник се прави при растяща луна или пълнолуние, но не съм се съобразвала с това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора